Rüyada Uyuşturucu Taşımak (Hayırlı tabiri)

Rüyada uyuşturucu taşımak fazla büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda öncesinde kendisinden başlayacağına, yakın bir süre içerisinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu detayları kullanacağına, yeni iş kapılarının açılacağına, eşinden ve evlatlarından da devamlı sevgi ve saygı göreceğine, zarar edilen bir devrin biteceğine, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına yorumlanmaktadır.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüya tabirleri sözlüğüne bakılırsa rüyayı gören insanın insanları sakinleştireceğine, problemlerinin biteceğine, ferahlayacağına, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, iş hayatında yaşamış olduğu tüm problemleri aşacağına, uğramış olduğu tüm zararları telafi edeceğine, yakın bir zamanda gireceği bir iş yardımıyla elindeki paranın artacağına, iş hayatına yeni bir fikirle yine girileceğine, hastalık veren bir kişiden uzaklaşılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada uyuşturucu taşımak yeni işlere atılacağına, ana para elde edeceğine, fazla iyi bölgelere geleceğine, parasal olarak konulmuş olan hedeflere varılacağına, şirket içinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin yine inşa edileceğine, rahat bir nefes alacağına ve fazla daha istekli bir halde çalışmaya devam edeceğine, iş dünyasında üne kavuşulacağına, daha iyi koşullarda yaşayacağına rivayet eder.

Rüyanın manasına bakılırsa rüya sahibi kimsenin parasının ve malının artacağına, pek fazla felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir halde kurtulacağına, istediği kadar çocuğun Tanrı tarafınca kendisine nasip edileceğine, iş yaşamının rakipler tarafınca yapılan bütün engellemelere karşın fazla iyiye gideceğine, rakiplerine yenileceği durumların yaşanmayacağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada uyuşturucu taşımak mutlu olması için pek fazla nedene kavuşacağına, sorunların daha basit ve daha süratli bir halde çözüm bulacağına, maddi ve tinsel olarak büyük kazançlar elde edeceğine, sevilmiş olduğu kişilerden yardım alarak girmiş olduğu bir işte kendisini kanıtlama edeceğine, zaman kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine, geçecek güzel bir ömre alamet eder.

Rüya yorumları ansiklopedisine bakılırsa ömrünün uzun ve sıhhatli olacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmesi yardımıyla maddi ve tinsel olarak fazla rahat edileceğine, yarınları için isabetli kararlar alacağına, huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, desteğe ihtiyaç duyan bir dostunun teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına, inanılmış olduğu ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına alamet etmiş olduğu söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Derhal Kaydet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*