Whatsapp Dost Arıyorum

Whatsapp Arkadaş Arıyorum

Nazlı benim adım her insana merhabalar. Nasılsınız dostlar? Ben duyuru açmak istedim kusuruma bakmayın bu mevzuda yalnızlığımı paylaşmak da istedim aslen. Yaşım 32. Whatsapp Dost Arıyorum. Bununla beraber Whatsapp söyleşi etmek isteyenler ve Whatsapp kızla tanışma amacında olanlar da bana yazabilirler.  Genel olarak yalnız takılırım fakat artık canıma tak etti sanırım. Nerede ise evlilik yapmak benzer şekilde bir niyetim yok organik olarak ki fakat vakit içinde niçin olmasın diye düşünmüyor değilim. Her her neyse ya canınızı sıkacak şeyler de yazmak istemem. Bunun haricinde fazladan söyleyeceğim bir şey yok benzer şekilde. Konuşarak başlarız sonrasını düşünürüz dostlar.

İnsanlar muhabbet ederek birbirini tanıyabilir bence. Iyi mi olsa yalnız kalırım diyerek kendini heba etmemeli sanırım. Benim son 3 senem bu şekilde geçti ya hakikaten güzel bir durum değil. Haliyle ilanımı açınca umut ederim yazan olacaktır diye düşündüm. Whatsapp kızla tanışma düşüncesinde olan bir oldukca insan vardır diye geçti aklımdan. Öyleki takıntılı falan bir hanımefendi değilim. İlgiliyim, güzelim, bakımlıyım. Daima mutlu olmayı kendime amaç edindim hepsi bu.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Whatsapp Dost Arıyorum

Söylediğim benzer şekilde dostlar durum bundan ibaret işte. Hakkaten beni sevip sayabilecek birine ihtiyacım var. İnanın o denli duygusala bağlıyorum ki kimi vakit içim eriyip gidiyor yalnızlıktan. Naturel olarak ki karşıma oldukca kişi çıktı. Whatsapp dost arıyorum diyerek yazdığım ilandan da geri dönüşler aldım yalnız ısınamadım ya da değişik durumlar oldu ne bileyim işte. Son zamanlarda gene yalnızlaştığım için duyuru açmak mantıklı geldi bana. O halde dostlar lütfen kendinizi de kısa birkaç cümleyle tanıtın ona gore yolumuzu çizelim derim.

Fazlaca konuşmayı da sevmem şundan dolayı buradan ne kadar kendimi izah edebilirim ki? O yüzden lütfen mesajlarınızı gönderin konuşalım. Whatsapp söyleşi etmek isteyenler fakat oldukca kıskanç olan erkeklerle anlaşamıyorum bir de sevdiğini iddia edip sevmeyenlerden haz edemiyorum. Durum bu şekilde işte ya sıkılıyorum her dakika. Benden bu kadar şimdilik. En kısa zamanda görüşmek suretiyle dostlar kendinize oldukca iyi bakın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*