Rüyada Baba İle Tartışmak – RuyaTabirleri.com

Rüyada Baba İle Tartışmak

Rüyada baba ile tartışmak, çok fazla hırs icra eden rüyayı gören kişinin kendisini ispatlamak için türlü türlü yollar denediğini fakat babasına yada aile bireylerine karşı istediği etkiyi oluşturamadığından giderek daha da hırçın bir tavır içerisine girdiğini bildirir. Evli bireylerde eşleri ile aralarında otorite problemi yaşadıkları, bilhassa çocuklarını eğitirken değişik düşüncelere sahip olmaları sebebiyle ev içerisinde sürekli olarak münakaşa çıktığını işaret eder. İktidar çatışmalarına yorumlanan rüya, hem ev içerisinde oluşacak krizleri, hem de iş yerinde insanın kendini kanıtlama etmekte güçlük çekeceğini ifade ederken, amirlerle sözlü münakaşa yaşanmasının kariyer bakımından kişiye negatif biçimde geri döneceğine delalettir. Ailesiyle birlikte yaşayanların kendi yollarını çizme vakti geldiğine inanmaları ve bu mevzuyu ailelerine açarak risk alacaklarını, gönül kırıcı konuşmalar olsa bile insanın kendi bilmiş olduğu yoldan şaşmayacağını bildirir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyada Baba İle Kavga Etmek

Birtakım değerlerin farkına sonradan varacak olmayı ve insanın ailesine karşı daha iyi yürekli, daha anlayışlı olacağını bildirir. Kendi kazancını erişmek, ayakları üstünde durmak ve evini ayırmak demek olduğu şeklinde, baba yada aile büyükleri ile yaşanacak tatsız durumları da ifade eder. Vefat etmiş babayla tartışmak aksine yorumlanır ve insanın hayattayken babasını mutlu ettiğini, ondan helallik alacak biçimde yaşadığını bildirir.

Rüyada Ölmüş Baba İle Tartışmak

Hayatta iken hayır duası alan rüyayı gören kişinin, ailesine karşı her türlü yükümlülüğünü yerine getirdiğini ve katiyen onları incitmediğini, pek oldukça hayır duası aldığını, sevap kazandığını işaret eder. Gerçekte babası yaşayanların bu biçimde rüya görmeleri, babalarının kendilerine sağlayacakları yardımlara, maddi ve tinsel desteğe yorumlanır.

Rüyada Baba İle Irdelemenin Ruhsal Yorumu

Baba figürü insanın erk problemi yaşadığını, kendisini kanıtlama etmekte güçlük çektiğini ve önder pozisyonunda olabilmek için fazlası ile hırs yaptığını tabir eder. Otorite çatışması manasına da gelen rüya çocukluk ve gençlik çağlarında insanın babasıyla istediği şeklinde kontakt kuramadığını ve güçlük çektiğini, baba sevgisini içerisinde yaşadığını bildirir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*