Rüyada Bitki Çıktığını Görmek (Hayırlı tabiri)

Rüyada bitki çıktığını görmek mutlu bir yaşam kuracağına, hem makamının hem de kazancının artacağına, türlü türlü iş ortaklıkları kurulacağına, problemli ve kederli günlerin geride kalacağına ve dileklerin Tanrı’ın izni ile tek tek gerçekleşeceğine, problemli bir akrabanın yardımına koşulacağına, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin gene ailesi olacağına, bozulan işlerin yeniden düzeltileceğine alamettir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüya yorumları kitabına bakılırsa rüya sahibi insanın yaşanacak minik bir probleminin oldukça fazla zarara neden olmayacağına, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, sıkıntılı ve kederli günlerin mutluluk dolu gelişmeler yardımıyla son bulacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına, hak yolunda oldukça güzel ve iyi olan işler yapacağına, öz eleştiri yaparak, kendini değişiklik yapmak ve geliştirmek için birtakım adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bitki çıktığını görmek hayırlı ve yüklü oranda kazanç elde edeceğine, yapılan hataların yakında telafi edileceğine, hanesinde iyi geçimin yargı süreceğine, yüzünün güleceğine, karşısına çıkan zorluklara göğüs gereceğine, zenginliğini gereksinim duyan kimseler ile de paylaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumuna bakılırsa rüyayı gören insanın güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, fena ve hastalıklı olacağı günlerin geride kalacağına, bitkinlik, kırgınlık ve kaygı dolu günlerin biteceğine, işlerin yeni kapılar açacağına, sıkıntıların sav zamanda çözüm bulacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, zararı dokunan bir şahıs ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir mevzuda en doğru kararın verileceğine, kendisine destek olan kişilerin sıkıntıya düşmeden desteklerini yapacaklarına yorumlanır.

Rüyada vücudundan bitki çıktığını görmek hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine, karşısına oldukça hayırlı kapıların açılacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, sıhhat problemlerinden kurtulacağına, yaşamının oldukça daha basit hale geleceğine, kendisine söylenen her sözü fazlası ile ölçüp biçeceğine alamet eder.

Rüya tabirleri lugatına bakılırsa rüyayı gören kişinin büyük takdir toplanacağına, gittiği yerde aramış olduğu huzuru bulacağına, ruhsal problemlerinden gülmek suretiyle derman bulacağına, problemleri var ise ortadan kaldırılacağına, tartışmaların son bulacağına ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, üzülmüş olduğu ve oldukça yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına işarettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Derhal Kaydet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*