Samsung Galaxy Watch 5 Pro Akıllı Saat Yorum ve Özellikleri

Samsung, en gelişmiş özellikleriyle kullanıcılarını mutlu edecek Galaxy Watch 5 Pro modelini tanıtmıştır. Samsung Galaxy Watch 5 Pro yeni akıllı saat, önceki modellere kıyasla daha gelişmiş özellikler ve tasarımıyla dikkat çekmektedir. Şık görüntüsünün aynı zamanda sayısı belli olmayan fonksiyonu ile kullanıcılardan tam not alan Samsung Galaxy Watch 5 Pro’nun özelliklerini detaylı bir halde inceleyeceğiz.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Özellikleri

Adımsayar Var
Gps Var
Uyku Takip edeni Var
Titreşim Var
Sesli Görüşme Var
Su geçirmezlik Var
Ölçü 45,4 x 45,4 x 10,5 mm

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Akıllı Saat

 Üst düzey donanımı ve kusursuz özellikleriyle kullananların bütün gereksinimlerine yanıt verecek Akıllı saat bununla birlikte tasarımıyla da dikkatleri çeker. Fonksiyonel ve konforlu kullanıma sahip olan Samsung Galaxy Watch 5 Pro hakkında merak edilenler ve yorumlara içeriğimizde yer verdik.

İşte, Xiaomi Mi Watch akıllı saat ile ilgili bütün detaylar;

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Tasarım

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

Samsung Galaxy Watch 5 Pro, klasik bir saat görünümüyle birleşen çağdaş bir akıllı saat olarak geliştirilmiştir. 45 mm’lik bir kasaya sahip olan bu akıllı saat, hem spor hem de iş kullanımı için elverişli bir halde tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra, iki değişik renk seçeneği sunması yardımıyla istediğiniz rengi seçebilme özgürlüğü tanır.

Değiştirilebilir kordonları ve kişiselleştirilebilir saat ayarları yardımıyla tasarımından kullanımına her an sizleri mutlu etmek için geliştirilmiş bir üründür.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Sıhhat ve Fitness Özellikleri

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

Samsung Galaxy Watch 5 Pro, sıhhat ve fitness özellikleri bakımından da son derece başarı göstermiş bir akıllı saat olarak karşımıza çıkar. Bu akıllı saat, kalp atış hızı takip edeni, uyku seyretme, stres takip edeni ve kan akış hızı ölçümü benzeri özellikler sunar. Ek olarak, 100’den çok spor moduyla da uyumludur.

Kalp atış hızı takibini uyku sırasında ve günlük yaşantınızda devam ettirmesi yardımıyla ihtimaller içinde negatif durumlarda evvelde bildirim verir. Stres takip özelliği ise bilhassa fazla kümülatif çalışan kişilerin sağlığına dikkat edebilmesi için mühim bir ayrıntıdır.

Spor ve fitness yaparken Plan Yapmış programlı biçimde ilerleyebilmeniz için son derece başarı göstermiş bir asistan görevi gören Samsung Galaxy Watch 5 Pro Akıllı Saat, hatırlatıcılar ev öteki spor destekleyici donanımları ile yanınızdan ayırmayacağınız bir aygıt haline gelecek.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Teknik Özellikler

 • 45 mm kasa
 • 1.4 inç ekran
 • 100’den çok spor modu
 • 40 saate kadar pil ömrü
 • Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı
 • 573 mAh batarya
 • Geri seyretme
 • Antrenman rotası belirleme
 • Titreşim
 • Uyku takip edeni
 • 22810:2010 su geçirmezlik
 • Kalp atış hızı seyretme
 • GPS
 • 46.5 gram ağırlık
 • Sesli görüşme
 • Adım sayar

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Bağlantı Özellikleri

Bağlantı Bluetooth
Bluetooth Versiyonu 5.2
Wi-Fi Var
GPS Var

GPS bağlantı özelliği yardımıyla antrenman rotası oluşturabileceğiniz Samsung Galaxy Watch 5 Pro Akıllı Saat, harita ve konum bilgilendirme özellikleri de sunmaktadır. Bluetooth 5.2 bağlantı sistemiyle beraber gelmesi yardımıyla kusursuz ve kesintisiz bir bağlantı sağlar. Wi-Fi desteği yardımıyla pek fazla uygulamayı kolay bir şekilde kullanabilmeniz sağlanmıştır.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Batarya Özellikleri

Süratli Şarj Var
Emek verme Süresi 40 saat
Batarya Lityum İyon
Batarya Gücü 573 mAh

40 saat kullanım olanağı sunması yardımıyla şarj etmediğiniz günlerde de sizi yarı yolda bırakmayan Samsung Galaxy Watch 5 Pro Akıllı saat, güç tasarrufu modunda kullanıldığı takdirde daha uzun soluklu bir emek harcama performansı sergiler. 53 mAh batarya gücü yardımıyla aygıt süratli şarj olur. Uzun soluklu kullanımlarda katiyen sizleri pişmen etmeyecek bir akıllı saat arıyorsanız Samsung Galaxy Watch 5 Pro tam size nazaran bir seçim olacaktır.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Performans

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

Samsung Galaxy Watch 5 Pro, gelişmiş bir performans sunmak için tasarlanmıştır. Bu akıllı saat, 1.5 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanına sahip olması yardımıyla bütün uygulamalarda işlem kolaylığı sağlar. Ek olarak, 1.5 GHz hızında çalışan çift çekirdekli bir işlemciye sahiptir. 

Hız ve performans arayanların ilk tercihleri içinde yer edinen Samsung Galaxy Watch 5 Pro, kullanmaya başladığınız andan başlayarak sizleri mutlu eder. Uzun pil ömrü ve süratli ekran geçişleri yardımıyla son teknoloji bir ürün kullandığınızı hissedeceksiniz.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Kurulumu

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

 • Akıllı telefonunuzda Google Play üstünden Galaxy Wearable uygulamasını bularak indirin.
 • Uygulama açıldıktan sonrasında Samsung Galaxy Watch 5 Pro akıllı saatin yan kısmında bulunan başlatma tuşuna basılı tutarak aleti başlatın ve uygulama üstünden telefonun tanımasını bekleyin.
 • Telefonunuzda Samsung Galaxy Watch 5 Pro gözüktüğünde seçin ve eşleştirmeyi başlatın.
 • Telefonda belirtilen talimatları izleyerek eşleşmeyi tamamlayın.
 • Samsung Galaxy Watch 5 Pro kurulumu bittikten sonrasında her iki aleti da tekrardan başlatın.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Kullanıcı Yorumları

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

👤 *** ***: Özellik olarak muhteşem bir aygıt, rota takip edeni, navigasyon, spor takip edeni, uyku ölçümü, nabız, tansiyon, ekg, spo ve vücut endeksi özellikleri var, benim benzeri değişik marka telefon kullanıyorsanız tansiyon ve ekg özelliklerini kullanamıyorsunuz. Tek negatif yönü fiyatı, kampanyalı almama karşın gereğinden çok pahalı fakat tercih meselesi.

👤 *** ***: Bütün fonksiyonları anlatıldığı benzeri. Elinize aldığınız anda kalitesi belli oluyor. Pili 25-30 saat civarı dayanıyor benim kullanımımla(devamlı kalp atışı, stres, oksijen seviyesi vs açık ek olarak pil tüketimini arttırdığı söylenen Facer uygulaması ile bikaç kadran da yükledim) Daha öncesinde honor mw 2 kullanıyordum. O da başarı göstermiş bir saatti fakat bu fazla daha fonksiyonel. Pil ömrü olarak daha kısa. Titanyum gri görünüş olarak hakikaten mükemmel.

👤 *** ***: Ürün fazla şık duruyor.. birazcık büyük benzeri tasarım olarak.. 2 gündür kullanıyorum. Hiçbir ayar yapmadım extra dan şarjı şuan % 43 günü çıkartır bugün. Ortalama olarak saat bazında 48 saati tamamlıyor. Amazfit gtr 2 var bende kümülatif kullanımda 8 ila 10 gün şarj süresi var. Eylemsiz konumda 17 günü buluyordu. Fakat watch 5 pro içerisinde kendine ilişkin uygulamalar var birde extra özellikler ondan şarj süresi kısa olabilir. Fakat memnunum fiyatının hakkını veriyor. Ben tam kaplama kılıf kullanıyorum önlem amaçlı. Teşekkürler.

👤 *** ***: Pili net üç gün gidiyor. Batarya oturunca yarım gün daha uzar. Üç buçuk gün batarya, watch 4’ten yüzde 50, yüzde 75 daha uzun şarj süresi anlamına gelir. Bilekte fazla şık duruyor. Samsung cihazla tam uyumlu. Tansiyon kalibrasyonunu saati takmadığınız koldan yaptırıyor. Sonrasında ölçümler buna nazaran çıkıyor. Ben kalibrasyonu saat taktığım kolumdan yaptım. O biçimde ölçüm neticeleri daha doğru çıkıyor. Ayda bir kalibrasyonu tekrardan yapın. EKG çekiyor. Bütün fonksiyonlar çalışıyor. Ateş ölçme hariç. Güncellemeyle gelebilir. Saat ara yüzlerini istediğiniz benzeri özelleştirebiliyor, stres. tansiyon, nabız, kan akış oranı, uyku, hava durumu, bütün fonksiyonları saat ara yüzlerine kısa yol olarak atayabiliyorsunuz. Ekran, 460×460. Renkler suni durmuyor, farkı fazla net görebiliyorsunuz. Fizyolojik dönen bezel yerine elle çerçevede kayan bezel var. Fizyolojik bezel kimi zaman dönmezdi. Bu şekilde daha kullanışlı olmuş. Fiyatlar elbet uçuk. Fakat ürüne iyi bakıp korumuş olan için satarken de yüksek getirisi olur.

👤 *** ***: Ürün oldukça kaliteli ve başarı göstermiş. Ses seviyesi için telefon kadar performans beklenilmemeli. Görüşmeler net, kasa titanyum. Verdiği his fazla hoş. Aldığım en yararlı ürün diyebilirim.

👤 *** ***: 4 serisine nazaran şarj süreleri çok fazla aşama stabilize ve daha uzun. Yazılım de keza daha süratli ve stabil hatasız gidiyor şuan.

👤 *** ***: Eşimde Apple watch vardı. Kare saat sevmediğim için bu saati bir süredir araştırıyordum. ilk indirimde aldım. Fazla memnunum tüm özellikleri açık gece yatarken de koluma takılı biçimde 3 gün gidiyor. kısaca 3. günün akşamı 21:30 benzeri %10 şarjla takıyorum. Fazla güzel özellikleri var. Tansiyonu %95-96 doğrulukta ölçüyor. Uykuda horlamanızı telefona kaydediyor. kaç defa horladığınızı saatiyle veriyor. Nabız devamlı ölçüyor. Bildirimler gecikmesiz geliyor. Ben düşünenlere öneri ediyorum. Eşimdeki Apple Watch ile kıyaslamak gerekirse. fazla farklılık yok bence fakat hangi marka telefon kullanıyorsan bence onun saatini almak mantıklı bence.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro akıllı saat ile ilgili dört gözle beklenen ve çokça sorulan soruları bu bölümde inceledik.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro ne kadar?

Samsung Galaxy Watch 5 Pro fiyatı hakkında net bir fiyat bilgisine yetişebilmek için içeriğimizde yer edinen yönlendirme linklerinden yararlanabilirsiniz.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro konuşma özelliği var mı?

Samsung Galaxy Watch 5 Pro, alt modellerine nazaran konuşma özelliği de dahil pek fazla yenilenmiş bilhassa piyasaya sürülmüştür. 

Samsung Watch 5 Pro suya uzun ömürlü mı?

Samsung Galaxy Watch 5 Pro, IPX8 sertifikası bulunduran ve 50 metre su derinliğine kadar dayanabilen bir akıllı saattir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*