Rüyada Kuş Çiftleştirmek (Hayırlı tabiri)

Rüyada kuş çiftleştirmek sıkıntılı bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına, işlerin fazla hayırlı bir hal alacağına, aniden atılıma geçeceğine, eline geçen yüklü oranda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına, yapılan bir işten bolca kazanç elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Yorumcuya nazaran rüyayı gören insanın kendisini pek çok bölüme bölünmekten kurtaracağına, sıkıntılarını atlatacağına, tartışmaların ve sorunların son bulacağına, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, yapacağı yardım ile sevdiklerine ilaç ve derman bulunduğunu görerek fazla mutlu olacağına, fazla büyük kazançlar sağlayacağına güvenilir olunan bir projenin hayata geçirileceğine işarettir.

Rüyada kuş çiftleştirmek sorunların aşılacağına, hastalığının kısa sürede derman bulacağına, işindeki verimin beklenenin ve hesap edilenin üstünde olacağına, mühim bir sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına, dökülen alınterinin ileride fazlası ile karşılığını bulacağına, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destek sağlar yardımıyla ortadan kalkacağına işarettir.

Rüya manasına nazaran rüyayı gören kimsenin sevilmiş olduğu kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, maddi problemler olmadan, relax ve rahat bir durum içerisinde olunacağına, iş mevzusunda daima kısmetli olunacağına, zenginleşeceğine, maddi anlamda gelirinin ve malının artacağına, kazancının artacağına inanılmaktadır.

Rüyada muhabbet kuşunun çiftleşmesi mali açıdan fazla iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, insanlara karşı duygu ve düşünceleri mevzusunda hep açık olacağına, kendi işini kurarak, alın teri ile ekmeğini kazanacağına, eline geçecek zenginlik yardımıyla rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, herhangi bir mesele yaşamadan istenmeyen ve kendine hastalık veren bir durumdan kurtulacağına, mutluluktan havalara uçacağına ve fazla güzel günler göreceğine alamet etmiş olduğu söylenir.

Rüyanın manasına nazaran rüyayı gören kişinin sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, tartışmaların tatlıya bağlanacağına, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, varlıklı ise elindeki parayı kıymetli yatırımlara nakledeceğine, dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, kendisini ailesine ve sevdiklerine adayacağına alamet etmiş olduğu söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Derhal Kaydet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*