Söyleşi Arkadaşı Arıyorum – Hemenarkadasbul.com

sohbet arkadasi ariyorum

Handan ben merhabalar. Söyleşi arkadaşı arıyorum desem ne dersiniz? Yazar mısınız bu güzel bayana? Yaşım 31 dostlar. Genel anlamda kendime barışık bir insanım fakat kimi zaman can sıkıntısından çıldırıyorum. Haliyle gece söyleşi etmek isteyen bayanlar arayanlar bana yazsın o kadar da bekletmesin lütfen. Muhabbetim asla can sıkmaz, istediğiniz mevzuda söyleşi ederim kısaca insanları sıkamam ki ben. Hele bir de benim şeklinde yalnızsanız oh mis şeklinde gelin sohbete dalalım diyorum. Canlı söyleşi dost arıyorum diyenler de bana yazabilir. Geri dönüşüm fazlaca süratli olur fakat onu da aktarayım. Şu demek oluyor ki telefon numaramı yalnız ileti bırakanlarla paylaşmak isterim. Onun haricinde iyi mi desem ki şimdi bilemedim. Dostlar açık konuşayım ya ben sevgili falan aramıyorum kısaca bilemem dost oluruz sonrasında fakat önceliğim söyleşi muhabbet kısaca. Sabahlara kadar ne güzel konuşuruz bir düşünün. Güleriz kimi zaman de moralimizi bozan şeylerden bahsederiz.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Konuşacak Söyleşi Arkadaşı Arıyorum

Son zamanlarım iyi mi geçiyor onu da paylaşmak isterim sizlerle. Birincisi ben de birazcık coşku var ve bu durum başıma bela oldu haberiniz olsun. Niçin mi? Zira insanların bana kıymet vermesini isterim. Kimi zaman huzursuz olsam da bilemiyorum işte şu süreç can bunaltan olmaya başladı. Bir düşünün söyleşi edecek tek bir şahıs bile yok ne olacak bu şekilde diye oturur kafayı yersiniz. Canlı söyleşi arkadaşı arıyorum ben. Kendini bilecek, sözlerini düşünerek aktaracak ki aslına bakarsan ben rahat konuşan biriyim problem yok. Lakin göremiyorum işte birini çevremde. Bu durum nereye kadar devam eder anlamıyorum. Bildiri atan her insana döneceğimden de şüpheniz olmasın canlar.

Gece söyleşi etmek isteyen bayanlar tam da benim şeklinde düşünüyor. İnsanların birbirine olan ilgisi sadece bu şekilde adım atar sanırım. Şu demek oluyor ki iyi mi desem bilemiyorum şu şekilde bir sevgilim olsun isterim ilk olarak. Fakat sonrasında diyorum ki mesuliyet bana nazaran değil ya.

Canlı Söyleşi Arkadaşı Arıyorum

Devamlı insanlarla iyi geçinirim. Beni çevremdeki hepimiz sever ek olarak. Kimi zaman yalnız kalsam da bilemiyorum işte can sıkıntısı başa bela dedim ya hani. Öyleki hakkaten. Beyazperdeye gidecek birini bile bulamıyorsunuz kimi zaman. Bir de tek kalıyorum ben iyi mi? Bu hakkaten fazlaca iğrenç bir durum. Dostlarım evlendirme ardında fakat ben hemen hemen birine ısınamıyorum. Haliyle ilkin söyleşi muhabbet başlasın, sonrasında da bakalım işte.

Söyleşi arkadaşı arıyorum diyen bir kız dostum daha var. İsmi Buse. Ilkin sen duyuru aç da görelim dedi yorumları. Ben inanıyorum ya birkaç şahıs değil onlarca şahıs yazacak. Hepsine de numaramı vereceğim ve bizim Buse kıskançlıktan çıldıracak. Bakın söz verdim haberiniz olsun lütfen güzelce mesajlarınızı yazın ki arkadaşlık sürecimiz başlasın. Benim her insana zamanım var ihmal etmeyin. Güzel günler görülecek yahu başka çaresi yok. Tamam ben susayım artık söz sırası beylerde olsun.

Unutmadan söylemek isterim ben bu zamana kadar pek yalnız kalmadım. Fakat bu kez can sıkıntısı mı desem, yalnızlık mı desem hepsi birbirine girdi anlayacağınız. Adam dost arıyorum diyen bayanlar içinde yerimi aldım sonunda. Ne olacak bilemem göreceğiz hep birlikte. Büyük bir of çekmeden son kez ilanımı paylaştım işte. Iyi mi bir arkadaşlık olur orasını kimse bilmesi imkansız. Günün her vaktinde telefon elimde ihmal etmeyin olur mu? Mecburen değil kısaca seviyorum söyleşi etmeyi. Genel anlamda kızlarla bir aradayız. Fakat geceleri şu eve tek başıma girdiğimde müzik dinlemeye başlarım. İşte bu benim canımı sıkan en mühim etken dostlar. Bana müsaade beyler. Sözü siz değerli üyelerimizin şiir şeklinde kelimelerine bırakıyorum. Hayırlısını isteyelim. Amaç yalnız söyleşi etmek değil mi aslına bakarsan?