Rüyada Babadan Kaçmak – RuyaTabirleri.com

Rüyada Babadan Kaçmak

Rüyada babadan kaçmak, gerçek hayatta da insanın ailesinin hoşuna gitmeyecek işler ardında koştuğunu, yalan söylediğini yada yalanlarının ortaya çıkması yüzünden zor zamanlar yaşadığını bildirir. Kendisine yapılan ikazları dinlemeyen ve ikazları dikkate almayan kişilerin yaşayacağı sıkıntıları bildiren rüya, hem de rüyayı gören kişinin babasıyla içinde birtakım münakaşalar yaşanacağını, tatsız konuşmalar yapılacağını da tabir eder. Evladından şefkat görmeyecek olmaya ve iyi niyeti kötüye kullanan biriyle ahbaplık kurmaya da alamet eder. Babadan kaçmak korkuların gerçekleşeceğini, insanın endişe halinde bekleyişinin sonunda üzücü haberler alacağını ve kederleneceğini bildirirken, kendi ayakları üstünde durmak isteyen kişilerin ailelerinin ısrarlarına karşın bildiklerini okuyacaklarını, ilk zamanlar başarı elde edemeseler dahi, ileriki zamanlarda işlerini oturtmaya başlayacaklarını, yılmadan yollarında ilerlemeleri icap ettiğini ifade eder.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyada Babadan Kaçıp Dayak Yiyecek

Babasından kaçarken yakalanıp dayak yediğini gören bireyler, öncesinde isteksiz yaklaştıkları bir meseleye sonrasında sıcak bakmaya başlayacaklarını ve kendilerine sunulan bir fırsatı son dakikada değerlendireceklerini bildirir. Kısmetlerini zor yollardan elde edecek olan rüyayı gören kişinin ailesinden yana talihli olacağını, baba desteği göreceği şeklinde, kendisine devamlı omuz veren, arkasında duran yakın arkadaşlarının, arkadaşlarının varlığıyla talihli biri olacağını da işaret eder.

Rüyada Babadan Kaçarken Yakalanmak

Rüyayı gören kişinin bir yanlışının ailesi tarafınca kapatılacağına, insanın eksiklerini, hatasını görmesine destek olan anne babaları yardımıyla gelecekteki hayatında rahat edeceğine yorumlanır. Gençlik heveslerinin yerini daha olgun düşüncelerin alacağını bildiren rüya, erken yaşta gelen sorumlulukların haberini de verir ve insanın yaşamının değişeceğini, iş hayatına atılacağını tabir eder. Babadan alınacak bir öğüde, kendi işini oluşturmak için aile desteğini almaya ve onlara danışmadan hareket etmemeye de yorumlanır.

Rüyada Babadan Kaçmanın Ruhsal Yorumu

Babadan kaçmak, insanın çocukluğunda babasına karşı işittiği saygıyla karışık korkunun ifadesidir. Rüyayı gören kişinin örnek almış olduğu fakat çekindiği bir baba modeline sahip bulunduğunu, baskın, otoriter bir ailede büyüdüğünü ifade eder.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*