Ücretsiz Arkadaşlık İlanı Ver

Ücretsiz Arkadaşlık İlanı Ver

Her insana merhabalar olsun. Helin ben. Parasız arkadaşlık ilanı ver dediler veriyoruz yahu. Bizim kızlar oldukça zorladı. Artık yalnız kalma bir {arkadaş} bul kendine diye. Aman dedim ya kim bana ileti atar ki fakat yok sonrasında düşününce en azından tecrübe etmek iyi olur dedim. Yaşım 25. Bu şekilde usulca ilerleyeceğim bir arkadaşlık arıyorum. Genel itibariyle geçimsiz biri değilim ha onu da söyleyeyim. Lakin kızdırdığınız vakit birkaç gün konuşmam. Bu da en fena huyum işte.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bizimkiler parasız arkadaşlık ilanı ver diyordu işte burayı önerdiler. Bakalım şimdi mesajlarda kimler ne anlatacak bana. Ileti içindeyim. Onun haricinde can sıkıntısı oldukça ben de ya. İşten geliyorum akşam elimde telefon, gece uyumak yok sabah o yorgunlukla tekrardan işe gidiyorum falan. Of bu yaşam bu şekilde gitmez işte lütfen mesajlarınızı atın da hayatıma yenilik gelsin artık.

Parasız Parasız Arkadaşlık İlanı Ver

Son zamanlarda bu durumlar iyice canımı sıkıyor. Ne bileyim bu şekilde Muhabbet ve sohbet edeceğim, halden anlayacak birileri olsa kötü mı olur? Geçimsiz biri olsaydım tam yalnız kalacaktım şeklinde. Evlilik isteyen de oluyor doğal olarak fakat o denli da değil. Kiminle niçin evleneyim ben tanımadan konuşmadan. Bir tek {arkadaş} olmak isteyenler yazsın bana. Telefon numaramı da o biçimde veriyor olacağız.

Dostlar bir şeyden daha bahsedeyim gitmeden. Benim hevesim acele kırılıyor. Sözgelişi oturduk konuştuk birbirimizi sevdik ya diyelim. Fena bir söz duyunca soğuyorum ve arkama bile bakmıyorum. İşte bu en fena huyum benim. Bir ihtimal ileride değişebilir fakat şimdi katiyen. Sorunsuz bir arkadaşlık arıyorum ben. Söz ile yürümesin. Saygı ve sevgiyle büyüsün isterim anlatabildim mi acaba? Anladıysanız o vakit mesajlarınızı atın da görelim neler olacak.