Rüyada Uyanıp Ağlamak (Hayırlı tabiri)

Rüyada uyanıp ağlamak borçlarını kısa sürede kapatacağına, yaşamış olduğu yokluğun biteceğine, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, arkadaşlarının ve yakın çevresinin devamlı güvenilir olacağına, kendisini oldukca kıymetli, güzel (yakışıklı) ve mühim hissedeceğine, uzaktaki bir akrabadan oldukca güzel ve hayırlı bir haber alınacağına yorulmaktadır.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüya alemine bakılırsa rüya sahibi insanın sevdikleri ile beraber oldukca büyük bir mesele yaratmadan kavuşacağına, ağız tadının, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, başı sıkışanın derdine deva bulacağına, kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına, başına gelen fena olaylardan kısa bir vakit içerisinde kurtulacağına, işlerin devamlı rast gideceğine ve mutlu olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada uyanıp ağlamak etraftaki insanların dertlerine deva bulunacağına, maddeden oldukca maneviyata ehemmiyet vereceğine, mal mülk edineceğine, hayırlı bir eşe, alacağı destek ile problemlerinden kurtulacağına, oldukca büyük ve problemli dönemler geçirebileceğine fakat gene de ayakta durarak ve direnerek oldukca büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüya tabircilerine bakılırsa oldukca rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden güvenilir bir şahıs olarak yaşamına devam edeceğine, sevilmiş olduğu kişilerden alacağı yardım ile işlerini oldukca hayırlı bir düzene oturtup kazanç elde edeceğine, alınan borçların kısa süre içerisinde ödeneceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, ne kadar daralsa da, morali bozulsa da, gelecekte daha dirençli biri haline geleceğine, aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kısa süre içerisinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşamış olduğu bir sıhhat problemi ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve problemli bir periyodu aşacağına, rahata ereceğine işaret etmiş olduğu söylenir.

Rüyada uyanıp ağlamak sorunların ve sıkıntıların kısa dönemde son bulacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, rahat bir yaşam sürüleceğine, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine, çalışmalarının oldukca tesirli ve doğru bireyler ile tanışmasına vesile olacağına, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Ulemaya bakılırsa rüya sahibi kimsenin tatsızlıklarıneve rahatlık dolacağına, sevilmiş olduğu bir şahıs benzer biçimde büyük başarılara imza atılacağına, çalışkan bir şahıs ile bir yola çıkılacağına, konforunun yerinde olacağına, uzun zamandan beri üstünde çalmış olduğu ve kendisine oldukca yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevilmiş olduğu kişileri sevindireceğine, çalışmaların bolca kazanç getireceğine tabir olunur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Derhal Kaydet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*