3 C
New York kenti
Cuma, Mart 31, 2023

Buy now

spot_img

Uygun Fiyatlı En İyi 10 Kaynak Makinesi Önerisi

Kaynak Makinesi Markaları ve Modelleri

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Metal, plastik ve boru gibi malzemeleri birleştirmemizi elde eden kaynak makineleri, tadilat zamanlarında en fazla gereksinim duyulan aletlerden birisidir. İnverter, Gazaltı, Argon, Plazma ve PVC gibi değişik çeşitleri olan bu makinelerin en iyilerini listeledik.

Kaynak makinesi önerilerini verdiğimiz içeriğimizde Stanley, Magmaweld ve Fimer gibi markalarının modelleri bulunuyor. Bu modelleri artı ve eksi yönlerine bakılırsa değerlendirerek sıraladık.

Kuşkusuz kaynak makinesi alırken öncesinde teknik özelliklerine bakarız. Bu nedenle içeriğimizde kaynak makinelerini detaylıca inceleyerek teknik özelliklerini bir araya getirdik. Ek olarak içeriğimizde mükemmel kaynak makinelerinin yorumlarını bulabilirsiniz.

En İyi Kaynak Makinesi Sıralaması

Sıra Markalar Gerilim (V) neoldu Puanı
1 Magmaweld Monostick 200i 230 V 10/9.9
2 Askaynak İnverter 205 220 V 10/9.8
3 Stanley Wd200Ic2 230 V 10/9.8
4 Jcb Pro Plus Blue 300 230 V 10/9.7
5 Fimer X 176 Inverter 230 V 10/9.8
6 KLPRO KLMMA200 230 V 10/9.6
7 Oerlikon Monostick 165İ 230 V 10/9.7
8 Otto Tech S200 230 V 10/9.8
9 Ozito Top Arc 500 Pro 220 V 10/9.8
10 Sturdy 250 Amper Electronık 220 V 10/9.7

En İyi 10 Kaynak Makinesi Tavsiyesi

Yüksek güvenlikli mükemmel kaynak makinesi modelleriyle karşınızdayız. Kullanışlı yapısıyla dikkat çeken uzun ömürlü kaynak makinelerini özenle seçtik.

İşte mükemmel kaynak makinesi markaları:

1. Magmaweld Monostick 200i

Kaynak Makinesi

ARTILAR EKSİLER
Basit taşınabilir olması
Tabanının geniş olması

En düzgün kaynak makinesi modellerini listelediğimiz içeriğimize Magmaweld markasının Monostick 200i ürünüyle başlıyoruz. İnverter teknolojisi yardımıyla diğerlerine bakılırsa daha azca enerji tüketen Magmaweld Monostick, çok fazla ısınmaya karşı termik korumalıdır. Geniş tabanı yardımıyla devrilme gibi durumlar yaşamayacağınız kaynak makinesi, hafifçe yapısıyla fazla beğenilmektedir. Ek olarak açık havada da kullanılabilen bu ürün, en fazla öneri edilen kaynak makinesidir.

Teknik Özellikler
Şebeke Gerilimi 230 V
Ağırlık 10.5 kilogram
Koruma Sınıfı IP23S

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünü sipariş verdikten 3 gün sonrasında elime ulaştı. İlk öncesinde bunun için teşekkür ederim. Ürüne gelecek olursak son derece kaliteli ve sağlam. Uzun kullanıma da yeterli. E**** K.

👤 Bir arkadaşımda bu ürün vardı. Bir defa kullandım ve fazla beğendim. Şimdi de aldım. Her insana öneri ederim. Ş**** Ü.

2. Askaynak İnverter 205

Kaynak Makinesi

ARTILAR EKSİLER
Sessiz olması Yüksek fiyatlı olması
Düşük enerji tüketimi

Ağır çalışma koşullarında işinizi kolaylaştıran Askaynak İnverter 205, yüksek motor gücü yardımıyla her türlü işin altından kalkacaktır. Fan soğutması yardımıyla çok fazla ısınmanın önüne geçen kaynak makinesi, maksimum 6 KW güç tüketimi yapmaktadır. Ek olarak bu makine, çevresindeki ölçüm cihazlarına elektromanyetik açıdan zarar vermeyecek biçimde tasarlanmıştır.

Teknik Özellikler
Şebeke Gerilimi 220 V
Ağırlık 6.7 kilogram
Koruma Sınıfı IP21S

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünü beğendim. Elime fazla süratli ulaştı ve paketleme süper. Kablo kaliteli, makina kaliteli fakat tek anlamadığım bir şey var. O da makinayı açar açmaz fan emek vermesi. Sessiz fakat fan sesi var baya. Gene de güzel beğendim. Sercan A.

👤 Fazla kaliteli ve mükemmel bir kaynak icra eden makina. Yeterli fiyatınız sebebi ile vesile olduğunuz için fazla teşekkür ederim. Gürkan G.

3. Stanley Wd200Ic2

Kaynak Makinesi

ARTILAR EKSİLER
Sıcak başlatma sistemi Çok fazla ısınma koruma sisteminin olmaması
Hafifçe olması

Kaynak makinesi önerilerini verdiğimiz içeriğimize Stanley Wd200Ic2 ile devam ediyoruz. Anti Stick özelliği yardımıyla kaynak esnasında elektrotun yapışmasını önleyen Stanley Wd200Ic2, turbo fanlı sağlam saç gövdeye sahiptir. Hafifçe ve kompakt yapısı yardımıyla son derece kullanışlı olan kaynak makinesinin LED’den yapılmış termal koruma göstergesi vardır. Ek olarak Rukil elektrotlar için yeterli olan bu ürün, araç-gereç kalitesiyle adından epeyce söz ettiriyor.

Teknik Özellikler
Şebeke Gerilimi 230 V
Ağırlık 4.8 kilogram
Koruma Sınıfı IP21S

Kullanıcı Yorumları

👤 Bu ürün elime bugün geçti, fazla güzel. Almak isteyenlere öneri ederim. 2.5 elektrot, 3.5 denedim fazla güzel yakıyor. 4 ve 5’i deneyemedim, ürün sağlayıcısına teşekkür ederim. Fazla güzel paketlenmiş. M**** A.

👤 Ürünü teslim aldım. Oldukça güzel paketlenmiş. Stanley aslına bakarsan iyi marka. Ürünü kullandım ve oldukça iyi çalışıyor. Özetle mutlu oldum. A**** T.

4. Jcb Pro Plus Blue 300

Kaynak Makinesi

ARTILAR EKSİLER
Çok fazla ısınmaya karşı koruma sistemi Yüksek fiyatlı olması
Sağlam yapısının olması

Jeneratörle beslemeye yeterli olan Oerlikon Monostick 200İ, hafifçe fakat sağlam bir yapıya sahiptir. Çok fazla ısınmaya karşı korumalı olan bu kaynak makinesi, açık havada kullanıma uygundur. Ek olarak bu ürünün basit taşınabilir bir yapısı vardır.

Teknik Özellikler
Şebeke Gerilimi 230 V
Ağırlık 10.5 kilogram
Koruma Sınıfı IP23S

Kullanıcı Yorumları

👤 Makine bugün elime geçti. Tecrübe etme amaçlı bir iki punta attım fazla güzeldi. Orijinal ürün ve yetkili bayi. Whatsapp’tan güvence uzatmaya ileti attığımda anında güvence uzatması da yapılmış oldu. Bunun içerisinde teşekkür ederim. Ek olarak bugün elektrottan çıkan koku beni çocukluğuma götürdü. Bunun içerisinde ek olarak teşekkür ederim. M**** K.

👤 Basit taşınan kuvvetli bir ürün. Remork tamiri yaparken hiç durmadan 40 tane 4mm elektrot yaktım ısınma, durma yapmadı. Musluklu torç takınca TIG kaynak da yapılabiliyor. M**** P.

5. Fimer X 176 Inverter

Kaynak Makinesi

ARTILAR EKSİLER
Hafifçe olması LED göstergesinin olmaması
Haddinden fazla uzun süre kullanıma yeterli olması

En düzgün kaynak makinesi modelleri listemize Fimer markasının bu ürününü almasak olmazdı. Yapışma yapmadığından ötürü amatör kullanıcılar için yeterli olan Fimer X 176, hafifçe ve yüksek performanslı olması yardımıyla iş için kullananların bir numaralı seçimi olmayı başarıyor. Ek olarak bu ürün İnverter motoru yardımıyla düşük enerji tüketimi yapmaktadır.

Teknik Özellikler
Şebeke Gerilimi 230 V
Ağırlık 4.25 kilogram
Koruma Sınıfı Belirtilmemiş

Kullanıcı Yorumları

👤 İlk kaynak makinem. Standardını daha farklı cihazlarla kıyaslayamıyorum fakat bence fazla şık ve muntazam bir makine. Amper ayarı son aşama kırılgan çalışıyor. Bikaç video izleyerek 2 günde kaynak yapmayı öğrendim ve kendi tasarımım olan bir orta sehpa yaptım. Öneri ediyorum. Alper G.

👤 Ürün muhteşem bir halde paketlenmiş olarak geldi. Kargoda katiyen mesele olması olanaksız, güven içerisinde alın. Emek harcaması ve kullanışı güzel denedim. İbrahim S.

6. KLPRO KLMMA200

Kaynak Makinesi

ARTILAR EKSİLER
Sıcak başlangıç özelliği
Yapışmayı engellemesi

PFC teknolojisi yardımıyla enerji tasarrufu elde eden KLPRO KLMMA200 ürününde 2 fanlı soğutma sistemi vardır. Bu soğutma sistemiyle uzun süreler süresince ısınmadan çalışabilen kaynak makinesi, hafifçe yapısı yardımıyla fazla beğenilmektedir. Ek olarak sıcak başlangıç özelliği olan makinede bu sayede süratli bir halde kaynak yapabileceksiniz.

Teknik Özellikler
Şebeke Gerilimi 230 V
Ağırlık 5.9 kilogram
Koruma Sınıfı IP21S

Kullanıcı Yorumları

👤 Fişe taktım çalıştı, sorunsuz. Bence fazla doğru bir karar verdim bu ürünü seçmekte. İçinden çıkan aynı marka spiral ve 10 adet taş da fazla sevindirdi, teşekkürler. Başarılarınızın devamını arzuluyorum, beklediğimden fazlası ile karşılaştım. Sefa K.

👤 Doğrusu ben kaynakçı değilim. İlk kez kaynak makinesi aldım. Fazla makine araştırdım aradım taradım, bu makine kafama yattı. Bunu aldım hem hesaplı hem hediyeli. Her insana hayırlı alışverişler. S**** T.

7. Oerlikon Monostick 165İ

Kaynak Makinesi

ARTILAR EKSİLER
Yüksek performanslı olması Çok fazla ısınma müdafaasının olmaması
Jeneratörle kullanıma yeterli

Kaynak makinesi tavsiyesi içeriğimize Oerlikon Monostick 165İ ile devam ediyoruz. Makine ne kadar uzakta olursa olsun performans kaybı yaşamadan kaynak yapabilen Oerlikon Monostick 165İ, çok fazla ısınmaya karşı korumalıdır. Hafifçe ve sağlam yapısı yardımıyla fazla insanların tercih ettiği kaynak makinesi, jeneratörle beslemeye uygundur. Ek olarak bu makineyi açık havada da kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler
Şebeke Gerilimi 230 V
Ağırlık 7 kilogram
Koruma Sınıfı IP23S

Kullanıcı Yorumları

👤 Kargom öngörülen süreden fazla öncesinde geldi. Ürünü aldığım şirket ambalaj yaparken her türlü riski göz önünde bulundurmuş. Ürünü hemen hemen kullanmadım fakat yanılacağımı düşünmüyorum. M**** K.

👤 Kaynak dendi mi bu marka ne alırsan al. Muhteşem bir makine. Öteki markaları kötü demiyorum fakat iş bilenin kılıcı bu makinadır. Son nokta. E*** K.

8. OttoTech S200

Kaynak Makinesi

ARTILAR EKSİLER
Amper göstergesinin dijital olması
Çok fazla yük koruma sistemi

Açık yada kapalı her türlü alanda kullanılabilen Otto Tech S200, İnverter teknolojisi yardımıyla %35’e varan enerji tasarrufu yapmaktadır. Termal çok fazla yük koruyucu ve gösterge lambası olan bu kaynak makinesi, sıcak başlangıç özelliğine sahiptir. Bu şekilde elektrot kolay bir şekilde tutuşur ve daha süratli bir halde kaynak yaparsınız.

Teknik Özellikler
Şebeke Gerilimi 230 V
Ağırlık 7 kilogram
Koruma Sınıfı Belirtilmemiş

Kullanıcı Yorumları

👤 Kargo fazla süratli geldi, ekiplere teşekkür ederim. Ürün ise son derece kaliteli. Yeterli fiyatlı olması da ayrı bir güzellik. M**** T.

👤 Ürünü fazla beğendim. Bir arkadaşımın tavsiyesi üstüne aldım. Her insana öneri ederim. P**** A.

9. Ozito Top Arc 500 Pro

Kaynak Makinesi

ARTILAR EKSİLER
Yeterli fiyatlı olması Araç-gereç kalitesi
Dijital göstergesinin olması

Hususi tasarımlı plastik havalandırma ızgaraları yardımıyla su girişini engellemiş olan Ozito Top Arc 500 Pro, yeterli fiyatıyla fazla tercih edilmektedir. Ark kuvveti kıymeti ön açık oturum üstünden ayarlanabilir olan bu kaynak makinesini üreteç ile çalıştırabilirsiniz. Ek olarak ürün hafifçe yapısı yardımıyla hepimiz tarafınca kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler
Şebeke Gerilimi 220 V
Ağırlık 3.5 kilogram
Koruma Sınıfı IP21S

Kullanıcı Yorumları

👤 Hemen hemen elektrot yakmadım fakat ilk gözlemlerim ve cihazın ilk emek vermesi güzel. Kargo fazla süratli geldi. Ürün hafifçe ve kompakt. Torç, şase kabloları kalınca ve kafi uzunlukta. Aslına bakarsan omuz askısı ile omzunuzda taşıyabilirsiniz. Emek harcaması basit ürün. Problemsiz ve sıkıntısız kullanırım inşallah. Teşekkürler. S**** E.

👤 Beklediğimden süratli geldi, fazla hafifçe ve fazla kibar. Ortalama 1,5 saat çalışma yaptım. Problemsiz ve oldukça başarıya ulaşmış bir çalışma oldu. Hem de kaynak işinde çömez olmama karşın hiç zorlanmadım, öneri ederim. Cemal E.

10. Sturdy 250 Amper Electronık

Kaynak Makinesi

ARTILAR EKSİLER
Kaynak akımının ayarlanabilmesi LED göstergesinin olmaması
Çok fazla ısınmaya karşı korumalı olması

En düzgün kaynak makinesi modelleri listemizi Sturdy 250 ile bitiriyoruz. Elektronik kontrol kartı ile kademesiz bir halde kaynak akımını ayarlayabildiğiniz Sturdy 250 Amper Electronık, 4 bobinli transformatör sistemine sahiptir. Çok fazla ısınmaya karşı termik koruması olan makine, haddinden fazla uzun süre kullanıma uygundur. Ek olarak bu kaynak makinesi yeterli fiyatlı olması yardımıyla fazla çok tercih edilmektedir.

Teknik Özellikler
Şebeke Gerilimi 220 V
Ağırlık 15 kilogram
Koruma Sınıfı IP21S

Kullanıcı Yorumları

👤 Beğendim, güzel iş görüyor. Amcamın oğlunda vardı. Kullanırken gördüm ve oldukça iyi iş görüyordu. Bende aldım. Her insana öneri ederim. E**** H.

👤 Yeterli fiyatıyla ve kalitesiyle beni kendisine çekti. Uzun araştırmalar sonucunda aldım. Lüzumsuz yere yüksek fiyatlı ürünleri almanıza gerek bulunmuyor. Tavsiyemdir. A**** Y.Kaynak Makineleri Hakkında Sık sık Sorulan Sorular

En düzgün kaynak makinesi modellerini yukarıda listeledik. Bu bölümde ise kaynak makineleri hakkında merak edilenleri bir araya topladık. İşte kaynak makineleri hakkında çokça sorulan sorular.

Kaynak makinesi tutarları ne kadar?

Kaynak makinesi tutarları cihazın gücüne, güvenlik sistemlerine ve kalitesine bakılırsa değişmektedir. En ucuz 600 Türk Lirası civarında bulabileceğiniz kaynak makinelerinin üst segmentteki modelleri ise 2500 Türk Lirası’ye satılmaktadır.

Kaynak makinesi nasıl çalışır?

Elektrik akımlarının zıt uçları birbirine değerse bir ısı ortaya çıkmaktadır. Kaynak makineleri de adına Slavianoff denen bu metodu kullanarak iş yapmaktadır.

Kaynak makinesi nasıl kullanılır?

İlk öncesinde elektrotu tutucuya yerleştirin. Sonrasında kelepçeyi seçtiğiniz bölüme takının. Son olarak kaynak yapmak istediğiniz kısma doğru makineyi hareket ettirin.

Benzer İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takip Etsene

0BeğenenlerBeğen
3,753TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

İlgi çekenler