Türbanlı Kadınlar – Hizliarkadas.com

Turbanli kadinlar

Kolaylıklar beyler bayanlar. Adım Nazan. Türbanlı bayanlar mevzusunda arayış var ise buradayım. Doğrusu tanışmak isteyenler için geldim. Bu süreçte yanımda olacak mısınız bilemem fakat mesajlarınıza anında dönüş sağlarım orası kati. Her ne kadar yaşadığım ortam beni soyutlasada mücadeleme devam ediyorum. Türbanlı hanımefendiler yardımıyla güzel bir arkadaşlık kuran oldukça şahıs var çevremde ihmal etmeyin. Her biri yaşamını düzene soktu ve bir ben kaldım. Bu şekilde olmaz ki fakat değil mi? Yaşım 31 oldu ve evlilik yapmak isterim aslına bakarsak. Fakat ilkin tanışmalıyız, güzel şeyler düşlemeliyiz. Hepsini atlattıktan sonrasında da önümüze bakarak ilerlemeliyiz. Günün her vakti ben vakit ayırırım arkadaşlarıma. Aslına bakarsanız çalışıyorum gündüzleri, akşam olduğunda da kafe ve beyazperde derken uyuyoruz gidiyor işte. Şimdi yaşamıma birini alarak ilerlemek isterim. Yalnız {arkadaş} olsun bana, hep yanımda dursun. Oldukca bir şey istemediğim ortada kısaca.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Kapalı Türbanlı Bayanlar

Hayatımda iyi ki varsın diyeceğim bir adam arıyorum ben. Bu şekilde itimat verecek, hep yanımda hissettirecek kendini. Varsın olsun tek kalayım da diyorum kimi zaman. Fakat yok olmuyor işte. Nereye kadar bu şekilde vallahi bilmiyorum. Artık zamanı geldi işte. Bir bayan yalnızlıktan sıkılmışsa birini arıyor anlama gelir. Eee kiminle olacağına da ben karar vereceğim. Hepimiz mesajlarını yazsın, kendini tanıtsın. Sonuca hep birlikte bakarız işte.

Süreç uzun beyler. Kolay ısınmam öyleki insanlara. Görüşme sağlarken anlaşılır bir halde kendimizi değerlendiririz. Doğrusu kriterlerimiz falan işte. Her her neyse ihtimaller içinde bir yalnızlıkta meydana getirecek bir şey yok. Türbanlı bayanlar içinde kendimi oldukça güzel hissediyorum desem de yeridir. Fakat sezmek yetmez ki ben aslına bakarsan oldukça güzel bir bayanım.

Türbanlı Güzel Bayanlar

Ne diyorduk beyler? Ha türbanlı hanımefendiler mevzusunda devamlı garip yaklaşımlar da var hayatta. İstemsizce gelişse de umursamıyorum. Ben kendimi bilen biri olduğum için yaşamıma alacağım arkadaşımın da öyleki olmasını beklerim. İnşallah da olacaktır. Sözü oldukça uzatmanın alemi yok aslına bakarsak. Güzel günleri düşlüyorum. Buyursun gelsin benim en iyi dostum. İnsanlar yalnız kalmasın ve hep iyi olsun. Gerisi öykü be gençler. Her insana buradan iyi sohbetler dilerim fakat beni ihmal etmeyin tamam mı bunu ciddi alamda söylüyorum.