Samsung 55BU8000 LED TV Özellikleri ve Yorumları

Samsung 55BU8000 LED TV, pek çok gelişmiş teknolojik özelliğiyle etkisi altına alan bir görüntü deneyimini size taşımayı başarır. Dinamik Kristal Renk teknolojisi ve gelişmiş fosfor teknolojisi kullanarak bir milyar renk tonu ile gerçekçi renk karışımları sunar. Böylelikle her detayı görebilmeniz için daha doğru ve canlı renkler oluşturur. Ikimiz de bu içerikte Samsung 55BU8000 LED TV incelemesini ayrıntılı bir halde sizler için yaptık. Hazırsanız canlı renklerin yaşamına gelin beraber göz atalım.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Samsung 55BU8000 Özellikleri

Ekran Boyutu 55″
Görüntü 4K
Çözünürlük 3840 x 2160
Android TV Var
Smart TV Var

Samsung 55BU8000 LED TV

Smart Hub (Global) uygulaması ile desteklenen Samsung 55BU8000, içerikleri kolay bir şekilde derlemenizi ve keşfetmenizi sağlar. Aradığınız içeriği süratli bir halde bulmanızı elde eden bu özellik beyazperde filmi ve dizilerin keyfini çıkarmanızı kolay hale getirir. Böylelikle arama yapmakla zaman kaybetmeden istediğiniz içerikleri seyredebilirsiniz.

Samsung 55BU8000 LED TV, üstün teknolojisi ve kullanıcı dostu özellikleri ile benzeri olmayan bir seyretme deneyimi sunar. Bu tv evindeki beyazperde deneyimini daha da geliştirerek en sevdiğiniz filmleri daha net ve gerçekçi bir halde izlemenize imkan tanır.

İşte, Samsung 55BU8000 LED TV ile ilgili bütün detaylar;

Samsung 55BU8000 Dizayn

AirSlim tasarımı ile desteklenen Samsung 55BU8000, televizyonunuzun ince profilini ve kesintisiz bir araya gelmesini sağlayarak duvarınızla uyumlu bir görünüm sunar. Bu dizayn yardımıyla çağdaş ve minimal bir görünümü de bununla beraber getirir.
Kristal İşlemci 4K teknolojisi, renklerin her tonunu tam olarak hissetmenizi sağlar. Kuvvetli 4K yükseltme özelliği yardımıyla en sevdiğiniz içerikleri 4K çözünürlükte seyredebilirsiniz. Bu da daha net ve gerçekçi bir görüntü sağlayarak daha çok ayrıntıyı fark etmenize destek olur.

Samsung 55BU8000

Samsung 55BU8000 Ekran ve Görüntü

Ekran 55″/140 santimetre
Ekran Çözünürlüğü 3840 x 2160
Yerel Yenileme Hızı 50  Hz
Fotoğraf Motoru Kristal İşlemci 4K
Film Modu Var

Samsung 55BU8000 LED TV, 55 inçlik büyük bir ekrana sahiptir. Bu ekran boyutu ile içerikleri daha büyük ve daha net bir halde görmeniz muhtemel olur. 50 Hz ekran yenileme hızı ise daha akıcı bir seyretme deneyimi sunar.

3,840 x 2,160 çözünürlüğe sahip olan bu televizyonun kristal İşlemci 4K teknolojisi yardımıyla her detayı net bir halde görmeniz sağlanır. Bu teknoloji, bununla beraber renkleri daha canlı ve gerçekçi hale getirerek seyretme deneyiminizi de iyileştirir.

Samsung 55BU8000 LED TV, HDR 10+ yardımıyla daha geniş bir renk gamı ve daha yüksek kontrast oranı sunarak daha gerçekçi bir görüntü elde etmenizi sağlar.
Yüksek çözünürlüğünde olan içerikleri izlemenizi sağlar iken standart çözünürlüğünde olan içindekiler de yükseltir. Böylelikle her türden filmi, diziyi veya belgeseli daha net ve canlı bir halde seyredebilirsiniz.

Samsung 55BU8000 Ses Özellikleri

Çıkış gücü (RMS) 20 W
Hoparlör yapılandırması 2 x 10 W tam aralıklı hoparlör
Bluetooth 5.2

Samsung 55BU8000 LED TV ses çıkışı 20 W olarak tasarlanmıştır ve 2 kanallı hoparlör sistemi kullanır. Böylelikle kristal netliğindeki sesler ve yüksek kaliteli müzik keyfini yaşamanız muhtemel olur.

Bununla birlikte fazla odalı bağlantı özelliği de öteki Samsung cihazlarınızla televizyonunuz içinde kablosuz bağlantı kurmanıza imkan tanır. Bu şekilde her odaya yerleştirdiğiniz cihazlar içinde sesleri paylaşabilir ve daha iyi bir ses deneyimi elde edebilirsiniz.

Bluetooth ses sistemi de bu televizyonun özellikleri içinde yerini almıştır. Bu şekilde Bluetooth özellikli cihazlarınızı kablosuz olarak bağlayabilirsiniz.

Ek olarak, Samsung 55BU8000 LED TV, Dual Audio Support (Bluetooth) özelliği yardımıyla, televizyonda çalan sesi aynı anda iki Bluetooth cihaza gönderebilirsiniz. Bu şekilde birden çok kişiyle film yada dizi izlemeniz sağlanabilir.

Samsung 55BU8000 Bağlantı

HDMI Bağlantı Sayısı 3
USB Sayısı 2
Kablosuz Bağlantı Wi-Fi, Bluetooth
HDMI Özellikleri 4K

Samsung 55BU8000 LED TV’nin 3 adet HDMI girişi, 2 adet USB girişi, 1 adet dijital ses çıkışı (optik) ve Ethernet (LAN) bağlantı noktası bulunur. Bu şekilde, TV’nizi birden çok cihaza bağlayarak seyretme ve dinleme deneyiminizi kişiselleştirmeniz muhtemel olur.

Ek olarak Wi-Fi özelliği yardımıyla kablosuz web bağlantısı yapabilir ve web üstünden tv yayınlarına ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte Wi-Fi özelliği yardımıyla televizyonunuzu kablosuz olarak öteki cihazlara bağlayabilirsiniz.

Bluetooth 5.2 özelliği de bu TV’nin özellikleri arasındadır. Bu özellik, Bluetooth özellikli cihazlarınızı televizyonunuza kablosuz olarak bağlamanızı sağlar. Böylelikle sevdiğiniz şarkıları dinlerken yüksek kaliteli müzik keyfini daha da artırabilirsiniz.

Samsung 55BU8000 Teknik Özellikleri

  • 55″ ekran
  • 3840 x 2160 çözünürlük
  • Dinamik Kristal Renk teknolojisi
  • 140 santimetre 
  • Android TV 
  • SmartThings ile işlevsel kullanım
  • Oyun Modu
  • 4K canlı görüntü

Samsung 55BU8000

Samsung 55BU8000 Uygulamalar

Samsung 55BU8000 LED TV, sunmuş olduğu uygulama özellikleriyle yalnızca bir televizyondan daha fazlasıdır. Film modu yardımıyla beyazperdeye gitmiş gibi gerçekçi bir tecrübe yaşayabilirsiniz. Ek olarak Google Duo ve Slim Fit kamera ile görüntülü davet yapabilir, sevdiklerinizle görüntülü olarak yazışma kurabilirsiniz. Bu özellikler yardımıyla evinizdeki tv keyfini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Samsung 55BU8000

Samsung 55BU8000 Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Fazla kaliteli bir görüntüye sahip, renkler canlı ve gerçekçi. Ses kalitesi de son derece iyi ve işletim sistemi kullanımı kolaylaştırıyor.

👤 *** ***: Oyun oynayan biri olarak, bu televizyonun gecikme süresi düşük olduğundan fazla mutluyum. Ek olarak HDR desteği de mükemmel.

👤 *** ***: Fiyatı, kalitesine bakılırsa son derece makul. 4K Ultra HD kalitesinde bir görüntü sunuyor ve bağlantı seçenekleri de son derece çeşit çeşit. Fazla beğendik.

👤 *** ***: Ev beyazperde deneyimi için muhteşem bir seçim. Canlı ve net bir görüntü, yüksek kaliteli ses ve kullanımı basit bir arayüz sunuyor. Eşim de ben de fazla beğendik, her insana öneri ederim.

👤 *** ***: Samsung 55BU8000 TV, kendi fiyat aralığında mükemmel seçeneklerden birisidir. Yüksek kaliteli bir görüntüye sahip hakkaten. Artık beyazperdeye gitmeye gerek kalmadı, evinizde yaşıyoruz bundan dolayı.

👤 *** ***: Tasarımı mükemmel, ince çerçeveleri yardımıyla odada mükemmel bir güzel duyu yaratıyor. Ek olarak akıllı işletim sistemi kullanımı da son derece basit. Sevmiş olarak kullanıyorum.

👤 *** ***: Ses çıkışı kimi zaman düşük olabiliyor, bu sebepten ek bir ses sistemi kullanmak mecburiyetinde kalıyorum.

👤 *** ***: Görüntü kalitesinde birtakım problemler yaşadım. Gene de bu problemler ender görülüyor ve teknik desteği ile sorunlarımı çözmeye çalışıyorum

Editör Yorumu

Samsung 55BU8000

Samsung 55BU8000 LED TV, teknolojik özellikleri ve şık tasarımı ile katiyen evinizdeki tv keyfinizi bir üst seviyeye çıkaracak türden bir aygıt diyebiliriz. Yüksek çözünürlüğü yardımıyla izlediğiniz her şeyi detaylarıyla görebilirsiniz. Dinamik Kristal Renk özelliği ise bir milyar renk tonu ile gerçekçi renk karışımları sunarak izlediğiniz içerikleri daha canlı ve etkisi altına alan duruma getirir. Ek olarak kuvvetli ses sistemi ve bağlantı özellikleri ile pek çok değişik aleti bağlayabilirsiniz.

Film modu, Google Duo ve Slim Fit kamera ile görüntülü davet gibi özellikler de kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarır. Bütün bunlarla beraber, AirSlim tasarımı yardımıyla televizyonunuz duvarınızla bütünleşerek çağdaş bir görünüm kazanır. Evinizdeki en sevdiğiniz filmleri, dizileri ve öteki içerikleri en yüksek kalitede seyretmek istiyorsanız, Samsung 55BU8000 LED TV’yi katiyen düşünebilirsiniz.

Bu bölümde Samsung 55BU8000 LED TV hakkında merak edilenlere yanıt vereceğiz. 

Samsung 55BU8000 TV’nin ekran boyutu nedir?

Samsung 55BU8000 TV, 55 inçlik bir ekran boyutuna sahiptir.

Samsung 55BU8000 TV’nin ekran boyutu nedir?

Samsung 55BU8000 TV, 55 inçlik bir ekran boyutuna sahiptir. Samsung 55BU8000 TV, 4K Ultra HD çözünürlükte (3840 x 2160 px) görüntü sunar.

Samsung 55BU8000 TV’nin bağlantı özellikleri nedir?

Samsung 55BU8000 TV, dört adet HDMI bağlantı noktası, iki adet USB bağlantı noktası, bir adet Ethernet bağlantı noktası, Wi-Fi ve Bluetooth bağlantı seçenekleri sunar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*