Rüyada Parmaktan Yılan Sokması (Hayırlı tabiri)

Rüyada parmaktan yılan sokması sorunları çözerken yakın tanıdıklardan düşünce alınacağına, beklediği pozitif bir haber üstüne rahat bir nefes alacağına, zordaki tanıdıklarının müşküllerini çözüp rahatlamalarına imkan sağlayacağına, oldukca iyi emekler ve projeler gerçekleştireceğine, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, ana baba dualarının alınacağına işaret eder.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyanın manasına gore rüya sahibi insanın yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, fırsatları tam vaktinde değerlendireceğine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, haksızlık yapmayacağına, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, ailesi ile mutlu ve mesut yaşayacağına işarettir.

Rüyada baş parmağı yılan sokması huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, kendisini mutlu edecek yeni şeyler edineceğine, daha oldukca okuyacağına ve bilgileneceğine, maddi ve içsel olarak rahata ereceğine, kuvvetli, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, yaşamış olduğu süre boyunca üstünden hayırların tamamlanmamış olmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne gore rüya sahibi kimsenin yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına, sofrasının hiçbir süre aşsız kalmayacağına, sevilmiş olduğu kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine, yapmış olduğu bir iyiliğin kendisine bir tek gurur vermeyeceğine hem de içsel rahatlık duymasına da vesile olacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, mantıklı ve zekice hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine fanatik bırakacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada işaret parmağını yılan sokması saygınlık göreceğine, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, oldukca hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, yaşamın tadını çıkaracağı koşullar elde edeceğine, her anlamda rahatlayıp zenginleşeceğine, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık yardımıyla ortadan kalkacağına, ferah bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirine gore rüyayı görenin hayırlı bireyler ile hayırlı işlere gireceğine, eşinden ve evlatlarından da devamlı sevgi ve saygı göreceğine, iş mevzusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine, kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, daha farklı kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin oldukca basit bir halde yapılacağına, önündeki engellerin ortadan kaybolacağına delalet etmiş olduğu söylenir.

Rüyada yüzük parmağını yılan sokması refah içerisinde bir yaşam süreceğine, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve karacılık atmaktan özenle kaçınacağına, ileride elit bir kimse olacağına, işlerinin rast gideceğine alamettir.

Rüya yorumcusuna gore rüyayı görenin hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına, başarıya ulaşmış olacağı bir iş için oldukca sevilmiş olduğu bir şahıs ile ortaklık kuracağına, ortaya konulmuş olan projeler yardımıyla katbekat fazla kazanç elde edileceğine, oldukca fena ve kederli dönemler yaşandıktan, oldukca büyük maddi ve içsel zararlara uğradıktan sonrasında rüyayı gören kişinin, yapacağı zekice ve başarıya ulaşmış hamleler yardımıyla oldukca fena durumlara düşmekten ve daha çok zarar uğramaktan kurtulacağına, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, kelimenin tam anlamıyla informasyon kaynağıymış benzer biçimde donanımlı hale geleceğine işarettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Derhal Kaydet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*