Şık Tasarıma Sahip En İyi 10 Gaming Mouse Tavsiyesi

Oyuncu Mouse Modelleri

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Premium tutuş hissiyatı ve yüksek DPI oranlarıyla kusursuz bir oyun deneyimi sunan en kaliteli oyuncu mouse modellerini sizler için bir araya getirdik.

Daha geniş kapsamlı bir araştırma yaparak hazırlamış olduğumuz içeriğimizde Razer ve Corsair gibi markaların mouse modellerine yer verdik. Bu mouselerin artı ve eksilerinden bahsetmeyi de dikkatsizlik etmedik.

Oyunlarda üstünlük elde eden gaming mouse modelleri hakkında sık sık sorulan soruların yer almış olduğu makalede, Oyuncu mouse alırken nelere dikkat edilmeli? Oyuncu faresinin öteki farelerden farkı nedir? Gibi soruların cevapları da bulunuyor.

En İyi Oyuncu Mouse Sıralaması

Sıra Modeller DPI neoldu Puanı
1 Rampage SMX-R27 7200 10/9.7
2 SteelSeries Rival 710 12000 10/9.9
3 Razer Deathadder V2 8200 10/9.8
4 Asusrog Gladius II Core 6200 10/9.8
5 MSI Interceptor DS B1 8000 10/9.8
6 Corsair Harpoon 6000 10/9.9
7 Logitech G300s 2500 10/9.9
8 Corsair Katar Pro 10000 10/9.8
9 Gamepower Bane 2500 10/9.7
10 Logitech G102 8000 10/9.6

En İyi 10 Oyuncu Mouse Tavsiyesi 2023

Oyunlarda daha iyi performans göstermenizi sağlayacak ve mouse hakimiyetinizi kolaylaştıracak birbirinden kaliteli oyuncu mouse modelleri aşağıda.

İşte oyunlarda bir sıfır öne geçmenizi sağlayacak gaming mouselar;

1. Rampage SMX-R27

Oyuncu Mouse

ARTILAR EKSİLER
Sağ ve Sol el kullanım Plastik dizayn
Ergonomik dizayn

Oyuncu mouse içeriğimizde yer edinen Rampage SMX-R27, üstünde bulunan scroll tuşu, DPI tuşu ve ileri geri fonksiyon tuşları size rahat bir kullanış sunuyor. Şık tasarımıyla dikkat çeken ürün, kullanıcılarından tam puan almayı başarıyor. 7200 DPI ayarında satışa sunulan mouse, bizce en iyilerden bir tanesi.

Teknik Özellikler
DPI 7200
Tuş Sayısı 5
Bağlantı Kablolu

Kullanıcı Yorumları

👤 Kardeşime armağan olarak aldım bikaç defa kullandım oldukça iyi, Rampage standardını hissediyorsunuz. N** G**

👤 Kaliteli iyi ürün. Öneri edilir. Teşekkürler. Z** A**

2. SteelSeries Rival 710

Oyuncu Mouse

ARTILAR EKSİLER
Yüksek DPI Yüksek fiyatlı
Kaliteli araç-gereç

En düzgün gaming mouse modellerinden olan SteelSeries Rival 710, üstünde bulunan OLED ekranıyla dikkat çekiyor. 60 milyon tıklama kapasitesine sahip ürün, üstündeki ekran yardımıyla oyun içindeki eleştiri detayları kolay bir şekilde öğrenmenizi sağlıyor. 12.000 DPI olarak karşımıza çıkan model, 7 tuş eklentisiyle hazır ayarları atamanıza olanak veriyor.

Teknik Özellikler
DPI 12000
Tuş Sayısı 7
Bağlantı Kablolu

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün ağırlıksız olmakla birlikte yapısı gereği bir tık ağırdır. Yumuşak mouse alışanlar kullanmakta güçlük çekebilirler lakin ürün her mevzuda kusursuzdur. M** C**

👤 Uzun zamandan beri kullanıyorum. Ben ağır fare seviyorum ancak ağır fare sevmeyenlerin seçimi olmayabilir. Tarafındaki ekran oldukça güzel. Y** B**

3. Razer Deathadder V2

Oyuncu Mouse

ARTILAR EKSİLER
Sağlam araç-gereç Küçük boyut
Rahat tutuş

Premium hissiyata sahip oyuncu mouse modeli Razer Deathadder V2, en fazla satan fareler içinde yer ediniyor. Sağlam malzemesiyle uzun seneler süresince kullanabileceğiniz model, ergonomik tutuşuyla rahat bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. 8200 DPI olan ürün, kablolu bağlantıyla bilgisayarda etken olarak kullanılıyor.

Teknik Özellikler
DPI 8200
Tuş Sayısı 6
Bağlantı Kablolu

Kullanıcı Yorumları

👤 Haddinden fazla uzun süre Logitech G300 kullanıcıs olarak bu mouse’un 100 kat daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Hafifçe ele güzel oturuyor, birazcık büyük o yüzden ufak elli dostlar mini versiyonuna baksın. M** P**

👤 Dünya genelinde 10 milyondan çok satılan bir mouse ve doğal olarak Razer kalitesi. Klavye ve mouse mevzusunda tek diyebilirim. E** P**

4. Asusrog Gladius II Core

Oyuncu Mouse

ARTILAR EKSİLER
Premium tutuş hissiyatı Yüksek fiyat

Gaming mouse öneri listemizde 4. sırada yer edinen Asusrog Gladius II Core, şık tasarımıyla adından söz ettiriyor. 6200 DPI olarak karşımıza çıkan ürün, 6 tuş atamasıyla oyunlarda kolaylık sağlıyor. Değiştirilebilir renklere sahip olan model, kullanıcılarından tam puan almayı başarıyor.

Teknik Özellikler
DPI 6200
Tuş Sayısı 6
Bağlantı Kablolu

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün hakkaten fazla güzel. Büyük eller için tasarlanmış bir ürün. U** Y**

👤 Oldukça başarı göstermiş ve güzel bir ürün. Yorumlarda büyük el için ideal demişler fakat bence hepimiz için ideal güzel. D** Ö**

5. MSI Interceptor DS B1

Oyuncu Mouse

ARTILAR EKSİLER
Kaymaz yüzey Küçük boyut
Altın kaplama uç

MSI markasının en fazla satan mouselerinden olan Interceptor DS B1, listemizde 5. sırada bulunuyor. Kaymaz yüzeyi yardımıyla FPS oyunlarında üstünlük elde eden model, altın kaplama ucu ile düşük tepkime süresi gösteriyor. 8000 DPI olan oyuncu mouse modeli, şık tasarımıyla bilgisayar setinize anında uyum sağlıyor.

Teknik Özellikler
DPI 8000
Tuş Sayısı 6
Bağlantı Kablolu

Kullanıcı Yorumları

👤 Daha öncesinde kullanmakta olduğum mouse fazla çok oyun oynuyor olmam sebebiyle 1 yıl kadar dayanmıştı. Fakat bu mouseyi uzun süreden beri kullanmama karşın tık yok. Içiniz rahat bir şekilde alınabilir fazla kaliteli. Z** K**

👤 İki sene öncesinde almıştım, hala daha sorunsuz çalışıyor. Memnunum. Z** D**

6. Corsair Harpoon

Oyuncu Mouse

ARTILAR EKSİLER
Şık dizayn
Yüksek duyarlılık

Çoğu zaman FPS oyunlarında kullanılan Corsair Harpoon, yüksek hassasiyeti yardımıyla epeyce tercih ediliyor. Hususi optik oyun sensörü bulunan ürün, hususi tasarımıyla avucunuza tam olarak uyum sağlıyor. Kabartmalı yapısı yardımıyla elden kaymayan aygıt, 6000 DPI ayarında satışa sunuluyor.

Teknik Özellikler
DPI 6000
Tuş Sayısı 6
Bağlantı Kablolu

Kullanıcı Yorumları

👤 G300s elime ufak geleceği için orta boyutlarda bir mouse arıyordum. Oldukça rahat bir kullanımı var. Corsair’in yazılımı da oldukça kafi ve güzel. Bu fiyata 10/10 kalite. Emsalsiz A**

👤 Bu mouseyi 1 senedir kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim fiyatına bakılırsa efsaneleşmiş bir mouse. Ömer L**

7. Logitech G300s

Oyuncu Mouse

ARTILAR EKSİLER
9 macro tuşu Düşük DPI

Gaming mouse tavsiye listemizde bulunan Logitech G300s, 9 adet programlanabilir tuşuyla satışa sunuluyor. 2500 DPI oranı bulunan aygıt, basit oyuncu farelerinden 8 kat daha süratli reaksiyon veriyor. Ele oturan yapısıyla pozitif yorumlar alan mouse, bizce en iyiler içinde yer ediniyor.

Teknik Özellikler
DPI 2500
Tuş Sayısı 9
Bağlantı Kablolu

Kullanıcı Yorumları

👤 Pahalı ancak parasını sonuna kadar hak ediyor. Merve E**

👤 Üstünde bulunan macro tuşlar özelleştirilebiliyor. Öneri ederim. L** D**

8. Corsair Katar Pro

Oyuncu Mouse

ARTILAR EKSİLER
Kablosuz bağlantı
Yüksek DPI

Corsair’in en fazla satan oyuncu mouselerinden kabul edilen Corsair Katar Pro, kablosuz bağlantısı yardımıyla oyun esnasındaki kablo kargaşasını ortadan kaldırıyor. 10000 gibi yüksek bir DPI oranı bulunan ürün, 6 atanabilir tuşuyla kolaylık sağlıyor. Sağlam pil ömrü bulunan mouse, kullanıcılarından tam puan almayı başarıyor.

Teknik Özellikler
DPI 10000
Tuş Sayısı 6
Bağlantı Kablosuz

Kullanıcı Yorumları

👤 Hakikaten fazla hoş bir mouse, RPG ve FPS oyuncusuyum, kablolu mouselara taş çıkarır. Baturay G**

👤 Bu fiyat aralığında en kaliteli kablosuz mouse kardan biri. A** Ö**

9. Gamepower Bane

Oyuncu Mouse

ARTILAR EKSİLER
Şık dizayn Düşük DPI

Terlemeye uzun ömürlü yüzeyi, 2500 DPI kıymeti 10 milyon defa tıklama ömrü ve en mühimi arzu ettiğiniz gibi değiştirebileceğiniz RGB renkleri ile tam bir oyuncu faresi olan Gamepower Bane, şık tasarımıyla adını duyurmayı başarıyor. Yüksek doğruluklu akıllı seyretme özelliği yardımıyla doğru tıklamanın deneyimini yaşayacağınız ürün, rekabetçi oyunlara bir sıfır önde başlamanızı sağlıyor.

Teknik Özellikler
DPI 2500
Tuş Sayısı 7
Bağlantı Kablolu

Kullanıcı Yorumları

👤 Dostlar ürün mükemmel sağ ele oturması 10 numara kati alın muhteşem. A** A**

👤 Oldukça mutlu kaldığım bir ürün gerçekçi olarak değerlendirmek gerekirse güzel. H** D**

10. Logitech G102

Oyuncu Mouse

ARTILAR EKSİLER
Kırılgan seyretme sensörü Dizayn

Yeterli fiyatlı oyuncu mouse modellerinden olan Logitech G102, duyarlı seyretme sensörüyle karşımıza çıkıyor. Bu şekilde anlık reaksiyon verebildiğiniz ürün, 6 atanabilir tuşuyla RPG ve FPS oyunlarında kolaylık sağlıyor. Şık ve konforlu bir yapısı bulunan G102, 8000 DPI ayarıyla yüksek duyarlılık gösteriyor.

Teknik Özellikler
DPI 8000
Tuş Sayısı 6
Bağlantı Kablolu

Kullanıcı Yorumları

👤 Fazla güzel, katiyen düşünmeye gerek bulunmuyor alın. Ş** K**

👤 Ürün kalitesiyle aslına bakarsan pek çok negatif yorum yaptırmıyor göreceli olarak tatminkar. Y** T**

Oyuncu Mouse Hakkında Sıkılıkla Sorulan Sorular (SSS)

Yeni nesil gamerlerin olmazsa olmaz bileşeni olan oyuncu mouseleri hakkında merak edilenleri yanıtladık. İşte oyuncu mouseler hakkında sık sık sorulan sorular

Oyuncu mouse alırken nelere dikkat edilmeli?

Oyuncu mouse alırken dikkatli olmanız gerekmekte olan en mühim şey farenin DPI oranıdır. Duyarlılık özelleştirmesi olarak kullanacağınız bu ayar oyun içinde büyük fark yaratmaktadır. Mouse alırken bir öteki dikkatli olmanız gerekmekte olan macro tuşlarıdır. Pek çok oyunda macro tuşlarını kullanabilir kendinize hususi satın alma yolu yada hazır teçhizat atayabilirsiniz.

Oyuncu faresinin öteki farelerden farkı nedir?

Oyuncu mouse modellerinin öteki mouselerden farkı ergonomik tutuş, yüksek duyarlılık, düşük tepkime süresi ve güzel duyu tasarımlardır. Pek çok şahıs bir tek görüntüsüne bakarak oyuncu faresi seçse de en gözle görülen fark DPI oranıdır.

Oyuncu mouse tutarları nedir?

Oyuncu mouse tutarları, ürünlerin DPI ayarları macro tuş sayıları, markaları ve kalitelerine bakılırsa 150 ila 5000 Türk Lirası arasındaki fiyatlara satılmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*