Rüyada Horoz Isırması (Hayırlı tabiri)

Rüyada horoz ısırması oldukça mutlu bir yuva kurulacağına, işlerinin başarı göstermiş olacağına, rütbesinin artacağına, yapılan hataların düzeltileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, yoksul kimselerin varlıklı bir yaşam süreceğine, bütün isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, yalnızca bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına ahiretini de düşünüp hayırlı adımlar atacağına alamet ettiğine inanılır.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüya ansiklopedisine nazaran rüyayı görenin işlerinde bereketin ve verimin artacağına, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, deneyim sahibi bir kişiden alınacak fikirler yardımıyla yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, dileklerin yerine geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada ayağı horoz ısırması huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına, rahata ereceğine, keyifli ve güzel günler yaşayacağına, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, dileklerin yerine geleceğine, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, yapılan hataların kısa süre içerisinde telafi edileceğine alamet eder.

Ulemaya nazaran rüyayı gören kimsenin güvence olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine, Tanrı’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve mühim işler yapacağına, çevresinde dolanan kara bulutlardan kurtulup rahat ve derin bir nefes alacağına, kendisine akıl hocalığı meydana getiren birisi ile gireceği bir iş yardımıyla maddi olanaklarının artacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz horoz ısırması eline geçen fırsatları oldukça iyi ve hayırlı bir halde değerlendireceğine, bolluk içerisinde yaşanacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha çok devam eden işsizlik sürecinin son bulacağına, dertlerine deva bulacağına, problemlerden, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, işlerinin yoluna gireceğine, ticaretinin her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine delalettir.

Tabirciye nazaran rüya sahibi insanın şansının devamlı yaver gideceğine, insanın afiyette, ağız tadında ve keyif içerisinde bir yaşam yaşayacağına, daha farklı bir şehirde yeni bir yaşam kuracağına, problemli şahıslarla irtibatın koparılacağına, mevcut olan bir mevzuda araya giren bireyler yardımıyla sorunların halledileceğine, maddi olarak oldukça fena bir durumda olduğu bir periyodu kapatacağına işarettir.

Rüyada elini horoz ısırması oldukça kazançlı ve güzel işlere gireceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, Tanrı’ın yardımı ve izni ile oldukça güzel işlere gireceğine, kendi iç huzurunu yerine getireceğine, ticaretinin hızlanacağına, hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, ferahlığa erileceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına nazaran rüyayı gören insanın her şeyin fazlasına kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, patron olunacağına, devlete hizmet etmeye, sağlığının yerine geleceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, hastalıkların basit bir halde atlatılacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah horoz ısırması aniden büyük fırsatlar elde edileceğine, gerçek ve kalıcı dostluklar edineceğine, ticaretten ve kazançtan yana nasibinin gür olacağına, getirisi oldukça olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içerisinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, yaşamış olduğu sorunların büyük bir kısmından kurtulmasına ailesinin kendisine destek olacağına ve oldukça büyük bir ferahlama hissedeceğine, nasiplerini alacağına yorulur.

Rüya tabirleri kitabına nazaran rüyayı gören kimsenin problemlerinin azalacağına, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, her insanın dikkatinin çekileceğine, sıkıntıların kısa zamanda son bulacağına, hastalıkların son bulacağına, çözümlere ve çarelere kavuşacağına alamet etmiş olduğu söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Derhal Kaydet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*