Rüyada Sevdiğin Kişiyi Düşünceli Görmek (Hayırlı tabiri)

Rüyada sevdiğin kişiyi düşünceli görmek ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına, zahmet verici bir işin kolay bir şekilde halledileceğine, yaşamını kolaylaştıracağına, elindeki imkanları mükemmel biçimde değerlendirmesi yardımıyla fazla iyi bölgelere geleceğine, kazancının ve rızkının güvence olacağına, çalışmalarının takdir edileceğine delalet ettiğine inanılır.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüya tabiri üstadına gore bütün kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına, varlıklı ise elindeki parayı kıymetli yatırımlara nakledeceğine, herhangi bir iş için bir karar vereceği vakit oturup uzun uzun düşüneceğine ve bu sayede verdiği kararların hep doğru olacağına, her zamankinden daha değişik şeyler yapılarak hayata refah ve mutluluk katılacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, sevilmiş olduğu kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düşmüş olduğu bir durumda yardımına koşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyi düşünceli görmek mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, problemlerini kısa zamanda ortadan kaldırıp fazla daha başarıya ulaşmış işler yapacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden değişik şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha rahat bir yaşam süreceğine, fazla güzel işlere gireceğine, helal ekmek yiyeceğine, insanların imrenerek bakmış olduğu kimse olacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumları sözlüğüne gore rüya sahibi kimsenin dostları ile samimiyetini daha çok ilerleteceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, zor geçen bir devrin yakın vakit içerisinde biteceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına, yaşamının düzene gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyi düşünceli görmek beklemediği aniden ard arda müjdeli haberler alacağına, aile fertleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, tatil veya dünya turuna çıkacağına, uzun zamandan beri beklediği rahat aile ortamına kavuşacağına, yakın arkadaşlarının problemlerini çözüme kavuşturmak için elinden gelen her şeyi yapacağına, eşine kıymetli hediyeler alacağına tabir olunur.

Rüya tabiri kitabına gore rüyayı gören insanın aile içerisinde yaşanmış olan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, dertlerin biteceğine, fazla hayırlı ve güzel günler göreceğine, içerisinde bulunmuş olduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gerekmekte olan detayları almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, aile yaşamının ve uğramış olduğu zararların düzeleceğine, hepimiz tarafınca iyi anılan biri konumuna geleceğine, zararlarının yakın vakit içerisinde ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Derhal Kaydet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*