Sevgili Arıyorum

Kastamonulu Dul Bayanların Mutlu Evlilikler İçin Uğradığı İnternet Sitesi
Kastamonulu Dul Bayanların Mutlu Evlilikler İçin Uğradığı İnternet Sitesi

Dostlar merhabalar her insana ilk olarak. Kendimi tanıtmak isterim. Merve ben. 29 yaşındayım. Açık konuşmak gerekirse sevgili arıyorum onun için buradayım. Bulacağıma da inanırım fakat doğru şahıs olup olamayacağını bilemiyorum. Bunun haricinde insanlarla kontakt mevzusunda sorunum yok. Bakımlıyım ve güzelim ek olarak. Bunun haricinde anlatacağım oldukca şey var. Sevgili arayan bayanlar içinde olduğum için kısmetim hep açık aslına bakarsak. Fakat bazı şeyler de istediğim benzer biçimde ilerlemiyor. Bakalım buradan beyefendilerle tanışmaya geldim.

Günlerdir bana gelen oldukca bildiri var. Dönüş yapıyorum hepsine. Numaramı verdiğim insanoğlu değişik dönüşler de yapıyor. Bu durum canımı sıkmaya başladı. Değişik dönüşler derken dostlar doğrusu anlayın işte. Bakın şu şekilde aktarayım. Elbet tamam değişik şeyler düşünebilirsiniz. Aklınızda yeni şeyler canlanabilir. Olabilir doğrusu saygı duyarım. Fakat ilk sohbette derhal söze dalmak ne? Bu mevzuda sizden ricam var. Lütfen sohbeti seyrine bakılırsa sürdürelim olur mu? Kısaca direkt olarak hususi mevzulara girmeyelim. Ben aslına bakarsan sevgili arıyorum doğrusu o mevzularda bilgim var merak etmeyin.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Sevgili arayanlar içinde olarak birazcık daha kendimi tanıtmam gerekiyor sanırım. Dostlar düzgüsel biriyim. Boyum da uzun. Bununla birlikte asla evlenmedim doğal olarak ki. Dul değilim doğrusu. Güzel bir sevgili süreci yaşamak isterim açık konuşmak gerekirse. Bu süreçte yanımda olacak ve bana dost olacak birileri vardır illa ki. Adam dost arıyorum ilanları da açtım oldukca yazan oldu. Fakat söylediğim benzer biçimde değişik değişik şeyler.

Bekar Yakışıklı Sevgili Arıyorum

Sevgili ilanı açan kızlara tavsiyemdir. Kendinizi birazcık daha iyi tanıtın ki insanoğlu değişik amaçlarla gelmesinler. Sözgelişi ben dostlar. Sevgiyi aşkı oldukca iyi bilirim. Saygı olmadan sevgi olmuyor bunu da biliyorum. Haliyle sevgili arıyorum diyenler bu mevzulara giremiyor işte. Ben yanımda olmasını istediğim erkeği daima oldukca severim. Sahiplenirim. Kıskanırım da. Bunun haricinde erkeklerde de olması ihtiyaç duyulan şeyler var. Mesela koruma. Bir kızı korumadığınız sürece o size hiçbir vakit sevgili gözüyle bakamaz sizinle bir gelecek düşünemez. Korumak derken onu her şekilde onu korumak herşeyden herkesten. Itimat vermelisiniz. Ben bu mevzuya oldukca dikkat ediyorum.

Güzel Sevgili Arayan Bayanlar

Muhabbet uzun sürdür farkındayım. Şimdi bu muhabbeti mesajlara taşıma zamanı geldi diye düşünüyorum dostlar. Kibarlığı severim. Adamların hitap şekline ehemmiyet veririm. Şahsen ben görünüşte güzelim fakat bir o denli da kıskancım. Sahiplenmek duygusu bende aşırı var. Her neyse bunu yaşayarak görürüz aslına bakarsan. Bunun haricinde söylemek istediğim bir şey daha var dostlar.

Güzel duyu olmak lazım. Ben bakımlıysam sevgilim de bakımlı olacak. Yanımda olacak her daim. Beni yalnız bırakmayacak. Yalnızlıktan korkuyorum hakikaten. Aşksızlık beni o denli üzüyor doğrusu. Sevgili olmak kolay doğal olarak fakat ilerletmek bakalım iyi mi olacak. Hepimiz aynı düşüncede olmayabilir. O vakit gelin bunu da mesajlarda belirtin bana konuşalım olmaz mı?

Kapanışa geliyoruz. Dostlar numaramı da isteyeceksiniz biliyorum sizi bilmez miyim asla. Vereceğim onda mesele yok. Yeni insanlarla tanışmak güzeldir dostlar. Mühim olan şey aşkı sevgiyi devam ettirebilmek. Bakalım günler neler gösterecek neler yaşayacağız.

Benden buraya kadar. Mesajlarınızı beklemeye geçeyim o halde. Lütfen dediklerimi ihmal etmeyin. Aşk dolu olun, saygılı olun ki yürüsün bu işler. Yoksa emin olun bir bayana iyi mi davranmanız icap ettiğini bilmiyorsanız devam etmez. Yürümez. Üstüne basa basa söylüyorum dostlar. Lütfen kendinize dikkat edin fakat sevgilinizi de aksatmayın. Benimle olur ya da olmaz o mühim değil.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*