Rüyada fare tavşan görmek – Hayırlı Rüyalar

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyada fare tavşan görmek adının her yerde geçeceğine, fazlaca büyük ve üzücü haberler alınacağına, bir sebeple aile hayatında fazlaca büyük tartışmalar yaşayacağına, maddi açıdan zarar verecek ve sonrasında insanoğlu arasındaki saygınlığı zedeleyecek bir problem yaşanacağına, imrenen bireyler tarafınca ortaya çıkarılan fena sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine ve korkusuzca işinin başlangıcında duracağına, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada fare tavşan gördüyseniz

  • Belli mevzularda size geri dönüşü olacağını düşünüyorsanız para harcayabilirsiniz.
  • Birazcık daha daha geniş kapsamlı emek harcayarak ilerlemek gerekiyor.

Rüyada kedi fare tavşan görüldüyse türlü üzüntüler ile karşılaşılacağına, iş hayatında karşısına çıkan problemleri rahat bir halde sona erdireceğine, problemlerinin bu sebepten ötürü daha da artacağına, fazlaca uzaktaki bir kişiden yapmış olduğu iş ile ilgili olarak fazlaca sevindirici ve fazlaca büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına, arkadaştan veya eş dosttan medet umacağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına nazaran rüyada farenin tavşana dönüşmesi iş dünyasında kaybedilmiş olan prestijin geri kazanılacağına, resmi bir göreve getirileceğine, yeni ve fazlaca daha büyük hayallerin gittikçe gerçekleştirileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, hayal kırıklığına uğramadan bütün isteklerini sonuna kadar doyum edecek bir yaşama sahip olacağına, başına birtakım musibetlerin geleceğine alamet eder.

Rüyada farenin tavşanı yediğini görüldüğünde üzüntülerinin ve dertlerinin her geçen gün artacağına ve fazlaca sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, sevindirici vakalar yaşayacağına, yakınları ve dostları olmak suretiyle bütün insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, gelecekte güzel günlere kavuşacağına, sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, günahsız olmasına rağmen günahkâr duyuru edileceğine yorulur.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*