Rüyada Hamilelik Giymek (Hayırlı tabiri)

Rüyada gebelik giymek uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içerisinde kavuşacağına, her insanın takip etmiş olduğu ve ilgi gösterdiği biri olacağına, son model otomobile sahip olacağına, ailesine rahat bir yaşam sağlayacağına, her geçen gün daha meşhur olunacağına, yakın bir arkadaştan veya bir ahbaptan destek alınacağına delalet etmektedir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüya ilmine bakılırsa rüya sahibi insanın dertlerin ve zorlukların biteceğine, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve oldukça varlıklı olacağına, rahat olunacağına, sorun ve üzüntülerinden kurtulacağına, engellerin ve aksiliklerin yok olacağına, kendisini mutsuz eden, heyecanını azaltan, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz meydana getiren problemlerinden kurtulmasını bileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı gebelik giymek problemlerinin ve problemlerinin çözüme kavuşacağına, yarattığı üzücü bir durumun ortadan kalkacağına, sağlığının oldukça iyi bir halde olacağına, yapılacak emek harcamalar ve girilecek projeler ile oldukça büyük kazançlar elde edileceğine, rakiplerinin kendisi ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, herhangi bir sıhhat problemi var ise şayet derman bulacağına işaret etmiş olduğu söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja bakılırsa rüyayı gören insanın zenginliğe kavuşacağına, gayrimenkul sahibi olunacağına, iş mevzusunda açılacak yeni bir sayfa yardımıyla güzel günler görüleceğine, karşısına hayırlı bir insanın çıkacağına, başarı göstermiş kişileri kutlama edeceğine, geçim sıkıntısının biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil gebelik giymek ibadetlerini aksatmayacağına, inanç mevzusunda sual işaretlerinden kurtulacağına, her geçen gün başarılarının artacağına, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, hayalindeki işi gerçekleştireceğine, iyi ve pozitif yönde vakalarla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyanın manasına bakılırsa rüya sahibi insanın sevilmiş olduğu birtakım kişilerden büyük yarar göreceğine, birikim yapacağına, iş hayatındaki rakiplerinin hep arkada kalacağına, askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık yardımıyla her şeyin oldukça daha iyi bir hal alacağına, rahat ve güzel bir emek harcama ortamı kurup daha oldukça proje üreteceğine inanılmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Derhal Kaydet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*