Vestel KM 9701 Kurutma Makinesi İncelemesi

Günümüzün süratli tempolu hayatında son derece büyük bir kolaylık elde eden Vestel KM 9701 kurutma makinesi ile giysilerinizi kurutmak için dışarı çıkartmak yada uzun saatler süresince beklemek mecburiyetinde kalmazsınız. Etkisinde bırakan özellikleri ile kullanıcılara fazla sayıda avantaj sunan Vestel KM 9701 kurutma makinesi, yenilikçi teknolojileri yardımıyla giysilerinizi süratli ve güvenilir bir halde kurutmanıza destek oluyor.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Vestel KM 9701 Özellikleri

Kapasite 9 kilogram
Boyut 845x596x609 mm
Program Sayısı 15
Uzaktan Kontrol Yok
Ses Seviyesi 65 dB

Vestel KM 9701 Kurutma Makinesi

Akıllı sensörleri yardımıyla, giysilerinizin rutubet oranını ölçerek ne kadar sürede kurutulması icap ettiğini belirleyen Vestel KM 9701, böylelikle enerji tasarrufu yaparak hem çevreyi koruyor hem de faturanızı düşük tutmayı başarıyor.

İşte, Vestel KM 9701 Kurutma Makinesi ile ilgili bütün detaylar;

Vestel KM 9701 Dizayn

Vestel KM 9701 ısı pompalı özelliği yardımıyla enerji tasarrufu yaparken çevreyi de korumanıza destek sağlar. Bu makine, hususi karıştırıcı ve çift filtre tasarımı yardımıyla giysileri ustalaşmış bir halde kurutur. Çift filtre sistemi ise toz ve kirin hapsolmasını sağlayarak giysilerin daha temiz olmasına katkı sağlar.

Bununla birlikte tambur içi aydınlatma özelliği bulunan bu makine, tamburun içindeki giysileri kolay bir şekilde görmenize destek sağlar. Bu özellik, giysilerin doğru biçimde yerleştirilmesini kolay hale getirir ve kurutma işlemi esnasında giysilerin durumunu takip etmenizi sağlar.

Beyaz rengi ve siyah kapağı yardımıyla çağdaş bir görüntüye sahip olan Vestel KM 9701, bütün ev dekorlarına uyum sağlamayı başarır. Bu şekilde evinizi daha şık bir duruma getirir.

Vestel KM 9701

Vestel KM 9701 Kapasite

Vestel KM 9701 kurutma makinesinin kapasitesi 9 kilogram olarak belirlenmiştir. İşlevselliği ile ön plana çıkan bu makinenin geniş kurutma alanı yardımıyla çamaşırlarınızın hepsini tek seferde kurutma olanağı bulabilirsiniz. Bununla beraber aynı zamanda çamaşır asmak işiyle vakit ve alan kaybetmenize de engeller.

Vestel KM 9701 Güvenlik

Rutubet Sensörü Var
Çocuk Kilidi Var
Bumerang Beden Var

Vestel KM 9701’in en mühim güvenlik özelliklerinden biri çocuk kilididir. Bu özellik yardımıyla evlatların makineye beklenmedik anlarda ulaşmasını engelleyerek kazaların önüne geçer. İç aydınlatma özelliğinin desteği ile makinenin içindeki eşyaları daha basit görmenizi sağlar, güvenilir bir halde kurutma yapmanıza imkan tanır.

Bumerang beden tasarımına sahip olan Vestel KM 9701, darbelere ve çarpışmalara karşı korunarak stabiliteyi de büyük oranda artırır. Bu şekilde, kullanıcılar daha güvenilir bir kurutma deneyimi yaşama olanağı bulabilir.

Rutubet sensörü özelliği ise Vestel KM 9701’in enerji verimliliğini katkı sağlar. Bu özellik, makinenin kurutma işlemi esnasında rutubet seviyesini ölçer ve kurutma işlemi tamamlandığında otomatikman durmasını sağlar. Bu şekilde lüzumsuz enerji tüketimini engelleyerek makinenin ömrünü uzatmanız muhtemel olur.

Vestel KM 9701 Boyut ve Ağırlık

Yükseklik 845 mm
Genişlik 596 mm
Derinlik 609 mm

Vestel KM 9701, 845 mm yüksekliği, 596 mm genişliği ve 609 mm derinliği ile standart makine ölçülerine uyum sağlamaktadır. Bununla birlikte kompakt yapısıyla ön plana çıkan bu kurutma makinesi, ağırlığı yardımıyla kolay bir şekilde yer değiştirebilir.

Vestel KM 9701 Teknik Özellikleri

 • 9 kilogram kurutma kapasitesi 
 • Etken iyon teknolojisi 
 • Yüksek enerji tasarrufu 
 • LED gösterge ile basit takip etme
 • Gecikmeli başlatma seçeneği
 • 15 program özelliği 
 • 34 dakikada süratli kurutma
 • Çocuk kilidi ile üstün güvenlik

Vestel KM 9701 Enerji Tüketimi

Senelik Enerji Tüketimi 259 kWh
Enerji Verimlilik Sınıfı A++
Ses Seviyesi 65 dB

Vestel KM 9701 kurutma makinesinin enerji tüketimi senelik 259 kWh olarak belirlenmiştir. Enerji sınıfı A++ olan bu makine çevre dostu ve tasarruflu enerji özellikleriyle kullanıcılarını mutlu etmeyi başarır. Enerji tüketimini en az seviyeye indirerek yüksek performans sunan makinenin ses seviyesi ise yalnızca 65 dB olup sessiz çalışmasıyla da kullanıcılardan tam not alır. Yüksek performansıyla beraber çevre dostu bir seçenek olarak tasarlanan Vestel KM 9701 yardımıyla evinizde sessizliğin ve konforun keyfini sürmeniz muhtemel olur.

Vestel KM 9701 Programları ve Kullanımı

Vestel KM 9701

Vestel KM 9701; 15 değişik program seçeneği yardımıyla kullanıcılarına kişiselleştirilebilir kullanım sunmayı başarır. Vestel KM 9701 kurutma makinesinin programları;

 • Extra Kurutma
 • Alerji Uzmanı
 • Gömlek 20 dakika
 • Havalandırma
 • Süratli 34 dakika
 • Karışık
 • Pamuklu Dolap Kuruluğu
 • Pamuklu Ütü Kuruluğu
 • Bileşik Dolap Kuruluğu
 • Bileşik Ütü Kuruluğu
 • Spor Giysiler
 • Yorgan
 • Süreli Kurutma
 • Yünlü Havalandırma
 • Narin

biçiminde olup her çamaşıra gerekmekte olan özenin ve hassasiyetin gösterilmesine imkan tanır. 

Vestel KM 9701 kurutma makinesi, Etken İyon Teknolojisi yardımıyla çamaşırlarınızın elektrostatik yüklerden arınmasını sağlar ve bu sayede kırışıklıkların önüne geçmeyi başarır. Ütü ile geçirdiğiniz vakti de azaltan Vestel KM 9701 kurutma makinesi, çamaşırlarınızın taze ve ferah kalmasını edinmek amacı ile havalandırma programı sunar. Bu program yardımıyla, çamaşırlarınızda bulunan kötü kokuları süratli ve tesirli bir halde gidermeniz muhtemel olur, böylelikle çamaşırlarınızın devamlı temiz ve taze kokulu olmasını sağlayabilirsiniz.

Vestel KM 9701 Kurutma Makinesi Yorumları

Vestel KM 9701

👤 *** ***: İyi ki almışım fazla memnunum bilseydim on yıl öncesinde alırdım. Fazla süratli kurutuyor, öneri ederim.

👤 *** ***: Fiyat ürün performans kıyaslaması yaparak aldım başarıya ulaşmış ürün fazla mutlu kaldım.

👤 *** ***: Oldukça elverişli fiyata aldım, uzun süredir takip ediyordum. Gelmesi birazcık vakit aldı fakat oldukça iyi bir halde teslim ve kurulum gerçekleşti. Her insana öneri ederim.

👤 *** ***: Ortalama 2 aydır kullanıyorum. Elim ayağım oldu, kullanımı kolay ve katiyen çamaşıra zarar vermiyor. Fiyatına gore görkemli performans.

👤 *** ***: Güzel kurutuyor. Kıyafetlerin üstündeki bütün tozu topluyor. Fazla beğendim.

👤 *** ***: Ürünün kurutma kalitesine bayıldım 400 devirde sıkılmış çamaşırı dahi fazla güzel kupkuru çıkarıyor nemi idrak etme özelliği yardımıyla küçücük dahi ıslak yer kalmıyor, tam dolu makinayı katlayıp dolaba koyabiliyorum. Havalandırma özelliği yardımıyla yıkanmayan fakat tozunu pamuğunu temizlemek istediğim çamaşırı yumuşacık çıkarıyor yorganlar ve nevresimler için dahi büyük bir nimet hakikaten.

👤 *** ***: Motor gelen zırıltı sesi var. Aynı modelden 2 dostum aldılar belkide onların tavsiyesiyle aldım. Onların makinelerinden bu şekilde bir ses gelmiyor. Serviste bir çözüm bulamadılar. Ses yüzünden mutlu değilim. Kurutmasından memnunum.

👤 *** ***: Başta fazla memnundum. Ortalama olarak 1.5 aydır kullanıyorum. Çamaşırlar nemli çıkmaya başladı ve giysilerde çekme yapıyor. Fazla araştırarak aldım memnuniyeti fazlaydı fakat ben mutlu kalamadım açıkçası.

Editör Yorumu

Vestel KM 9701

Evinizde çamaşır yıkamanın ve kurutmanın en basit yolu olan Vestel KM 9701 kurutma makinesi, çamaşırlarınızı süratli ve tesirli bir halde kurutmanıza destek olarak hem kurutma süresini kısıtlar hem de kendinize vakit ayırmanıza imkan tanır.

Bununla birlikte 15 değişik program çeşidine sahip olan bu makine, bu programlar yardımıyla her türden kumaşa elverişli kurutma ayarları elde edebilmenizi sağlar. Bu şekilde çamaşırlarınızın kalitesi korunurken kurutma işlemi de kolay bir şekilde yapılabilir.

Cihazın tasarımı son derece şık ve moderndir. Büyük kapasitesi yardımıyla, aynı anda büyük miktarlarda çamaşır kurutmanızı sağlayacak makinenin tasarımı da kullanıcı dostu olup takip ve ayarlama bakımından sizi doyum eder.

Netice olarak, Vestel KM 9701 kurutma makinesi, enerji tasarrufu, fazla yönlü programlar, şık dizayn ve basit kullanım olanağı ile denemeye kıymet olduğunu kanıtlar.

Bu bölümde Vestel KM 9701 kurutma makinesi hakkında merak edilenlere yanıt vereceğiz. 

Vestel KM 9701 kurutma makinesi kaç kilogramlık çamaşır kapasitesine sahiptir?

Bu cihazın kapasitesi 9 kilogram’dır. Aynı anda büyük miktarlarda çamaşır kurutabilmenizi elde eden Vestel KM 9701 ile çamaşır kurutmak daha basit ve ergonomik olur.

Vestel KM 9701 kurutma makinesi ne kadar gürültülüdür?

Gürültü seviyesi yalnızca 65 dB olan Vestel KM 9701, huzur bozucu bir gürültü oluşturmadan emek harcayarak kullanıcılarının konforunu üst seviyelerde tutar.

Vestel KM 9701 kaç programı var?

Vestel KM 9701 kurutma makinesi, 15 değişik program sunar. Bu programlar, değişik kumaş türlerine elverişli biçimde tasarlanmıştır ve çamaşırlarınızın standardını korurken, kurutma yöntemini tesirli bir halde gerçekleştirir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*