-0.7 C
New York kenti
Pazartesi, Mart 20, 2023

Buy now

spot_img

Swarm Hesap Silme | Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

Swarm Hesabı Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

  1. Swarm uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın.
  2. Profil sayfanızı açın ve ayarlar (settings) kısmına gidin.
  3. Ayarlar sayfasında en altta bulunan “Hesabımı Sil” (Delete My Account) seçeneğine tıklayın.
  4. Hesabınızı silmek istediğinize dair bir onay ekranı açılacak. Şayet hesabınızı silmek istediğinize eminseniz “Hesabımı Sil” (Delete My Account) butonuna yine tıklayın.
  5. Şimdi, hesabınızın silinmesi bikaç dakika sürebilir. Bu süre süresince uygulamaya erişemeyeceksiniz. Sonrasında uygulamayı açtığınızda hesabınızın artık var olmadığını görmüş olacaksınız.

Not: Swarm hesabınızı silmeniz, Foursquare hesabınızı da silmez. Foursquare hesabınızı silmek istiyorsanız, ek olarak Foursquare hesabı silme işlemi yapmanız gerekmektedir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Swarm hesabınızı sildiğinizde, check-in geçmişiniz ve puanlarınız da silinir. Bu yüzden, hesabınızı silmeden öncesinde check-in geçmişinizi ve puanlarınızı yedeklemeyi ihmal etmeyin.

Swarm Hesabı Silme İşlemi Daha sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Swarm Hesap Silme

Swarm, kullananların yer bildirimleri ve paylaşımları yapabildiği bir toplumsal medya uygulamasıdır. Fakat, birtakım sebeplerden ötürü Swarm hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. Swarm hesabınızı sildiğinizde, hesabınız ve bütün verileriniz Tamamıyla silinir ve geri dönüşü olmaz. Bu yüzden, hesabınızı silmeden öncesinde dikkatli olmanız gerekmekte olan birtakım şeyler vardır.

Verilerinizi Yedekleyin

Swarm hesabınızı silmeden öncesinde, hesabınızda bulunan bütün verilerinizi yedekleyin. Bu, dost listeniz, check-in geçmişiniz, fotoğraflarınız ve öteki verileriniz olabilir. Böylelikle, ileride bu verileri yine kullanma ihtiyacı duyarsanız yada daha farklı bir uygulamada kullanmak isterseniz kaybetmezsiniz.

Daha farklı Hesaplarınızla Bağlantılı Olabilir

Swarm hesabınızın daha farklı toplumsal medya hesaplarıyla bağlantılı olabileceğini ihmal etmeyin. Mesela, hesabınız Feysbuk hesabınızla bağlantılıysa, Swarm hesabınızı silerseniz Feysbuk hesabınızdan da çıkış yapmış olmuş olursunuz. Bu yüzden, Swarm hesabınızı silmeden öncesinde, hesabınızın daha farklı toplumsal medya hesaplarınızla bağlantılı olduğunu ya da olmadığını deneyin.

Uygulamayı Kaldırın

Swarm hesabınızı silerseniz, uygulamanın kendisi hala cihazınızda kalacaktır. Bu yüzden, hesabınızı silmeden öncesinde, Swarm uygulamasını cihazınızdan kaldırmanız tavsiye edilir.

Silme İşlemi Geri Alınamaz

Swarm hesabınızı sildiğinizde, hesabınız ve bütün verileriniz Tamamıyla silinir ve geri dönüşü olmaz. Bu yüzden, hesabınızı silmeden öncesinde yine düşünün ve hesabınızı silmenin neticeleri hakkında güvenilir olun.

Desteğe İhtiyacınız Olursa Destek Alın

Swarm hesabınızı silerken herhangi bir problem yaşarsanız yada hesabınızı silme mevzusunda herhangi bir desteğe ihtiyacınız olursa, Swarm destek ekibine başvurabilirsiniz. Uygulama içerisinde “Yardım” bölümünde destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Swarm Hesabı Silindikten Sonrasında Geri Dönüş Muhtemel mü?

Swarm Hesap Silme

Swarm, check-in yapmak için kullanılan bir uygulamadır. Fakat, kimi zaman insanlar hesaplarını silmek isteyebilirler. Swarm hesabını silmek son derece basittir. Fakat, birtakım durumlarda insanlar hesaplarını yanlışlıkla yada istemeden silebilirler. Bu gibi durumlarda, Swarm hesabını geri yükleme seçeneği var mıdır?

Maalesef, Swarm hesabınızı silerseniz geri yükleme seçeneği yoktur. Hesabınızı sildiğinizde, bütün check-in verileriniz, arkadaşlarınız ve profil bilgileriniz kalıcı olarak silinir. Bu yüzden, hesabınızı silmeden öncesinde iyi düşünmeniz gerekmektedir.

Swarm hesabınızı yanlışlıkla sildiyseniz yada hesabınızı silme mevzusunda endişe ediyorsanız, ilk olarak hesabınızı geçici olarak dönem dışı bırakabilirsiniz. Hesabınızı dönem dışı bıraktığınızda, bütün check-in verileriniz, arkadaşlarınız ve profil bilgileriniz korunur. Hesabınızı dönem dışı bırakmanızın arkasından, isterseniz hesabınızı herhangi bir zamanda yine etkinleştirebilirsiniz.

Netice olarak, Swarm hesabınızı silmeden öncesinde iyi düşünmelisiniz. Hesabınızı sildikten sonrasında geri yükleme seçeneği yoktur. Hesabınızı dönem dışı bırakarak, bütün verilerinizi koruyabilirsiniz. Hesabınızı yine etkinleştirebilirsiniz.

Swarm Hesabı Silmek Paralı mi?

Swarm Hesap Silme

Elbet, Swarm hesap silme işlemi parasızdır. Swarm, kullanıcılarına hesaplarını silme seçeneği sunmaktadır ve bu işlem Tamamıyla parasızdır. Hesabınızı silmek istediğinizde, uygulamanın ayarlar bölümünden yada Swarm hesabınıza giriş yaparak hesabınızı silebilirsiniz.

Swarm hesabınızı silmek istediğinizde, uygulama size bir defa daha hesabınızı silmek isteyip istemediğinizi sormuş olacaktır ve hesabınızı silmek istediğinizi onaylamanız gerekecektir. Sonrasında hesabınız Tamamıyla silinecek ve bütün verileriniz Swarm veritabanından kaldırılacaktır.

Ihmal etmeyin, hesabınızı sildiğinizde bütün verileriniz kalıcı olarak silinecektir ve geri dönüşü olmayacaktır. Bu yüzden, hesabınızı silmeden öncesinde verilerinizin yedeğini almanızı tavsiye ederiz.

Swarm hesabımı silmek isterim. Bu işlem parasız mi?

Evet, Swarm hesabınızı silmek Tamamıyla parasızdır.

Swarm hesabımı silersem check-in geçmişim de silinir mi?

Evet, Swarm hesabınızı silerseniz check-in geçmişiniz de silinir ve geri alınamaz.

Swarm hesabımı silmeden öncesinde check-in geçmişimi nasıl yedekleyebilirim?

Swarm uygulamasında, ayarlar bölümünden “Geçmişi Dışa Aktar” seçeneğini kullanarak check-in geçmişinizi yedekleyebilirsiniz.

Swarm hesabımı silmek istediğimde şifremi girmem gerekiyor mu?

Evet, Swarm hesabınızı silerken şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

Swarm hesabımı silmek istesem de hesabımı geri alabilir miyim?

Hayır, Swarm hesabınızı silerseniz geri almanız imkansızdır.

Swarm hesabımı sildikten sonrasında aynı kullanıcı adıyla yeni bir hesap açabilir miyim?

Evet, Swarm hesabınızı sildikten sonrasında aynı kullanıcı adıyla yeni bir hesap açabilirsiniz.

Swarm hesabımı silmek için uygulamanın hangi sürümünü kullanmalıyım?

Swarm hesabınızı silmek için uygulamanın en güncel sürümünü kullanmanız tavsiye edilir.

Swarm hesabımı silmek için herhangi bir müddet sınırı var mı?

Hayır, Swarm hesabınızı istediğiniz vakit silebilirsiniz.

Benzer İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takip Etsene

0BeğenenlerBeğen
3,742TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

İlgi çekenler