Sevgili Arıyorum – Hemenarkadasbul.com


Sevgili ariyorum

Senem ben iyi günler. 28 yaşındayım ve sevgili arıyorum. Yok mu diye buralara geldim fakat bilmiyorum ümit ederim şansım yaver gider. Dostlar birazcık kendimi tanıtmak isterim ben. Ilk olarak yalnızlıktan daralmış ve bunalmış biriyim. Can sıkıntısı aslına bakarsanız başıma bela oldu son aylarda. O yüzden sevgili arıyorum doğrusu daha açık iyi mi konuşulur bilmiyorum. Tanışmak isteyenler mesajlarını yazar yorumlarını ekler, ben de numaramı gönderirim. Başka türlü güzel bir tanışma fırsatımız olmayacak ne yazık ki. Ayrıca adımı oldukca seviyorum ya genel anlamda güzel kızların adı bu şekilde oluyor. Evet her neyse kendimi daha çok övmeden değişik şeylerden bahsedelim.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Sevgili arayanlar burada mı beyler? Eğer buradaysanız ses verin de okuyalım yahu. Bu yaşam bu şekilde mi geçecek biri bana açıklasın lütfen. Canlı sevgili bulma siteleri son zamanlarda popüler oldu ve buradan ben de kısmetime ulaşacağımı düşünüyorum. Güzelim, kendime bakıyorum onun haricinde aklıma pek bir şey gelmiyor. Bence siz problem ben yanıtlayayım dostlar. İlk kez sevgili arama sitesi üstünden yazıyorum fakat heyecanlıyım açık konuşayım. Her her neyse bu tarz şeyleri da geçelim sözü uzatmaya gerek yok. Sevgili ilanları çokmuş fakat bunu fark ettim. İnsanlar o denli mı yalnız anlamadım ki ben her neyse. Birazcık daralıyorum kimi zaman kendimi üzüyorum doğrusu ceza veriyorum sanki. Hani insanoğlu kendini yalnız bırakır ya kimi zaman, ben buna ceza diyorum işte. Lakin vakit oldukca süratli geçmiş olduğu için bu süreci en iyi şekilde değerlendirmek gerekiyor. Evet buraya kadar dediğimde hayatımın en iyi sevgilisini bulacağıma inancım tam.

Dürüst Sevgili Arıyorum

Sevgili arıyorum diyen bayanlar arasındayım uzun süredir. Ilkin söyleşi muhabbet olur, konuşuruz, çayımız kahvemiz gelir önümüze. Birbirimize aşk ile bakarız. Bundan daha güzeli ne olabilir birisi söylesin bana? Normal olarak darılırız, kızarız, küseriz fakat biz bizi unutmayız be. Fazlaca duygusala bağladım sanırım kusura bakmayın. Dedim ya canlı sevgili bulma sitesi ilk kez gördüm ve ben de sevgili arayanlar kervanına katıldım. Şimdi bakalım kimler var, kimler yazacak görelim hayırlısı ile. Şunu gene söylemek isterim; sevgili ilanları aşırı fazlaymış. Tek yalnız ben değilmişim işte.

Kitap okumayı seven, müzik dinlemeye bayılan biriyim. Ah bir de gezmeye neredeyse taparım ya. Fazlaca gezerim elimden geldiğince her yeri görmek isterim. Günün her saatinde telefon elimdedir ihmal etmeyin. Onları da geçtim sevgili arayanlar acaba benim benzer biçimde mi düşünüyor. Doğrusu sevgili arıyorum diye bana iyi mi bakacaklar diye düşünmeyen bir yapım var. Ne var doğrusu yalnızlıktan bıktım usandım ben. Karşıma kim çıkacaksa çıksın artık da yaşamımız düzene girsin diyorum bağırarak hem de.

Canlı Sevgili Bulma Sitesi

Sevgili arıyorum diyen bayanlar devamlı telefon başlangıcında sanırım benim benzer biçimde. Şu sebeple bu tür platformlarda zaman geçirmek oldukca keyif veriyor. Bir hanımefendi yada adam tek başına yaşayamaz. Sevgiye devamlı muhtacız biliyor musunuz? Bilmiyorsanız da artık öğrenin hakkaten bu bu şekilde. Canımız sıkılsa da bu şekilde doğrusu. Her anlamda birbirimizi tamamlamak için yola çıkmak gerek. Hele ki yalnızlıktan tam anlamıyla uzak durmak lazım anlatabiliyor muyum? İnsanların yaşı ilerledikçe yalnızlaştığını gördüm.

Sevgili arıyorum ben yok mu burada hakkaten? Tamam öyleki birden mevzuya girdim fakat bakalım mesajları okuyup döneceğim her insana tek tek. Aslına bakarsanız telefondan sohbete devam edeceğimiz için problem yok. Ümit ederim iyi olur ya yalnızlıktan bunalanlar fazla da beklemesin diyorum yalnız. Her şeyin güzel olacağı bir dünya ümit ediyorum ve en önemlisi de yalnızlıktan uzak. Görüşmek dileğiyle dostlar.