Tefal Turbo Pro FV5696 Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Elbise, gömlek, pantolon benzeri giysilerin muntazam bir halde giyilmesi ve kullanılması için ütüleme işlemi son derece {önemlidir}. Elbet bu işlemi yaparken kaliteli bir ütü kullanmak da son aşama ehemmiyet arz eder. Tefal Turbo Pro FV5696 buharlı ütü, bu mevzuda son aşama iddialı bir seçenek olarak tasarlanmıştır. Hem kuvvetli performansı hem de kullanışlı özellikleriyle öne çıkan bu ütü, evimizdeki giysilerinizi kusursuz bir halde ütülemenizi sağlar. Hazırsanız Tefal Turbo Pro FV5696 ile ilgili mühim noktalara beraber göz atalım.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Tefal Turbo Pro FV5696 Buharlı Ütü İnceleme

Güç 3000 watt
Ağırlık 1.45  kilogram
Buğu Basıncı 50 gr/dakika
Şok Buğu Basıncı 270 gram
Su Haznesi 350 ml

Tefal Turbo Pro FV5696 Özellikleri

 • 2500 Watt güç
 • Dakikada 40 gram devamlı buğu
 • Dakikada 130 gram şok buğu 
 • 8 bar tazyik seviyesi 
 • Otomatik kapanma özelliği
 • 270 ml geniş su haznesi 
 • Anti kireç teknolojisi 
 • Şık ve çağdaş tasarım

Tefal Turbo Pro FV5696, 3000 Watt gücüyle süratli ve ergonomik bir halde ısınarak size zamandan tutum sağlar. Durilium Airglide Autoclean Tabanı yardımıyla ütüleme işlemi artık fazla daha rahat ve zahmetsiz hale geliyor. Kayganlıkta 1 numara olan bu hususi taban, ilk günkü benzeri kayganlığını korurken Autoclean özelliği yardımıyla de süre içerisinde lekelenme sorunuyla karşılaşmanızın önüne geçiyor. Altın ve siyahın etkisi altına alan birleşimini ortaya koyan bu ütü ile hem performansın hem de modernliğin keyfini sürmeniz muhtemel oluyor.

Tefal Turbo Pro FV5696 Güvenlik

Tefal Turbo Pro FV5696 Güvenlik

Tefal Turbo Pro FV5696, otomatik kapanma özelliği yardımıyla gözetimsiz bırakıldığında yanlışlıkla oluşabilecek kazaları önleyebilecek biçimde tasarlanmıştır. Şayet ütü dikey olarak konumlandırılmışsa yalnızca 8 dakika içerisinde otomatikman kapanarak güvenliğinizi sağlar. Hem de, tabanı yere etkileşim durumunda yada yan durumda bırakılmışsa sadece 30 saniyede kendini kapatarak hem sizi hem de evinizi korumayı başarır. Bu özellikler yardımıyla güvenliğinizi sağlamakla kalmayarak bununla birlikte enerji tasarrufu yapmanızı da sağlar. Damlamayı önleyen hususi teknolojisi ise giysilerinizde beklenmedik ve kötü görünen su lekeleri ile karşılaşmanıza engeller.

Tefal Turbo Pro FV5696 Buğu Basıncı

Tefal Turbo Pro FV5696 Buhar Basıncı

Ütüleme yöntemini bir üst seviyeye taşıyan görkemli bir ütü olan Tefal Turbo Pro FV5696, 50 g/dakika devamlı buharı yardımıyla bütün kırışıklıkları zahmetsizce açmanıza imkan sağlar. Bu şekilde, ütüleme işlemi artık daha ergonomik ve basit bir halde tamamlanır.

270 g turbo buğu miktarı ise en inatçı kırışıklıkların dahi zahmetsizce açılmasını sağlayarak hiçbir kırışıkla gereğinden çok uğraşmanıza izin vermez. Dikey ütüleme özelliği de bulunan bu ütü yardımıyla giysilerinizi havalandırmanız ve daha rahat ütü yapmanız da muhtemel olur.

Tefal Turbo Pro FV5696 Su Haznesi

Tefal Turbo Pro FV5696 Su Haznesi

Tefal Turbo Pro FV5696, 350 ml kapasitesi ile geniş bir su haznesine sahiptir. Kesintisiz ütü yapmanıza imkan tanıyan bu ütünün saydam haznesi ise su seviyesinin kolay bir şekilde takip edilmesini sağlar ve ne süre su eklemeniz icap ettiğini gösterir. Bu şekilde ütü işleminizde hiçbir aksama olmadan kusursuz ve ideal sonuçlar elde etmeniz de muhtemel olur.

Tefal Turbo Pro FV5696 Kireç Temizliği

Tefal Turbo Pro FV5696 buharlı ütü, Tefal’in hususi ve çıkarılabilir formda tasarlanan kireç avcısı yardımıyla de uzun ömürlü bir buğu performansı sunar. Bu şekilde ütünüz uzun soluklu kullanımda dahi sizi yormadan çalışır ve giysilerinize kireç bulaşmasının da önüne geçer.

Tefal Turbo Pro FV5696 Boyut ve AğırlıkTefal Turbo Pro FV5696 Boyut ve Ağırlık

Tefal Turbo Pro FV5696, 152 mm yüksekliği, 310 mm genişliği ve 151 mm derinliği ile kompakt ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Ek olarak, 1.45 kilogram ağırlığı ile de kullanıcılara taşıma ve kullanma kolaylığı sağlamaktadır.

Tefal Turbo Pro FV5696 Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünün çok iyi bir buğu gücü var inanamadım hakkaten fazla süratli ısınıyor fazla güzel ütülüyor. Fazla mutlu kaldım hakkaten.

👤 Ürünü arkadaşımın çeyizine aldım, daha öncesinde anası kullanıyordu ve fazla memnundu yine almak istedi. Dostum da sevmiş olarak kullanıyor, öneri ederim.

👤 Akıtma, damlatma yaşamadım. Buğu seviyesi kafi, kırışıklıkları da hızlı bir şekilde açıyor, asla yormuyor. Öneri ederim her insana.

👤 Ürün anlatıldığı benzeri, kaliteli, fazla iyi ütülüyor. İyi ki almışım. Buharı olsun, ütülemesi olsun fazla iyi bir aygıt. Düşünenlere tavsiye ederim. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

👤 Rengi ve özellikleri görkemli, çeyiz için almıştım öneri ederim. Ebadı öteki ütülerden birazcık büyük fakat performansı mükemmel.

Nihai Kararımız

Tefal Turbo Pro FV5696’nın kuvvetli buğu çıkışı yardımıyla ütüleme işlemi son derece basit bir hale geliyor. Kümülatif buğu yardımıyla kumaşlar fazla daha süratli ve tesirli bir halde ütüleniyor ve fazladan buğu ile sert kırışıklıklar dahi kolay bir şekilde açılabiliyor.

Bunun aynı zamanda, Tefal Turbo Pro FV5696’nın süratli ısınma süresi de son derece kullanıcı dostu. Ütüyü açtığınız andan başlayarak kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale geliyor ve ütüleme yöntemini de hızlandırmayı başarıyor.

Tefal Turbo Pro FV5696’nın su haznesi de son derece büyük ve kullanışlı. Bu şekilde, ütüleme işlemi süresince sürekli olarak su eklemenize de gerek kalmıyor. Ek olarak, kireç önleyici sistem yardımıyla ütüyü daha azca çoğunlukla temizleyebiliyorsunuz.

Sapı rahat ve kaymayı önleyici özelliklere sahip bu da uzun soluklu kullanımda dahi rahat hissetmenize destek oluyor.

İçeriğimizin bu bölümünde Tefal Turbo Pro FV5696 buharlı ütü ile ilgili ilgili sık sık sorulan sorulara yer verdik.

Tefal Turbo Pro FV5696’nın en mühim özellikleri nedir?

Tefal Turbo Pro FV5696, yüksek buğu çıkışı, süratli ısınma süresi, kuvvetli taban yapısı ve kireç önleyici sistem benzeri özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Tefal Turbo Pro FV5696’nın buğu ayarları nedir?

Tefal Turbo Pro FV5696, dikey buğu, kümülatif buğu ve fazladan buğu biçiminde değişik buğu ayarları ile donatılmıştır. Bu ayarlar yardımıyla hem kullanım hem de performans bakımından etkisi altına alan bir ütüleme deneyimi sunmayı başarır.

Tefal Turbo Pro FV5696’nın temizliği nasıl yapılır?

Tefal Turbo Pro FV5696’nın temizliği için;

 • Ütünün ısısının düşmesini bekleyin.
 • Su haznesini boşaltın.
 • Ütünün tabanını ıslak bir bezle paklayın
 • Kireç önleyici sistemini kullanarak ütünün içini paklayın.

Tefal Turbo Pro FV5696’nın güvence süresi nedir?

Tefal Turbo Pro FV5696, çoğu zaman 2 sene güvence ile satılmaktadır. Fakat bu güvence süresi satın alınan yer ve ülkeye bakılırsa değişim izah edebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*