Samsung DW60M5052FW Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Samsung’un DW60M5052FW modeli, bulaşık yıkama mevzusunda son aşama etkisinde bırakan özelliklere sahiptir. Bu bulaşık makinesi, enerji tasarruflu özellikleri ve çevre dostu tasarımıyla öne çıkmaktadır. Ikimiz de bu içerikte Samsung DW60M5052FW ile ilgili bütün bilgileri özenle sizler için inceledik. Hazırsanız derhal başlamış olalım

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Samsung DW60M5052FW Özellikleri

Kapasite 13
Ağırlık 49 kilo
Program Sayısı 5
Uzaktan Denetim Yok
Ses Seviyesi 48 dB
Tür Solo

Samsung DW60M5052FW Bulaşık Makinesi

Enerji tasarruflu özellikleri ve çevre dostu tasarımıyla öne çıkan Samsung DW60M5052FW, büyük aileler için ideal yapısıyla kullanıcılarından tam not almayı başarır. Bununla beraber sessiz çalışmasıyla da sizin rahatlığınızı ön planda tutmayı başarır.

İşte, Samsung DW60M5052FW Bulaşık Makinesi ile ilgili bütün detaylar;

Samsung DW60M5052FW Tasarım

Samsung DW60M5052FW, büyük LED ekranı yardımıyla bulaşıklarınızın yıkama sürecini takip etmenizi kolay hale getirir ve başlatıp bitirmeyi de ergonomik bir noktaya taşır. Yükseklik ayar sistemi ile ön plana çıkan bu model, makinenizi istediğiniz benzeri rahatça yerleştirmenize destek sağlar.

Yarım yük özelliği ise minik ölçekli yıkama işlemlerinde kullanıcı dostu bir yaklaşım sergiler ve enerji tasarrufu sağlar. Bu özellik, hem bütçeniz hem de çevre için mühim bir rol oynar.

Alımlı ve şık bir tasarıma sahip olan Samsung DW60M5052FW bulaşık makinesi, mutfağınıza çağdaş bir dokunuş katar ve işlevselliği ile dikkat çeker.

Samsung DW60M5052FW

Samsung DW60M5052FW Kapasite

Samsung DW60M5052FW, 13 kişilik kapasitesi ile geniş aileler yada misafirler için kurtarıcı rol oynar. Bütün bulaşıkları tek seferde yıkayabilmenize destek olacak biçimde tasarlanan bu makine, daha azca vakit harcayarak daha fazla iş yapmanıza da  katkı sağlar. Buna ek olarak yarım yük özelliği ise minik ölçekli yıkamalarda enerjiden ve sudan tutum etmenizi muhtemel hale getirir.

Samsung DW60M5052FW

Samsung DW60M5052FW Güvenlik

Çocuk Kilidi Var
Gecikmeli Çalıştırma Var
Yüksek Sıcaklıkta Yıkama Var

Samsung DW60M5052FW, çocuk kilidi ile miniklerin yanlışlıkla başlatma ve bitirme işlemlerini yapmasına engeller. Gecikmeli çalıştırma özelliği ise makineyi istediğiniz ileri bir zamanda çalıştırabilmenize imkan tanır. Bu özellik yardımıyla zamanınızın sınırı olan olduğu veya çocuğunuzun uyanık olduğu durumlar endişelenmenize gerek kalmaz. Hem de yüksek sıcaklıkta yıkama özelliği ile bütün bulaşıklarınız hijyenik ve temiz bir halde yıkanarak sizi mutlu etmeyi başarır.

Samsung DW60M5052FW Boyutları

Yükseklik 845 mm
Genişlik 598 mm
Derinlik 600 mm
Ağırlık 49 kilo

Samsung DW60M5052FW; 845 mm yükseklik, 598 mm genişlik ve 600 mm derinlik özellikleri yardımıyla bütün mutfak dolaplarına kolay bir şekilde uyum sağlamayı başarır. Kompakt yapısıyla ön plana çıkan bu model, sadece 49 kilogramlık ağırlığı ile farkını ortaya koyar.

Samsung DW60M5052FW Teknik Özellikleri

  • 13 kişilik kapasite
  • Senelik 295 kWh enerji tüketimi
  • 49 kilogram ağırlık
  • Ayarlanabilir sepet
  • Büyük led ekran desteği
  • 5 program seçeneği
  • Çocuk kilidi ile güvenlik
  • Şık ve çağdaş tasarım

Samsung DW60M5052FW Enerji Tüketimi

Senelik Enerji Tüketimi 295 kWh
Enerji Tüketimi Dögüsü 104 kWh
Enerji Verimlilik Sınıfı F
Su Tüketimi 12 L
Ses Seviyesi 48 dB

Samsung DW60M5052FW bulaşık makinesi, senelik 295 kWh enerji tüketimi ve 104 kWh enerji tüketimi döngüsü yardımıyla enerji verimliliği noktasında kullanıcılarını mutlu eder. F sınıfı enerji verimliliğine ek olarak devir başına bir tek 12 litre su tüketen bu makinenin su tüketimi de son derece tasarruflu ve düşüktür. 

48 dB ses seviyesine sahip olan Samsung DW60M5052FW bulaşık makinesi, orta seviyede enerji verimliliğiyle tasarruflu bir su tüketimini de bununla beraber getirir. 

Samsung DW60M5052FW Kullanıcı Yorumları

Samsung DW60M5052FW

👤 *** ***: Samsung beyaz eşyada fazla iyi bir seviyede. Her ürününden olduğu benzeri bundan da fazla mutlu kaldım. Bulaşıkları mükemmel yıkıyor, asla iz kalmıyor.

👤 *** ***: Fazla mutlu kaldım. Samsung’un servis ağının geniş bulunduğunu biliyorum o nedenle tercih ettim, asla yanıltmadılar. Sevmiş olarak kullanıyorum.

👤 *** ***: Annem için aldık, senelerdir daha farklı markayı boşuna kullanmış. Enerji tüketimi de azca ve iyi. Fazla mutlu kaldı annem.

👤 *** ***: Bulaşık makinesinden fazla mutlu kaldık, kullanımı fazla basit ve görüntüsü de çok önemli. Mutfağıma fazla yakıştı, alın teri dökenlere teşekkür ederim.

👤 *** ***: Şayet almayı düşünüyorsanız asla düşünmeyin, doğrudan alın. Fazla mutlu kaldım ben. Sevmiş olarak kullanıyorum. Bulaşıklarım mis benzeri çıkıyor.

👤 *** ***: Samsung bulaşık Makinesi mükemmel. Daha öncesinde daha farklı marka bulaşık makineleri ile yıkanmış bulaşıkları gördüm ve üzerlerinde kalıntılar vardı. Bekâr yaşayan biriyim azca bir bulaşığım oluyor diye bulaşık makinesi almak istemiyordum elde yıkıyordum. En sonunda dayanamayıp almaya karar verdim. İyi ki almışım, boşuna vakit kaybetmişim.

👤 *** ***: Kısa programı yok doğru muntazam. Beğenmedim. Uzun saatler yıkıyor malesef ki.

👤 *** ***: İç sepeti biçimsiz, bundan dolayı yerleştirmek fazla zor. Kullanışsız geldi bana.

Nihai Kararımız

Samsung DW60M5052FW

Samsung DW60M5052FW, yüksek performansı ve kullanım kolaylığı yardımıyla bulaşıklarınızı yıkarken büyük kolaylık sağlar.

13 kişilik kapasitesi ile son derece geniş bir alan sunan bu makine ile tek bir yıkama döngüsünde bütün bulaşıklarınızı rahatça yıkayabilirsiniz. Programları arasından seçim yaparak ihtiyacım olan programı tercih etmeniz ise kullanımı ergonomik bir noktaya taşır.

Bunun bununla beraber, makine son derece sessiz çalışıyor. Yıkama işlemi esnasında hiçbir gürültüye maruz kalmadan evinizin konforunda sessiz bir ortam kurabiliyorsunuz.

Makinenin enerji sınıfı F olmasına karşın, su tasarrufu elde eden özellikleri yardımıyla son derece ekonomik. Yıkama başına bir tek 12 litre su tüketmesi, hem doğayı korumanıza destek oluyor hem de faturanıza yansıyan su tüketim maliyetini azaltıyor.

Son olarak, makine bir çatal-bıçak sepeti ve çocuk kilidi özelliği de sunuyor. Çatal, bıçak ve kaşıkların kolay bir şekilde yıkanabilmesini sağlar iken, evlatların yanlışlıkla makineyi açmasını engelliyor. Kısacası Samsung DW60M5052FW, kullanım ve tutum bakımından iyi bir seçim olacaktır.

Bu bölümde Samsung DW60M5052FW bulaşık makinesi hakkında merak edilenlere yanıt vereceğiz. 

Samsung DW60M5052FW bulaşık makinesi kaç bulaşık kapasitesine sahip?

Samsung DW60M5052FW bulaşık makinesi, 13 yer kapasitesine sahiptir. Bu, makinenin bir yıkama döngüsünde 13 tane tabak, bardak ve çatal-bıçağın yıkanabileceği manasına gelir.

Samsung DW60M5052FW bulaşık makinesinin enerji sınıfı nedir?

Samsung DW60M5052FW bulaşık makinesi enerji sınıfı F’dir. Bu, makinenin enerji verimliliği bakımından orta seviyede bulunduğunu gösterir..

Samsung DW60M5052FW bulaşık makinesi ne kadar su tüketir?

Samsung DW60M5052FW bulaşık makinesi, yıkama başına ortalama 12 litre su tüketir. Bu, makinenin su tasarruflu bulunduğunu gösterir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*