Yalnız Kalpler 29. Bölüm 2 Mart Perşembe Yeni Bölüm Fox TV İzle.. – Muhabir

Yalnız Kalpler 29. Bölüm 2 Mart Perşembe Yeni Bölüm Fox TV İzle.. Yalnız Kalpler 29. Bölüm 2 Mart Yeni Bölüm İzle..  Fox TV’nin Yeni Sezon bölümleriyle gösterilen Yalnız Kalpler isimli  dizi Hafta İçi Her Gün 17:00’da Fox TV ekranlarında izleyenleri ile buluşmaktadır. Yalnız Kalpler yeni sezonda fazla  dört gözle beklenen diziler içinde yer verilmiştir. Yalnız Kalpler Dizisi  Oyuncuları Kimdir? Yalnız Kalpler dizisinde yeni bölümde izleyenleri ne bekliyor? Dizide neler yaşandı? Heyecanla beklenen Yalnız Kalpler dizisinin 29. kısmı bugün 2 Mart Perşembe günü 17.00’da Fox TV’ de izleyenleri ile bir araya gelecek. Yalnız Kalpler 29. Bölüm 2 Mart Perşembe Yeni Bölüm Fox TV İzle..

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Yalnız Kalpler 29. Bölüm 2 Mart Perşembe Yeni Bölüm Fox TV İzle..

Yalnız Kalpler 29. Bölüm Fragmanı İzle..

Yalnız Kalpler 28. Bölüm Son Bölüm Tekrarı İzle..

https://www.youtube.com/watch?v=pmveuNykpdU

Yalnız Kalpler Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Yalnız Kalpler Dizisinde Nusret Şenay, Hasret Boyacı, Nermin Uğur, Mehtap Öztepe, Sena Şahin, Taygun Sungar, Elif Gülhan, Furkan Kapsız, Bengü Gürses, Serkan Melikoğlu, Arzu Bozkurt, Ezel Salık, Yasemin Çıtak, Elmas Evşen Topçuoğlu, Ceylin Ece Kavurkacı ve Ayça Özvardar gibi pek çok oyuncu yer verilmiştir.

Yalnız Kalpler Dizisinin Mevzusu Nedir?

Kapadokya’da geçirdikleri esrarengiz bir akşamdan sonrasında birbirlerinin izini kaybeden Ayda ve Teoman, üç sene sonrasında Ankara’da tekrardan karşılaşırlar fakat artık Ayda, Teoman’ın kuzeni Mehmet’le beraberdir. Annesinin baskıları altında ezilen Ayda ve ailesiyle aşkı içinde kalan Teoman için sıkıntılı bir dönem başlayacaktır. Kumru ise üvey anası Fatma ve onun kızı Nazlı’nın hırslarına karşın kardeşi Buse’ye iyi bir yaşam sağlamaya çalışır. Nazlı için takıntı haline gelen şef Ozan’ın babaannesine bakmak için işe girmesi Kumru’nun yaşamını beklemediği biçimde değiştirecektir.

Yalnız Kalpler 29. Bölüm 2 Mart Perşembe Yeni Bölüm Fox TV İzle..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*