Rüyada Baba ile Kavga Görmek

Rüyada Baba ile Kavga Görmek

Rüyada baba ile kavga, çoğu zaman iktidara yada muktedire karşı gelmek manasına gelir ki hal böyle olunca rüyayı gören kişinin hanede yada iş yerinde kendi sözünün geçmesini istediğini ve gücü eline almak için emekler yapacağını ifade eder. Bu rüyayı görenlerin bilhassa dikkat etmesi gerekmekte olan şey güç erişmek isterken düşmanlara karşı zayıf hale gelmemek için ince dokuyup sık elemeleri gerektiğidir. Kendi babası ile kavga ettiğini gören kimseler aile bireylerini dikkatsizlik ettikleri için hanede birtakım sıkıntılarla yüzleşmek mecburiyetinde bırakılırlar ve bencilce hareket ettikleri için birtakım problemleri geç fark ederler. Söz dinlememek yada kendisine verilen tembihleri önemsememek sebebiyle hata yapmak manasına da geldiği için insanın üzücü sonuçlanacak girişimlerde bulunacağının ifadesidir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyada Babaya Vurmak

Rüyada birine vurmak çoğu zaman o kişiye güç vermek, kol kanat germek yada arkasında durmak manasına gelir. Insanın yakınlarından birinin derdine deva bulacağını veya aile içindeki bir problemi sağduyu ile çözeceğini tabir eder. Zor günlerinde yardım etmiş olduğu kimselerin hayır dualarını alan rüyayı gören kişinin bilhassa aile büyüklerini yaşam boyu destekleyeceğini, onlara saygı etmeye devam edeceğini işaret eder. Yakın zamandaki başarısızlıkların kişide hırsa neden olacağını ve atılımlarında fazlaca daha kuvvetli biçimde sonuçlar alacağını tabir eder.

Rüyada Baba Öldürmek

İş hayatında karşılaşılan büyük bir fırsatın insanın geleceğinde mühim rol oynayacağını ve bu sayede sorunsuz bir yaşam sürdürebileceğini işaret eder. Çoğu zaman hayra yorulur ve bilhassa çaresiz kalınan bir durumla ilgili çözümler bulunacağına, yapılamayan, noksan kalan işlerin tamamlanacağına yorumlanır.

Rüyada Baba İle Kavganın Ruhsal Yorumu

Çocukluk çağlarında babası ile yazışma kuramamış yada babasından yeterli derecede sevgi görmemiş kişilerin yetişkinliklerinde de bu durumla ilgili problemler duyduklarına ve babalarına hiddet hissettiklerine yorulur. İktidar kavgası içerisinde olanların yada kendisini kanıtlayarak enerjisini her insana göstermek isteyenlerin görmüş olduğu rüyalardan birisidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*