Rüyada Tül Perde Görmek (Hayırlı tabiri)

Rüyada tül perde görmek yapacağı birtakım girişimler yardımıyla durumunu düzelteceğine, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması yardımıyla refah bulacağına, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, birtakım bireyler ile iş ile ilgili ortaklıklar kurulacağına, lüzumsuz işlerden ve lüzumsuz kişilerden kendini soyutlayıp çevresini değiştireceğine delalettir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüya tabiri ansiklopedisine bakılırsa rüyayı gören kimsenin ana baba sözü dinlemeye, sorunların yeni problemler doğuracağına, sıhhatli, neşeli ve mutlu bir şahıs olunacağına, içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine, iş hayatında girmiş olduğu her işte büyük kazanç elde edeceğine, fırsatlarla, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada asılı tül perde görmek aile yaşantısında her şeyin yolunda gideceğine, anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, fazla büyük kısmetler elde edileceğine, eline geçen fırsatları fazla iyi bir halde kullanacağına, iş hayatında asla beklenmeyen bir atılım yapacağına, elinde bulunan imkânlar ile kendisini fazla iyi bölgelere getirecek çalışmalara imza atacağına işaret eder.

Rüyada bembeyaz tül perde görmek zorluklardan ve problemlerden kurtulup rahata erileceğine, zenginliğe sahip olunacağına, başarıların her geçen gün çoğalacağına, toplumsal ilişkilerinin daha canlı ve daha kuvvetli hale geleceğine, neşeli ve rahat bir geleceğe, tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyük tül perde görmek para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, ilerleyeceğine bu sayede amaçlarına nail olacağına, desteğe ihtiyaç duyan insanlara yardım edileceğine, ebeveynin hayır dualarının alınacağına, iş yaşamı için alınmış fakat ödenememiş borçların yakında ödeneceğine, doğruluğu bulacağına, iş hayatında yeni bir dönem açılacağına işaret eder.

Rüyada camda tül perde görmek sorunların çözüme kavuşacağına, en kötü vaktinde yakınında bulunan ve fazla kıymet verdiği bir şahıs tarafınca düzeltileceğine, karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına, fazla rahat edeceği bir döneme gireceğine ve son zamanlarda adından sık sık söz ettiren biri olacağına, asla beklemediği aniden fazla para kazanacağına, sıkıntıların aile bireylerinden alınacak yardımlar yardımıyla ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada çiçekli tül perde görmek kendisini fazla daha rahat bir dönemde bulacağına, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, platonik olarak ilgi işittiği birisine açılacağına, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, fazla büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda öncesinde kendisinden başlayacağına, kardeşler arasındaki bir probleminin çözüme kavuşacağına, hayır getirecek şahıslarla güzel bir yola çıkılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada desenli tül perde görmek mühim bir mevzuda verdiği kararın sonucunda ne olursa olsun herhangi bir problem yaşanmayacağına, işlerini her geçen gün daha da büyüteceğine, her insanın saydığı ve tanımış olduğu biri olacağına, keyifli günlerinin çoğalacağına, problemlerinin kısa bir süre içerisinde ortadan kalkacağına, hanesindeki rızkın artacağına delalet eder.

Rüyada eflatun tül perde görmek fazla rahat ve rahat bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir halde gerçekleştireceğine, yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, maddi ve tinsel olarak uğranmış olan zararın kısa bir müddet içinde ortadan kaldırılacağına, eline geçen her işi hayırlı bir halde gerçekleştireceğine, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına inanılır.

Rüyada eski tül perde görmek her akşam bir davete veya toplantıya gideceğine, gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına, erkek evladı olacağına, işlerinin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına, rahat bir nefes alacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, şansının yaver gideceğine alamet eder.

Rüyada evinizde tül perde görmek yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına, hayırlı bireyler ile tanışıp fazla büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, üzüntü duyulmasına neden olan durumların ortadan kalkacağına, neşeli ve müjdeli haberler alınacağına, başı sıkıştığında çevresinde pek fazla insan göreceği için mutluluk duyacağına, elinde bulunan imkânları kabiliyetleri ile birleştirerek fazla hayırlı işlere imza atacağına delalettir.

Rüyada gri tül perde görmek mutluluğunun daim olacağına, aile hayatında fazla güzel ve hayırlı vakalar ile karşılaşacağına, hayatında her daim bolluk ve zenginlik olacağına, kendisini toparlaması yardımıyla fazla hayırlı bireyler ile tanışıp fazla iyi işler gerçekleştireceğine, zenginleşeceğine, dertlerinin son bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada ince tül perde görmek güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, yaşamının daha basit, zevkli ve güzel hale geleceğine, fazla mutlu olacağına, avukat yada polislik benzeri mühim kamu görevlerinde bulunacağına, işine yarayacak birtakım kurslara gideceğine, genç kimselere eğitim vereceğine rivayet eder.

Rüyada kırışık tül perde görmek yapacağı işlerden kazanılacak para ile yeni emek harcamalar gerçekleştirileceğine ve bu sayede bütün sıkıntılardan ve problemlerden kurtulacağına, parlak bir kariyere sahip olunacağına, daha çok maddi imkan sahibi olacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, doğru yolu bulacağına, dertleşerek moral bulacağına rivayet eder.

Rüyada kırmızı tül perde görmek kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, bolca kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, sahip olduğu beceri ve başarıları yardımıyla fazla iyi işlere gireceğine, zarar edilen işlerin düzeleceğine, sorunların birer birer çözüme kavuşacağına, iş hayatında ortaya koyacağı birtakım emek harcamalar ve alacağı başarılar yardımıyla büyük bir özgüvene kavuşacağına, uzun süre öncesinde alınan fakat bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına tabir olunur.

Rüyada kısa tül perde görmek yaşamının yoluna girmeye başlayacağına, olanaksızlıklarla savaş verir hale geleceğine ve başarıyı yakalayacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kısa süre içerisinde yaşamın düzene gireceğine, ev huzurunun ve bereketinin her geçen gün daha da artacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen sorunların ve problemlerin nihayete erdirileceğine rivayet eder.

Rüyada krem tül perde görmek yeni bir arkadaşlık kurulacağına, aile yaşamı ile ilgili fazla hayırlı ve güzel bir adım atılacağına, fazla büyük başarılar ve yüklü oranda para kazanacağına, büyük getirisi olan bir işte fazla güzel emek harcamalar gerçekleştirileceğine, yaşamın kendisine refah ve kazanç getireceğine, güzel bir ilişkiye başlanacağına delalet eder.

Rüyada mavi tül perde görmek güçlük ve yoklukla karşılaşmayacağına, tam aksine rızkının devamlı olarak genişleyeceğine, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, işlerin fazla güzel bir halde ilerleyeceğine, eşler içinde maddi sebeplerden dolayı yaşanmış olan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, fazla güzel olayların baş göstereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mor tül perde görmek ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, maddi sıkıntılarının son bulacağına, emek verme hayatında fazla yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine, duyacağı birtakım sözler yardımıyla kafasındaki taşların yerine oturacağına yorulur.

Rüyada pembe tül perde görmek sorunların yakın bir süre içerisinde kati çözüme kavuşacağına, rahat ve mutlu bir hayata ve fazla hayırlı evlatlara sahip olunacağına, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, endişelerin son bulacağına, bir beladan kurtulacağına, kafasını toparlayacağına, kurtuluşunun kati olarak gerçekleşeceğine inanılmaktadır.

Rüyada pencerede tül perde görmek dostlarıyla bir araya geleceğine, fazla uzun zamandan beri netice beklenen bir yerden en kısa zamanda hayırlı ve pozitif yönde haber alınacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içerisinde bir yaşam geçireceğine, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararı dokunan alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, hastalık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, rahat ve mutlu bir yaşam sürüleceğine yorulur.

Rüyada sarı tül perde görmek asla beklenmeyen aniden fazla hoş ve fazla tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, esenliğe kavuşacağına, işine ve hanesine bolluk geleceğine, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, işlerin gittikçe artacağına, fazla büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada simli tül perde görmek işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, dünyanın bütün güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için gereksinim duyan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına delalet etmiş olduğu söylenir.

Rüyada siyah tül perde görmek sıkıntılarını ve yaşamış olduğu zor günleri geride bırakacağına, aile hayatında dilediği her şeye en kaliteli koşullarda sahip olacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle dolacağına, ayrılmış olanların kavuşacağına, korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine, Tanrı’ın lütuflarından bol miktarda nasipleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada temiz tül perde görmek hayırlı şahıslarla iş hayatında fazla iyi bölgelere gelineceğine, sıkıntıların son bulacağına, zor günlerin geride kalacağına, kendini fazla mutlu ve hafifçe hissedeceğine, daha çok gelir elde edeceğine, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için birtakım kişilerin fikirlerine başvurulacağına, sülalesindeki erkek kişi sayısının artacağına rivayet eder.

Rüyada turuncu tül perde görmek geçim derdinin biteceğine, gelirinin çoğalacağına, aile yaşamının her geçen gün daha da iyi olacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, çekilen parasızlık yüzünden yaşanmış olan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, hayırlı birtakım bireyler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada uçuşan tül perde görmek elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına, para sıkıntısı çekmeden, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, bolluk ve zenginlik sahibi olacağına, gerek maddi gerek tinsel tüm zararlarını karşılayacağına işarettir.

Rüyada uzun tül perde görmek yapmış olduğu sevap kadar da hayır bulacağına, eğleneceğine, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, ağız tadının bozulmayacağına, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yeni tül perde görmek küslerin yakın bir süre içerisinde barışacaklarına, fakirlerin güleceğine, haneye giren minik bir miktar para yardımıyla derin bir nefes alınacağına, yaşanmış olan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, işlerinin düzeleceğine, fazla güzel ve iyi insanoğlu ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, kısa sürede elde edilmiş karın fazla daha fazlasının uzun solukta elde edileceğine işaret eder.

Rüyada yeşil tül perde görmek mekân değiştireceğine, iç dünyasının zenginleşeceğine, sevineceği birtakım vakalar yaşayacağına, işlerinin fazla hayırlı ve güzel bir halde ilerleyeceğine, fazla randımanlı bir emek verme içerisine girileceğine, sevilmiş olduğu bireyler ile fazla daha iyi zamanlar geçireceğine, elinde bulunan mal mülkü ana para olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yıkanmış tül perde görmek işinin ehli olacağına, ayrılmış olanların kavuşacağına, bütün kederinin uçup gideceğine, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, toplumsal yaşam içerisinde sevilen bir şahıs olunacağına, sorunların yakın süre içerisinde çözüme ulaşacağına delalet eder.

Rüyada yırtık tül perde görmek kendisine elverişli birtakım çalışmaların peşinden gideceğine, yeni bir arkadaşlık kurulacağına, kaderinin ve yaşamının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına, her türlü derde ve üzüntüye karşı hazır olunduğuna, işlerle ilgili doğru karar vermek için daha geniş kapsamlı bir düşünme yolu seçildiğine, ayakları yere sağlam basan ve yapmış olduğu işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, yaşamının kolaylaşacağına, maddi ve tinsel olarak fazla mutlu olunacağına alamet etmiş olduğu söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Derhal Kaydet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*