Terazi Erkeği Başak Kadını Cinsellik Uyumu | Cinsel Sohbet

Öteki bütün ilişkilerde olduğu şeklinde, Başak ve Terazi arasındaki uyumluluk da birtakım tavizlerin verileceği fikrine dayanır. Şayet ikiniz de bunu halletmeye istekliyseniz, ilişkiniz yürüyebilir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bu yazımızda terazi erkeği başak bayanı cinsellik uyumu ile ilgili bütün bilgileri sizinle paylaşacağız. Sıkı durun, anlatıyorum.

Başak ve Terazi burçlarının pek oldukca ortak noktası olsa bile, sadece bu onları muhteşem bir eş yapmaz.

Terazi Erkeği Başak Kadını Cinsellik Uyumu

Terazi Erkeği Başak Bayanı Cinsellik Uyumu

Başaklar ve Terazilerin her ikisi de entelektüel burçlardır, sadece bu onları muhteşem bir eş yapmaz. Ek olarak pek çok farklılıkları vardır ve zayıflıklarının üstesinden gelmek için beraber çalışabilmeleri için birbirlerinin kuvvetli ve zayıf taraflarını anlamaları gerekmektedir.

Başak burcu Merkür tarafınca yönetilir, bu da Başakların analitik, mantıklı düşünen ve her şeyin yolunda gitmesini isteyen kişiler olduğu manasına gelir. Durumları her açıdan çözümleme etmekte harikadırlar ve kimi zaman kimsenin aklına gelmeyecek çözümler üretirler! Dezavantajı mı? Kimi zaman çözümleme felcine takılıp kalabilirler.

Dikkatinizi vermeniz ihtiyaç duyulan başka şeyler varken (veya yalnız bir şeyin yapılmasını istiyorsanız) kendinizi bir şeye oldukca uzun süre takılıp kalmış bulursanız, Başak partnerinizden zihinsel tıkanıklığı aşmak için yardım istemeyi deneyebilirsiniz! Nerede? Doğal ki yatakta.

Terazi burcu aşk tanrıçası Venüs tarafınca yönetilir, bu da Terazileri kuvvetli toplumsal becerilere (ve muhteşem zevke) haiz iyi iletişimciler yapar. Oldukca nazik oldukları için insanları çevrelerinde iyi mi rahat hissettireceklerini bilirler; sadece…

Başak ve Terazi burçlarının pek oldukca ortak noktası vardır;

Başaklar ve Terazilerin her ikisi de yazışma ve akıl gezegeni Merkür ve Venüs tarafınca yönetilir. Aynı elementi (hava) paylaşırlar, bu sebepten pek oldukca ortak noktaları vardır. Hem Başaklar hem de Teraziler rasyonel, mantıklı ve analitiktirler. Bununla birlikte yaratıcı ve hayal gücü yüksektirler. Her iki burç da idealisttir ve yeterince dikkatli bakılırsa her soruna daima bir çözüm bulunabileceğine inanırlar. Bu kimi zaman onları inatçı yada esnek olmayan biri şeklinde izah edebilir şu sebeple ikisi de ideallerinden caymak istemezler; bu idealler artık gerçekçi görünmese bile!

Burçları da birbirine oldukca benzer;

Burçları da birbirine oldukca benzer; Başaklar 23 Ağustos-22 Eylül tarihleri içinde doğarken, Teraziler 24 Eylül-23 Ekim tarihleri içinde doğarlar.

Başaklar Merkür gezegeni tarafınca yönetilirken, Teraziler Venüs tarafınca yönetilir. Bu durum, bu iki burcun birbirlerinin düşünme ve yazışma kurma biçimlerini anlamalarını kolay hale getirir. Her ikisi de dünyadaki işlerini sorunsuzca halledebilmelerini elde eden kuvvetli zihniyetlere haizdir!

Terazi bayanı bir çok insanoğlunun düşündüğünden daha bağımsız olma eğilimindedir. Yaşamının eksiksiz olması için başka birinin onayına gerekseme duymaz. Fakat bu hayatında asla aşk istemediği manasına gelmez! Aslen, şayet yeterince şanslıysanız, bir ihtimal yakında bigün…

Başaklar ergonomik, sezgisel ve organize olma eğilimindedirler.

Terazi Erkeği Başak Kadını Cinsellik Uyumu Nasıldır

Terazi Erkeği Başak Bayanı Cinsellik Uyumu Nasıldır

Başaklar, daha yaratıcı, spontane ve idealist olan Terazilerden daha ergonomik, sezgisel ve organize olma eğilimindedir.

Bunun sebebi Başak erkeğinin hayata yaklaşımında oldukca analitik, mantıklı ve bilimsel olmasıdır. Bir şeyleri çözümleme etmeyi sever ve herhangi bir karar vermeden yada hayatında ilerlemeden ilkin bir durumun her ayrıntısını çözümleme etmek için saatler harcayabilir.

Öte taraftan Terazi burcu bayanı doğası gereği oldukca yaratıcı ve sanatsaldır, bu sebepten bu enerjiyi gün boyu hiçbir şey yapmadan boşa harcamak yerine üretken bir şeye kanalize etmesine destek olabilecek birine ihtiyacı vardır!

Sadece benzerliklerine karşın birbirinden oldukca farklıdırlar.

Benzerliklerine karşın, bu iki burcun son derece büyük farklılıkları olduğu da inkâr edilemez. Başaklar, daha yaratıcı, spontane ve idealist olan Terazilere nazaran daha ergonomik, sezgisel ve tertipli olma eğilimindedir.

Bu burçların iyi geçinmesinin mükemmel yolu;

Terazi Erkeği Başak Kadını Uyumu

Terazi Erkeği Başak Bayanı Uyumu

Bu burçların iyi geçinmesinin mükemmel yolu, her bir partnerin kendi kuvvetli yönlerinin aynı zamanda partnerinin zayıf taraflarını de anlamasıdır. Bu zor olabilir, sadece dinleyerek ve açık fikirli olarak birbirinizle iyi mi daha iyi yazışma kuracağınızı öğrenmenize destek olacaktır.

Şayet ilişkinizde bir mesele bulunduğunu düşünüyorsanız, bunu dile getirmekten çekinmeyin! Herhangi bir farklılığın beraber haiz olduklarınızın önüne geçmesine izin vermeyin. Bunun yerine karşılıklı saygı ve birbirinizin niteliklerine hayranlık duymaya dayalı kuvvetli bir temel meydana getirmeye odaklanın.

Şayet aranızdaki birlikteliğin sarsıldığını hissederseniz (veya biriniz bunaldığını hissederse), bu ilişkiye dahil olan her iki tarafı da önemseyen arkadaşlarınızdan veya aile üyelerinizden yardım istemekten çekinmeyin. İşler daha da kötüye gitmeden ilkin neyin üstünde çalışılması gerektiğine dair kıymetli bilgiler sağlayabilirler…

Çıkarımlarımız

Terazi Erkeği Başak Kadını

Terazi Erkeği Başak Bayanı

Partnerinizin kuvvetli ve zayıf taraflarını anlamanın ilişkiniz için ne kadar yararlı olabileceğini ihmal etmeyin.

İkinizin de değişik kuvvetli ve zayıf tarafları var, sadece bunların üstesinden gelmek için beraber çalışmanız gerekecek. Başak burcu hanımınız çekingen ve vücut imajı mevzusunda güvensiz olabilir, bundan dolayı önünüzde soyunmak yada yatakta yeni şeyler tecrübe etmek istiyorsa sizden birazcık cesaret almaya gerekseme duyabilir. Öte taraftan, Terazi erkeğinizin standartlarına nazaran yeterince iyi göründüğünün onaylanmasını da isteyebilir. Terazi erkeği de bunu ona, oynaşmaya başladıkları anda (belkide daha ilkin) ne kadar güzel göründüğüne dair güzel bir şeyler söyleyerek verebilir. Ek olarak, başkalarının onları beraber göreceği randevulara beraber çıkmadan ilkin giyim seçimlerine yada saç stiline iltifat ederek onun kendisiyle daha rahat olmasına destek olursa, ondan sonra yakınlaştıklarında, büyük seviyede bir kişinin kendi görünüşü hakkında güvensiz hissetmesi sebebiyle aralarında herhangi bir gariplik olmayacak ve bir kişiyi cinsel arzu için yeterince çekici kılan şey hakkında bir fikre haiz olmayı oldukca önemsediği başka bir kişiyle yakınlaşacaktır.

Netice

İşte bu denli! Aşkı arayan bir Başak bayanı veya Terazi erkeğiyseniz, umarız bu yazı sizin için ne tür bir insanoğlunun doğru olabileceği mevzusunda size birazcık düşünce vermiştir. Dışarıda pek oldukca değişik insan tipi varmış şeklinde görünebilir. Sadece gerçekte tek ihtiyacımız olan bizi anlayan ve olduğumuz şeklinde kabul eden birisidir. Gerçi, analizlerim devam ediyor. Bir ihtimal kısa sürede gelip buraya bir ekip değişik tecrübelerimi aktarabilirim. Fakat sizler benden ilkin yorum halletmeye başlayabilirsiniz. Hadi, bizlere tecrübelerinizi anlatın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*