Rüyada Babadan Dayak Yemek – RuyaTabirleri.com

Rüyada Babadan Dayak Yiyecek

Rüyada babadan dayak yiyecek, asla hayırlı değildir ve insanın yapmış olduğu bir hata yüzünden ailesini fena duruma düşüreceğini, asi davranışları ile annesini, babasını üzeceğini, kendisine verilen öğütleri dinlemediği şeklinde hala burnunun dikine giderek başını sürekli olarak belaya sokacağını işaret eder. Ebeveyn duası almadan yaşayan kişilerin tövbe etmeleri icap ettiğini de bildiren rüya, hayırsız bir evlat olunması sebebi ile ilerde kendi evlatları tarafınca da aynı biçimde işlem göreceğini bildirir. Insanın davranışlarına, bilhassa ailesine karşı tutumuna bir an öncesinde dikkat ederek, hatalarından vazgeçip, yaşamını düzene sokması icap ettiğini bildiren uyarıcı mahiyette bir rüyadır.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyada Babadan Dayak Yiyip Af Dilemek

Bir yanlıştan dönülmek suretiyle olunduğuna ve bilhassa yakın geçmişte yapılan bir hatadan lüzumlu dersin alınacağına, insanın hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir halde ilerleyeceğine alamettir. Aile büyüklerinin hayır dualarını alarak çıkılacak bir yolculuğa, askere gitmeye yada gurbete çıkmaya da yorumlanır. Şahıs kendisini özgür olarak nitelendirse de, ailesinin nefesini daima ensesinde hissedeceğini, bilhassa anne, babasının kendisine daima kol kanat gereceğine ve koruyacağına da tabir edilir.

Rüyada Babadan Dayak Yiyecek Ve Ağlamak

Güzel bir sürprizle veya kişiyi duygulandıran bir hediyeyle yorumlanan rüya, sevindirici bir süreç yaşanacağına, insanın kendisini fazlaca hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine ve mutlu aile ilişkilerini daha da iyi hale getireceğine işarettir. Daima hayır duası alarak evden çıkan insanın fazlaca makbul işlerle uğraştığına, geleceğinin parlak ve kişiyi daha da ileriye götürecek kariyer zenginliği ile dolu olacağını da müjdeler.

Rüyada Babadan Dayak Yemenin Ruhsal Yorumu

Insanın kafasındaki yada bilinçaltındaki baba figürünün korkuyla eşdeğer bulunduğunu veya geçmişinde babasından sertlik gören kimselerin yetişkinliklerinde de hala babalarından duydukları korku ve endişeyi, duygularını bir türlü gösteremediği için bastırdığını ifade eder. Baba sevgisinden yoksun kalan kimselerde de benzer rüyalar görünür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*