Rüyada Çay Satmak (Hayırlı tabiri)

Rüyada çay satmak daha farklı bir şehirde yeni bir yaşam kuracağına, mesele yaratan kişileri hayatından uzaklaştıracağına, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, oldukça büyük mutluluklar ve oldukça güzel günler göreceklerine, bu sayede sıkıntıya düşülen aniden devamlı desteğe koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir şahıs olacağına, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, başarıya ulaşmış olunacak bir duruma gelineceğine delalet etmektedir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bu rüya işlerini kısa süre içerisinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, sahip olduklarının çoğalacağına, zenginliğe kavuşacağına, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, bütün sevdikleri ile sıhhatli ve uzun bir yaşam geçireceğine, yapmış olduğu başarıya ulaşmış işler yardımıyla adının herkes tarafınca bilineceğine, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine işaret eder.

Rüyada kuru çay satmak evliliğin daha güzel ve hoş muhabbette gitmesi için birtakım kararlar alınacağına, maddi ve tinsel yönden yanında hep birileri olacağına, özgüveninde artma yaşanacağına, sıkıntılarını üstünden atacağına, dünya malının kendisinin dahi hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, son olarak model, en heybetli otomobillere bineceğine alamet etmiş olduğu söylenir.

Rüya manasına nazaran rüyayı gören kişinin endişelerinin son bulacağına, ters giden işlerin edilecek dualar yardımıyla yoluna gireceğine, sıkıntılarının son bulacağına, devamlı destek göreceğine, ekmeğinin azalmayacağına, işinin ehli bir iş arkadaşından öğrendiklerini işinde aynen uygulayıp başarıya ulaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada paket çay satmak kısa vakit içerisinde çözüme kavuşturmak için boğuştuğu probleminin üstesinden geleceğine, çocuk sahibi olacağına, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, herhangi fena bir şahıs ile bir mesele yaşamayacağına, asla ummadığı aniden karşısına çıkan fırsatlar yardımıyla rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, kısa süre içerisinde meydana gelmiş olan istenmeyen bir olayın mutlu bir halde son bulacağına yorulmaktadır.

Rüya lugatına nazaran rüya sahibi insanın istediği her şeye kavuşacağına, aydınlanacağına, hayırlı yollar keşfedeceğine, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, maneviyata daha oldukça ehemmiyet verileceğine, aile fertleri arasındaki sorunların oldukça süratli bir halde çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada pazarda çay satmak tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar yardımıyla ümidini tekrardan kazanacağına, kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir probleminin olmayacağına, neşeli haberler alacağına ve bolca keyifli, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, onur ve rütbeye, uykusuz ve mutsuz geçirdiği günlerin geride kalacağına, maddi açıdan oldukça rahat bir döneme girileceğine yorulur.

Rüya tabiri üstadına nazaran rüyayı gören insanın anlayışlı ve iyi niyetli bir kısmetle dünya evine girileceğine, yeni gireceği toplumsal ortamlara alışma sürecinde derhal uyum sağlanacağına, sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine, geçmişte yaşanmış olan bir münakaşanın neden olduğu maddi ve tinsel zararın telafi edileceğine, oldukça büyük bir emek harcama yapılacağına, iş mevzusunda destek istenen bir kişiye kendi işi mevzusunda yardım edileceğine işarettir.

Rüyada yaş çay satmak başarıya ulaşmış bir şahıs olunacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, başarısız olmasını bekleyen rakiplerinin hevesinin kursaklarında kalacağına, oldukça yüklü oranda kazanç elde edeceğine, duygularının karşılıklı olacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, sevilmiş olduğu bireyler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına delalet etmiş olduğu söylenir.

Rüya alemine nazaran rüyayı görenin fena duygularından arınacağına, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, büyük atılımlar yapılacağına, bir halde daha rahat bir şahıs olup kendisine çeşit çeşit kaideler koyacağına, sülalesindeki erkek kişi sayısının artacağına, kurulu düzeninin olacağına delalettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Derhal Kaydet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*