Rüyada Saçının Koktuğunu Görmek (Hayırlı tabiri)

Rüyada saçının koktuğunu görmek eline geçen fırsatları değerlendirmede fazlaca başarıya ulaşmış olacağına, fazlaca saygı duyulan bir konuma sahip olacağına, kurduğu bir ortaklık yardımıyla daha iyi bir kazanca sahip olacağına, ana baba sözü dinlemeye, uzun uğraşlar neticesinde rahat bir nefes alınacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına işaret etmektedir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyanın açıklamasına gore rüyayı görenin el attığı işlerde fazlaca iyi bölgelere geleceğine ve bu sayede fazlaca daha üstün olacağına, bolluk ve zenginliğe kavuşacağına, ruhsal ve parasal olarak fazlaca rahat ettirecek bir karar verileceğine, başarının adım adım yaklaşacağına, işinde hep başarıya ulaşmış olacağına, kısa bir zamanda bulunmuş olduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına yorulur.

Rüyada saçının koktuğunu görmek işlerinin başarıya ulaşmış olacağına, dertlerin biteceğine, iyi şeyler yaşayacağına, yüzünün güleceğine, şansının ve kısmetinin bir yaşam kendisine hayır getireceğine, güzel ve rahat günlerin geleceğine tabir olunur.

Rüya tabirine gore rüyayı gören insanın aile hayatında büyük luk yaşayacağına, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, kardeşlerin beraber bir işe gireceğine, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, önünün açık olacağına, sorunların kısa vakit içerisinde çözüme kavuşacağına, geleceğine bakacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada saçının koktuğunu görmek kariyerinde adım adım ilerlediğine ve fazlaca büyük başarılar kazanıp varlıklı olacağına, bir müddet işten ve yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, yapacağı yatırımlarda daima doğru adımlar atacağına, yarınlarının kendisine hayır ve mutluluk getireceğine, sevilmiş olduğu kimselere yardım ederek hem de güç vermek için hep yanında kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimine gore rüyayı gören kimsenin kısa vakit içerisinde başarıya ulaşmış işlere girileceğine, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, sıkıntısız kazanılacak paraya ve kazancının artacağına, malının, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için tertipli olarak fitre vermeyi dikkatsizlik etmeyeceğine, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına işaret etmiş olduğu söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Derhal Kaydet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*