Rüyada Tabuta Cenaze Koymak (Hayırlı tabiri)

Rüyada tabuta cenaze koymak yaşamış olduğu ve çekmiş olduğu zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına, tatsız geçen bir devrin düzeleceğine, maddi olarak oldukça büyük kaynaklara sahip olunacağına, oldukça fena ve kederli dönemler yaşandıktan, oldukça büyük maddi ve içsel zararlara uğradıktan sonrasında rüyayı gören kişinin, yapacağı zekice ve başarı göstermiş hamleler yardımıyla oldukça fena durumlara düşmekten ve daha çok zarar uğramaktan kurtulacağına, mevcut olan ilişkilerinin münakaşa olmadan ve sarsılmadan devam edeceğine, büyük sabır göstererek ve oldukça emek vererek işlerini yoluna sokacağına rivayet etmektedir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyanın tabirine bakılırsa rüyayı görenin istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, her şeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, başarı göstermiş olacağına, evli ise çocuk sahibi olacağına, aile bireylerinin asla birinin mühim bir sıhhat problemi yaşamayacaklarına, relax ve güzel bir yaşam süreceğine, büyük aşamalar kaydedeceğine yorumlanır.

Rüyada tabuta cenaze koymak nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, uzun zamandan beri istenen ve oldukça büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, imkânlarının daha geniş hale geleceğine, işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, kısmet kapılarının asla kapanmayacağına, aksiliklerin neden olduğu bir doğru olmayan anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına işarettir.

Rüya manasına bakılırsa rüyayı görenin maddi güç elde edeceğine, neşeli ve güzel haberler alınacağına, sorunların gene talih yardımıyla çözüme kavuşacağına, oldukça rahat ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, uzun zamandan beri imgesel kurulan eve kavuşulacağına, hususi gereksinimlerini istediği biçimde karşılayacağına, beğendiklerini kolay bir şekilde alabileceğine delalet etmiş olduğu söylenir.

Rüyada tabuta cenaze koymak gözünde ve içerisinde hiçbir şeyin kalmayacağına, ailesi ve sevdikleri ile doyasıya zaman geçireceğine, rakiplerine oldukça büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yapmış olduğu her çalışmada daha ileri gideceğine, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması yardımıyla insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, büyük bir sürpriz yaşayacağına, oldukça güzel ve hayırlı işlere gireceğine, bütün kaygı ve üzüntülerinden kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın açıklamasına bakılırsa rüyayı görenin iş hayatında devamlı köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, sıkıntılarından kısa süre içerisinde kurtulacağına, basit ve geniş olanaklar içerisinde yaşayacağına, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, eline oldukça hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, geleceği için yapmış olduğu planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine delalettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Derhal Kaydet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*