Rüyada sevdiğin kişinin cenazesini görmek

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyada sevdiğin insanın cenazesini görmek girmiş olduğu projelerden zararla çıkacağına ve şayet kendisini işine vermezse yakın bir süre içerisinde iflasın eşiğine geleceğine, kazanılacak oldukca büyük bir başarının peşinden sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın desteğe ihtiyaç duyan bireyler için kullanılacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine ve mutlu bir beraberlik yaşanacağına, sıkıntılarının ve problemlerinin son bulacağına, kısa süre içerisinde kurtuluşa ereceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına alamet etmiş olduğu söylenir.

Rüyada sevdiğin insanın cenazesini gördüyseniz

  • Hoşlanmadığınız bir şey hakkında düşünce beyan etmemek yada ölçülü konuşmak için oldukca emek sarf edebilirsiniz.
  • Yakın arkadaşlarınız veya akrabalarınızla zaman geçirmeniz kendinizi güvende hissetmenizi sağlayabilir.

Rüyada iki insanın cenazesini görmek sorunlarını yakın bir süre içerisinde çözeceğine ve oldukca başarıya ulaşmış işlere imza atacağına, nimet ve berekete ereceğine, geçim derdinin kalmayacağına, maddi açıdan oldukca sorun çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına, hem de insanın bu zamanda ruhsal olarak zayıflayacağına delalet etmektedir.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*