Rüyada Corona Olduğunu Görmek (Hayırlı tabiri)

Rüyada corona bulunduğunu görmek hem bedenen hem de ruhen derman bulacağına, dualarının karşılığını göreceğine,verilen emeğin boşa çıkmayacağına, yaşamış olduğu her günün kıymetini bileceğine, uzun zamandan beri yaşanmış olan sıkıntılı ve kederli durumların son bulacağına, üzücü vakalar yaşanmasından ötürü meydana gelmiş olan ruhsal tüm sıkıntıların son bulacağına, kendisini üzen ve fena bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, kendisine problem yaratan olayların kısa süre içerisinde son bulacağına,ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına,kendisine hayır getirecek kararlar alacağına,meydana gelen sorunların üstesinden geleceğine delalet etmektedir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyada korona virüse yakalandığını görmek yokluktan ve geçim derdinden kurtulacağına,yapılan uzun görüşmeler yardımıyla emek harcama yaşamı içerisinde yaşanmış olan sorunların kısa süre içerisinde bitirileceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına,pek oldukça felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir halde kurtulacağına,kendisine yeni bir yaşam kuracağına, zararlarını telafi edeceğine, pek çok mevzuda deneyim sahibi bir şahıs ile beraber yola çıkacağına, alınacak kararları en kaliteli ve dikkatli biçimde hayata geçireceğine, sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin yeniden iş yapar hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada corona yüzünden karantinaya alındığını yada hastaneye yattığını görmek oldukça fena bir duruma düşmekten ve büyük bir sorun yaşamaktan kurtulacağına ve ferahlığa çıkarak birikim halletmeye kalmış olduğu devam edeceğine,tertipli ve daha güvenilir bir yaşam yaşayacağına, zararı olan alışkanlıklardan uzaklaşılacağına,kendisini imrenen ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına,yapmış olduğu bir emek harcama neticesinde işlerinin düzeleceğine, yapmış olduğu sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına sıkıntılı bekleyişlerin son bulacağına, moralinin yükseleceğine tabir olunur. rüya sahibi şahıs hastaysa derman bulacağına ve baş etmeye çalmış olduğu sorunların üstesinden başarıya ulaşmış bir halde geleceğine, aile yaşamı içerisinde oldukça mutlu ve rahat günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine işaret eder.canının ve malının garantide olacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine tabir olunur.sıkıntılı ve kederli günlerin mutluluk dolu gelişmeler yardımıyla son bulacağına,negatif biçimde etkilendiği vakaları unutmaya başlayacağına, zor zamanları geride bırakmaya, güzel günler görmeye işaret etmektedir.

Rüyada corona virüs kaptığını ve hasta bulunduğunu görmek elinin dara düşmeyeceğine, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa süre içerisinde ödeneceğine yorulur. yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine,uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların oldukça yakın bir süre içinde kendiliğinden ortadan kalkarak problem olmaktan çıkacağına,kaybedilmiş olan malların veya paranın kısa sürede yeniden kazanılacağına delalet etmektedir. isyan etmesine, ağlamasına veya dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına,rüyayı gören insanın içerisine düşmüş olduğu karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına işaret eder. yaşamış olduğu zor günlerin biteceğine delalet eder.

Rüyada corona olmuş birisini görmek rüyayı gören insanın uzun süreden beri ağlayan gözlerinin artık güleceğine rivayet eder.uzun süre öncesinde alınan fakat bir türlü ödeyemediği borçtan kurtulacağına, rızkının çoğalacağına alamet eder.iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve rüyayı gören kişinin arkasından yakarma edenlerin çoğalacağına, kolaylık sağlayacağına delalettir.sevilen şahıslarla kurulacak bir işle beraber özgüvenin daha da artacağına, her insanın yardımına koşan rüyayı gören kişinin başı sıkıştığında çevresinde pek oldukça insan göreceği için mutluluk duyacağına, kendisini imrenen ve çalışmalarında devamlı köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine delalettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Derhal Kaydet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*