Rüyada Babamın Öldüğünü Görmek – RuyaTabirleri.com

Rüyada Babamın Öldüğünü Görmek

Rüyada babamın öldüğünü görmek, birtakım zamanlarda hastalanmaya, sıhhat problemlerine yorulur. Bu rüyayı gören ufak rahatsızlıklara yaşayarak sıkıntıya düşer. Birtakım alimlere gore ise babasının öldüğünü görmek dayanacağı kişiyi, yitirmek, kudretli ve kuvvetli bir adamdan ayrılmak, işlerin bozulması, dert ve üzüntü içerisinde bulunmak anlamlara gelmektedir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyada Babasını Görmek

Rüyada babasını gören her türlü dertlerine derman bulur. Hasta ise iyileşir, borçları var ise kısa zamanda öder, dertlerine deva bulur, iş yaşamı yolunda gider, arzu ve isteklerine kavuşur, eline bir miktar para geçer, oldukça kuvvetli ver her insanın saygısını kazanan bir insanla dost olur yada iyi arkadaşlıklar edinir.

Rüyada Babasının Kendisine Tatlı Söz Söylediğini Görmek

Bu rüyayı görenin önünde son derece hayırlı kapılar açılır. Bu rüyayı gören bütün sıkıntıların üstesinden gelir ve mutluluğa kavuşur. Rüyada görülen baba güç, kuvvet, dayanak, her anlamda dertlerin sona ermesi, parlak bir gelecek ve isteklerin kabulü anlamındadır.

Rüyada Babasını Kızgın Görmek

Rüyasında babasını kızgın gören şahıs birtakım yanlışlar yapar ve bunun neticesinde sıkıntıya düşer. Bu rüya insanın günaha girmesine, dünyaya fazla meyledip ahireti unutmasına, doğru olmayan kişileri dost edinmesine yada büyüklerinin kızacağı bir harekette bulunmaya yorulmaktadır.

Rüyada Ölmüş Babasını Görmek

Rüyasında ölmüş babasını gören şahıs yakında oldukça sevineceği müjdeli bir haber alır. Bu rüya şayet borçlu ise borçlarını ödemesine, sıkıntıdaysa ferahlamasına, maddi sıkıntıları var ise eline para geçmesine işarettir. Birtakım âlimlere gore ise rüyada ölmüş babayı görmek, babanın rüya sahibinden yakarma istediğine işarettir. Bundan dolayı rüyayı gören şahıs Kuran okuyup sevabını babasının ruhuna bağışlamalıdır.

Rüyada Babası İle Konuştuğunu Görmek

Anne, baba görmek şeklinde rüyalar son derece hayırlı ve güzeldir. Bu rüyalar rüyayı gören kişinin her anlamda rahatlayacağına, muradına ereceğine, güzel rızıklarla rızıklandırılmasına, evinde bereketin ve bolluğun artmasına, hastalıklarından derman bulmasına işarettir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*