Suriyeli Kadın Dost

Bingöl'de Yaşayan Genç Dul Bayanlarla Tanışma, Arkadaşlık Kurma ve Evlendirme Sitesi
Bingöl'de Yaşayan Genç Dul Bayanlarla Tanışma, Arkadaşlık Kurma ve Evlendirme Sitesi

Herkesi en içten dileklerimle selamlıyorum ilk olarak. Biliyorum ki Suriyeli hanımefendi dost arayanlar çoğunlukta. Ben de şansımı tecrübe etmek istedim fena mü yaptım? Neslişah benim ismim. 23 yaşındayım. Dost olmak isteyenlerle konuşmak isterim. Yalnızlıktan falan değil dostlar çevrem asla yok denecek kadar azca şu sebeple bizlere burada görüş açısı oldukça değişik.

İnsanlar bizimle pek arkadaşlık oluşturmak istemiyor. İstemesekte başka bir ülkede yaşıyoruz. Toplumsal çevrenin azca olduğu bir durumda emin olun ruh halim bozuldu bozulacak. Günlerdir evden dışarı dahi çıkmadığım durumlar oluyor. Bu süreci atlatmam gerekiyor. Haliyle dost olmak isteyenlerin mesajlarını an itibariyle merakla umuyorum.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bilirim ki Suriyeli hanımefendi dost numarası da aranıyor bu aralar. Bence artık aramanıza gerek yok. Niçin mi? Ben varım işte. Yapısal olarak duygusal bir hanımefendi olarak kendimi tanımlayabilirim. Hem de insanları oldukça severim. Toplumsal olduğum söylenemez esasen bundan bahsetmiştim fakat bu mevzuda konuşmak isterseniz de bildiri atmanız kafi ihmal etmeyin.

Suriyeli Kadın Dost Numaraları

Suriyeli hanımefendi dost mevzusunda bildiri atmak isteyenler daha çok beklemeden bana yazabilir. Ben emin olun oldukça heyecanlıyım. İlk kez arkadaşlık ilanı açıyorum ve yeni insanlarla tanışacağımı düşündüğüm de hakkaten mutlu oluyorum. Bu yüzden de sizlerden gelecek o güzel mesajları okumak için sabırsızlanıyorum. Numaramı vereceğim tamam merak etmeyin onu hep soruyorlar sakin olsun hepimiz. İlk kez Suriyeli hanımefendi arkadaşla konuşacak niçin Suriyeli biriyle dost olmak istiyorlar? Bunun nedenini yazabilirler mi rica etsem acaba?

Kültürlerimiz neredeyse aynı. Buraya geldiğim günden beri bunu gözlemleyebiliyorum. Güzel bir bayanım bakımlıyım, bakışlarım da etkiliyor insanları. Gene yanlış anlamayın ben her insana bakmam öyleki fakat işte güzelliğim demek ki insanların dikkatini çekiyor. Her neyse dostlar benim ileriye dönük ciddi bir insana ihtiyacım var. Açıkçası güzel zaman geçireceğim birisini arıyorum burada. Devamlı bilirim ki iyi insanların karşısına gene iyi insanoğlu çıkar. Bu yüzden meraklı bekleyişim sürecek. Siz de lütfen buna bakılırsa yazın bana. Güzel yazın ki arkadaşlığımız da daima güzel olsun. Tıpkı benim benzer biçimde. Tıpkı sizin benzer biçimde. En kısa zamanda görüşürüz ümit ederim. Hoşça kalınca.

Suriyeli Kadın Dost Arıyorum

Tam gitmeden aklıma geldi onu da paylaşayım dedim. Dostlar benim söylediğim benzer biçimde büyük kriterlerim yok. Güzel olmam her şeye karşı ilgi duyacağım anlamına da gelmiyor. Bir de şöyleki bir durum var. Talibim hakkaten oldukça. Her yazan da evlilik için yazıyor haliyle numaramı değiştirdim ve buradan yazanlara vermek isterim. Günde 5 kişiyle konuşamam fakat buradan yazan her insana dönerim. Tanımam gerekiyor şu sebeple. Tanımadan evlilik de olmaz, arkadaşlık da olmaz. Şimdilik arkadaşlık aradığımı da ihmal etmeyin. Yazgı işi bunlar sonrası ne olur bilemeyiz normal olarak.

Telefon başlangıcında zaman geçirirken birçok şeyle karşılaşıyorum. Duygusal sözler falan ne güzel asla duymadım desem yeridir. Bu yüzden anlayışınıza sığınarak mesajlarınızı rica ediyorum. Öyleki oldukça etkisi altına alan sözleri sevmem fakat anlamlı laflardan etkilendiğim bir gerçektir. Birazcık duygusal da olunca doğal olarak bu mevzuda azca oldukça beklentisi oluyor bayanların. Bakımlıyım, güzelim falan bunlar geçici. Mühim olan şey kalıcı bir arkadaşlık. Sabır bende var beklerim kısaca mesajlar gelene kadar. Anında da dönüş yaparım orası da sizi mutlu edecektir. Görüşmek suretiyle.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*