Rüyada Ot Yıkamak (Hayırlı tabiri)

Rüyada ot yıkamak sevilen şahıslarla girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, kendisini fazlaca mutlu ve rahat hissedeceğine, evin gelirinin artacağına, yöneticilerinin veya müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına, rahat ve rahat bir yaşam yaşamaya başlayacağına, fena giden işlerin düzeleceğine inanılır.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüya yorumcusuna nazaran rüyayı gören insanın yaşama sevincine kavuşacağına, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, bütün sıkıntıların içinde rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, haneye giren ufak bir miktar para yardımıyla derin bir nefes alınacağına, ekmeğinin azalmayacağına, kısa süre içerisinde asla tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, çekemeyen kişilerin düşündüğü tertibi fark ederek ve zekice davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine işaret eder.

Rüyada ısırgan otu yıkamak doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, ferahlayacağına, iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, güzel bir evliliğe, kazanç kapılarının açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alemine nazaran rüyayı görenin inancı ve başarısı yardımıyla ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına, kafasını yastığa rahat koyacağına, sıkıntılı yollardan geçerek fazlaca başarıya ulaşmış bir kariyer ortaya koyacağına, ufak işlere ana para harcayıp güzel kazanç elde edeceğine, huzurunun artacağına, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına alamettir.

Rüyada yeşil ot yıkamak harcama yapabilme mevzusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına, sıkıntılı olduğu durumları kısa bir süre içerisinde düzelteceğine, alınan haberler yardımıyla fazlaca büyük atılımlar yapılacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, fazlaca hayırlı ve iyi insanoğlu ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına işaret etmiş olduğu söylenir.

Rüyanın açıklamasına nazaran rüyayı gören kimsenin fazlaca büyük bir sabır göstererek ve azmederek fena bir durumda kendi başının çaresine bakacağına, vatana, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, günü birlik tatillere çıkacağına, doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak ortaklık yapacağına, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse luk naraları atacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine alamet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Derhal Kaydet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*