Üç Kız Kardeş 38. Bölüm 21 Şubat Salı Kanal D Yeni Bölüm Tek Parça İzle.. – Muhabir

Kahramanmaraş ve pek çok ilimizde yaşanmış olan ve hepimizi derinden üzen depremden dolayı TV’lerde gösterilen birtakım  Dizi & Programların yayınlanmasına ara verilmiştir. 

Üç Kız Kardeş yeni sezonda oldukca izlenen ve dört gözle beklenen diziler içinde yer almıştır. Başrollerinde Kurtulma Özcan, Berker Itimat, İclal Aydın, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan şeklinde başarı göstermiş oyuncuları bulunan Üç Kız Kardeş dizisinde yeni bölümde izleyenleri ne bekliyor? Dizide neler yaşandı? Heyecanla beklenen Üç Kız Kardeş dizisinin 38. kısmı bugün 21 Şubat Salı günü 20.00’da  Kanal D’de izleyenleri ile bir araya gelecek. Üç Kız Kardeş 38. Bölüm 21 Şubat Salı  Kanal D  Yeni Bölüm Tek Parça İzle..

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Üç Kız Kardeş 38. Bölüm 21 Şubat Salı Kanal D Yeni Bölüm Tek Parça İzle..

Üç Kız Kardeş 38. Bölüm 1. Fragmanı İzle..

Üç Kız Kardeş 38. Bölüm 2. Fragmanı İzle..

Üç Kız Kardeş Dizisinin Mevzusu Nedir?

Türkan, Dönüş ve Derya… Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş… Yaşıtları şeklinde kolay hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir yaşam sürerken Türkan’ın yapmış olduğu evlilikle beraber kara bulutlar ailenin üzerinde gezinmeye başlamış olacak, artık hiçbir şey eskisi şeklinde olmayacaktır. Türkan, mahsur kalmış olduğu masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş’ün yaşamı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır. Güvenilir ve Nesrin’se kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için kimi zaman kendilerini, kimi zaman de birbirlerini yitirme noktasına geleceklerdir.  

Üç Kız Kardeş Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?

Üç Kız Kardeş Dizisinde Kurtulma Özcan, İclal Aydın, Berker Itimat, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Mert Özcan, Yiğit Dikmen, Eren Ören, Ayça İnci şeklinde pek çok başarı göstermiş oyuncu yer almıştır.

Üç Kız Kardeş 37. Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzlemek İçin Tıklayın..

Üç Kız Kardeş 37. Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzlemek İçin Tıkla..

Üç Kız Kardeş 38. Bölüm 21 Şubat Salı Kanal D yeni Bölüm Tek Parça İzle..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*