Rüyada Tacizciyi Öldürmek (Hayırlı tabiri)

Rüyada tacizciyi öldürmek çevresinde dolanan kara bulutlardan kurtulup rahat ve derin bir nefes alacağına, büyük işler başarılacağına, son zamanlarda karşılaşmış olduğu bir soruna çözüm bulacağına, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, Tanrı’ın kendisine pek oldukca lütuf sunacağına, çalışmaların pek çok şahıs tarafınca takdir göreceğine yorulur.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüya tabiri sözlüğüne nazaran rüya sahibi kimsenin oldukca büyük başarılar kazanılacağına, atılacak adımlarla oldukca büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, en küçük hatasını dahi erkenden fark ederek tedbir alacağına, maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir mevzu ile ilgili olarak oldukca davranışlarında ölçülü adımlar atılacağına ve sonucunun hayırlı olacağına, en fena vaktinde yakınında bulunan ve oldukca kıymet verdiği bir şahıs tarafınca düzeltileceğine, geçim sıkıntısını arkasında bırakacağına inanılır.

Rüyada tacizciyi öldürmek birtakım bireyler ile kurulacak çeşit çeşit iş birliktelikleri ile hayal edilen her şeye kavuşulacağına, eline geçen fırsatları iyi bir gaye doğrultusunda kullanacağına, para sıkıntısının olmayacağına, oldukca mutlu olacağına, yaşamının güllük gülistanlık geçeceğine, içerisinde bulunmuş olduğu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak oldukca daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine delalet etmiş olduğu söylenir.

Rüya tabirleri kitabına nazaran olanaksızlıklarla savaş verir hale geleceğine ve başarıyı yakalayacağına, ileride en yetkili makamlara geleceğine, yaşamın kolaylıklar içerisinde geçeceğine, rahat bir hayata kavuşacağına, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına, ticarette yol katedeceğine delalet eder.

Rüyada tacizciyi öldürmek yaşamın kolaylıklar içerisinde geçeceğine, kendisini iyi doğrultuda eğiteceğine, işindeki bereketin çoğalacağına, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, derin bir nefes alacağına, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine yorulur.

Rüya lugatına nazaran problemli ve sıkıntılı dönemlerden yara almadan kurtulacağına, yaşamını daha iyi planlayacağına, kendine olan öz itimatını arttıracak kadar büyük ve kıymetli işler yapacağına, alınacak müjdeli haberler yardımıyla verilecek olan bir karar mevzusunda pozitif bir yol takip edileceğine, dost ve akrabalar ile birtakım ortaklıklar yapılacağına, karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine işaret etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Derhal Kaydet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*