Rüyada Baba Görmek – RuyaTabirleri.com

Rüyada Baba Görmek

Rüyada babasını gören şahıs içerisinde ukde olan ve gerçekleştiremediği bir isteğini gerçekleştireceğine yorumlanır.  Ölmüş babanın görülmüş olması ise sizden hayır ve yakarma istediği manasına gelir. Bu yolla bir kişiye yardım edebilir. Babanızın hayrını vermiş olmuş olursunuz. Yaşayan babayı ölmüş olarak görmek ise eskiden baştan geçen negatif bir olayın yeniden yaşanacağı manasına gelmektedir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Babanın birileri ile kavga ettiğini görmek ise aileden birinin amansız bir hastalığa yakalanacağına delalet etmektedir. Babayı hastalanmış bir halde yatakta görmek, kazanılan paraların heba bulunduğunu ve boş yere harcandığına yorumlanır. Babanın yeniden izdivaç ettiğini görmek ise yeni bir yaşamın başlangıcı ve güzel bir kısmet manasına gelmektedir. Rüyada babanız size sevgi gösteriyorsa ve sizi seviyor ise bundan sonraki hayatınızda sorun çekmeyeceğinize ve rahat bir yaşantı süreceğinize delalet etmektedir.

Babanın görülüş biçimine nazaran rüya tabirleri

Rüyada baba

Rüyada baba görmek gücün, iktidarın artacağını ve isteklerinin yerine getirileceğinin göstergesidir. Rüyada babasını gören şahıs zorlukların üstesinden gelir ve ferahlar. Hem de rüyada babasını zorda görmek, kısa sürede müjdeli bir haberin geleceğinin göstergesidir. Baba rızk, murat, mutluluk ve ferahlığı temsil eder. Bu nedenle hayırlı işlerin vesile olacağı manası ortaya çıkmaktadır.

Rüyada baba görmek İslami

İslamiyet inancına nazaran rüyada baba gören şahıs, hasta ise iyileşir rahatlığa kavuşur, bir şeye özlem kalmış ise ona ulaşır. İslami inanca nazaran rüyada babanın ölmüş bulunduğunu görmek ise başa fena bir vaka geleceğinin işaretidir. Huzursuzluğa ve umutsuzluğa delalet etmektedir. Babası tarafınca sevgi gören ve başının okşandığını gören şahıs için oldukca güzel günlerin geleceğine delalet eder. Bir işe başlamışsanız ve o iş ile ilgili kaygılarınız var ise rüyada babasını gören şahıs bu işten hayır görmeyecektir. Manasına gelmektedir.

Rüyada babanın ağladığını görmek

Rüyada ağlamak genel itibarı ile gerçek hayatta mutlu anların yaşanacağına ve güzelliklere işarettir. Rüyada babasının ağladığını gören şahıs neşeli ve mutlu bir hayata yelken açacak, bekar ise mutlu bir izdivaç gerçekleştirecek, evli ise evlilikteki problemleri bertaraf olacak, evladı hasta ise iyileşecek manasına gelmektedir. Rüyada babası ağlamadığı halde gözlerinden yaş aktığını görmek ise oldukca müjdeli bir haberin yaklaştığını haber verir. Maddi durumu zayıf ise birazcık daha iyi bir duruma erişeceğine haber verir.

Rüyada baba bulunduğunu görmek

Rüyada çocuk sahibi olup baba bulunduğunu görmek bir gücün ve iktidarın göstergesidir. Bu yolla şahıs zorlukların üstesinden oldukca rahat bir halde gelecek ve problemlerden yılmayacaktır. Her ne olursa olsun büyük bir mücadelenin temsilcisi olunacağının göstergesidir. Zor bir durumda olan şahıs için rüyada baba bulunduğunu görmek bu zorluktan kurtularak ferahlığa kavuşmaya delalet etmektedir.

Rüyada ölen baba görmek

Rüyada ölmüş olan babayı görmek, babanızın sizden mutlu olduğu ve hakkını size helal etmiş olduğu manasına gelmektedir. Geçmiş yaşantılarınızda yaptığınız hareketler ile babanızın sizi takdir etmiş olduğu anlamı çıkmaktadır. Hem de sizin babanızı oldukca sevdiğinizi ve yaşam boyu onu oldukca özleyerek yad edeceğiniz manasına gelmektedir.

Rüyada üvey baba görmek

Rüyada üvey baba görmek ile ilgili olarak oldukca değişik ve zıt söylemler olmak ile çoğunlukla tecim yaşantısında büyük başarılar kazanılacağı manası ortaya çıkmaktadır. Rüyada üvey baba gören şahıs için devamlı bir yükseliş söz mevzusu olmaktadır. Negatif yorum nazaran ise rüyada üvey baba görmek yakın çevrenizden birilerinin size oldukca büyük bir ihanet gerçekleştireceğine delalet eder. Hem de çevrenizdeki kişileri oldukca ciddi bir halde etüt etmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada babayı hasta görmek

Rüyada babayı hasta görmek sıkıntıların azalacağı ve rahat bir yaşantının başlamış olacağı manasına gelir. Hem de hasta görmek birtakım şeylerden feragat edilmesi gerektiği ve birtakım kavramlara da oldukca sıkı bir halde sarılması manasına gelir. Rüyada babayı hasta görmek hem de bir ihanetin de göstergesi olarak görünmektedir. Bu nedenle dost çevrenizden insanoğlu ile samimi olmadan öncesinde iyice araştırmanız gerektiği manasına gelir.

Rüyada babayı öpmek

Rüyada babayı öperken görmek giriştiğiniz bir işte yaşadığınız zorluklar nedeni ile birinden yardım alacağınız manasına gelir. Şayet ölmüş olan babanız sizi öpüyor ise evlat ile baba içinde birtakım konuların hasrete dönüştüğü ve geçmişte kırgınlıkların yaşandığı manasına gelmektedir. Hem de rüyada babasını öpen şahıs mutlu bir süre dilimi geçirecektir.

Rüyada babasının boşandığını görmek

Rüyada babasının boşandığını gören şahıs aile ilişkilerinin daha sıkı olmasına ve birtakım mevzularda yaşanmış olan sıkıntıların aşılacağına delalet eder. Evli bir erkek rüyada babasının boşandığını görmüş ise ticarette bolca kazancının olacağına delalet etmektedir. Evli bir bayan rüyada babasının boşandığını görmüş ise evlilikte sorunların başlangıcı olarak yorumlanmaktadır. Bekar bir şahıs babasının boşandığını görmüş ise bulunmuş olduğu durumun doğru olmayan olduğuna kendisinin düzeltilmesi gerekmekte olan bir özelliğinin olduğuna delalet eder.

Rüyada babanın cenazesini görmek

Rüyada babasının cenazesini gören şahıs için hayatında oldukca büyük bir değişim yakındır. Yaşamını baştan sona değiştirecek olan bir yeniliğe delalet eder. Hem de rüyada babasının cenazesini görmek içindeki vefat korkusunun dışa vurumudur. Bu anlamda devamlı bir vefat korkusu içinde olduğunuzu ve bu korkuyu yenemediğinize delalet eder. Rüyada cenaze görmek insanın geçmişteki bir defteri kapatacağına ve yepyeni bir sayfa açacağı manasına gelir.

Rüyada babanın bağırması

Rüyada babasının bağırdığını görmek geçmişte yapılan bir tanıklığa ve bu tanıklığın ortaya çıkması gerektiğine delalet eder. Siz geçmişte negatif bir duruma tanıklık etmiş ve bunu görmezden gelmiş olabilirsiniz fakat bu durumun ortaya çıkması haksız bir durumun bertaraf edilmesine neden olur. Bu nedenle rüyada babasının bağırdığını gören şahıs vicdanının sesini dinleyerek doğruları gün yüzüne çıkarmalıdır.

Rüyada babanın yandığını görmek

Rüyada babanın yanmış bulunduğunu görmek acı bir haberin yaklaştığını ve kötülüklerin olacağı biçiminde yorumlanır. Şayet babanız haykırışlar içinde yanıyor ise sizde onu izliyor iseniz geçmişte yaptığınız fena bir vakadan ötürü vicdanınızın rahat olmadığı ve devamlı bir vicdan azabı ile baş başa olacağınız manasına gelir. Babanız yanıyor ise ve siz onun üstüne su döküyorsanız sıkıntılarınızın hafifleyeceği ve rahata edeceğiniz manası çıkmaktadır.

Rüyada babanın para vermesi

Rüyada babasını gören ve ondan para alan şahıs rahata ve huzura erişecektir. Şayet başına büyük bir vaka var ise bu yolla bertaraf olması yakındır. Babanın mutlu bir halde para verdiğini görmek refaha yorumlanır. Bu nedenle şahıs bu para ile derdine derman bulacaktır.

Rüyada Baba İle Kavga Etmek

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören insanın babasından kendisine yapacağı parasal yardım yardımıyla maddi gücünün, ferahının ve rahatının yerine geleceğine, rüyayı gören kişinin zor bir halden kurtularak babasına oldukca yakarma edeceğine işaret eder. Insanın babası, kendi kurtarıcısı ve kahramanı olacak kişidir.

Rüyada Baba Evini Görmek

Maziyi hatırlatacak, kişiyi duygulandıracak, hüzünlendirecek ve bir o denli da içini ısıtacak bir vaka yaşayacağına yorulur.  Gözlerin yaşarmasına neden olacak bir anıyı hatırlamaya, duygu seline kapılmaya ve sonunda da kendini tutamayarak gözyaşlarına boğulmaya yorulur. Hem de insanın kendisini güvende ve iyi hissettiği bir yere delalet eder.

Rüyada Üvey Baba Görmek

Negatif yönde tesir meydana getirecek, sinirlerinin bozulmasına neden olacak ve kimsenin hiçbir süre yaşamak istemeyeceği bir duyguyu yaşatacak negatif bir gelişme yaşanacağına alamet eder. İstenmeyen bir insanın gelmesine ve haz edilmeyen biriyle aynı ortamda olmak mecburiyetinde kalınmasına işarettir.

Rüyada Baba Dayağı Yiyecek

Kulağa küpe olacak, ders çıkarılacak ve öğrenek alınacak bir olayın meydana geleceğine yorulur. Insanın içerisine düşeceği hoş olmayan bir durum için kendisine içten içe kızacağına, bu durumdan kendisini görevli tutacağına ve kendini tekrar bu hallere düşürmemek için yemin edeceğine alamet eder.

Rüyada Baba İle Evlenmek

Aile fertleri içinde nifak tohumlarının serpilmesine neden olacak bir kimsenin varlığına veya bu şekilde uğursuz ve şerli bir durumun yaşanacağı manasına gelir. Hane halkının deyim yerindeyse birbirine düşmesine neden olacak birtakım etkenlere işaret eder.

Rüyada Baba Oğul Kavgası Görmek

Hayır, iyilik, güzellik ve esenlik bulmak anlama gelir. Rüyayı gören insanın başına dert olan bir mevzuyu babasının kendisine vereceği akıl veya göstereceği yol yardımıyla kapatmayı başaracağına ve babası olmasa bir ihtimal bu durumdan asla kurtulamayacağına bunun da bilincinde olacağı için babasına daha büyük bir sevgiyle bağlanacağına ve bundan sonrasında ona of dahi demeyeceğine alamet eder. Şahıs babasının kıymetini bir defa daha anlayacağı bir vaka yaşayacak anlama gelir.

Rüyada Anne Baba Boşanması Görmek

Kahretmeye neden olacak bir gelişme yaşanacağı manasına gelir. Insanın kendisine devamlı olarak “neden ben” diye soracağı bir vakayla karşılaşacağına, ilk ilk evrede durumu kaldıramayacağına ancak zaman içinde duygu yoğunluğunun bitmesiyle beraber duruma daha mantıklı yaklaşarak yavaş yavaş içerisine sindirmeye başlayacağına yorulur.

Rüyada Baba Evinin Yıkılması

Bir uğursuzlukla karşılaşmaya alamet eder. Aile ilişkilerinin parçalanmasına, kardeşlerin birbirine sırt dönmesine, anne ile oğullarının veya kızlarının yada baba ile oğullarının veya kızlarının arasının açılmasına ve her insanın birbirine düşman olmasına işaret eder. Ortamın ve aile haklının arasındaki anlaşmazlığın kızışmasına yorulur.

Rüyada Baba Dövmek

Rüyanın tam aksine rüyayı gören kişinin babasına karşı saygıda kusur etmeyeceğine, her zaman ona saygı göstereceğine, bir söylediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha oldukca seveceğine ve ona yaşlılığında kelimenin tam anlamıyla bir bebeğe bakar benzer biçimde bakacağına alamet eder. Şahıs anne ve babasının kıymetini bilen kimse anlama gelir.

Rüyada Baba Kucağında Bebek Görmek

Pozitif yönde yaşanacak büyük bir değişimin müjdecisi manasına gelir. İyi haberler almaya, güzel başlangıçlar hayata geçirmeye, hususi hayata ve meslek hayatına dair başarı getirecek girişimlerde bulunmaya ve harekete geçmeye alamet eder.

Rüyada Babayı Öpmek

Çekinilen ve korkulmuş olduğu için uzak durulan ve sırf bu nedenden dolayı bir türlü adım atılamayan bir projeyi veya düşünceyi gerçekleştirmek için adım atmak manasına gelir. Hiçbir şeyden güvenilir olmadan yola çıkmamaktır. Hem de rüya sahibi oldukca istediği halde kendini hep geri çekmiş olduğu ve bir türlü rahat olup kendini açamadığı bir duygusunu veya düşüncesini sözle veya davranışla açığa vuracaktır.

Rüyada Baba Tarafınca Öldürülmek

Tersine rüyayı gören insanın ömrüne yaşam, sağlığına sıhhat, neşesine sevinç katacak bir haber alacağına veya bu yönde bir gelişmeyle karşılaşacağına yorulur. Başa gelebilecek en güzel şeylerin varlığına işaret eder.

Rüyada Baba Eli Öpmek

Makbul ve ek olarak şahıs için isabetli ve makul olan işler yapmak manasına gelir. Helal yollardan yaşamını sürdürmeye, kazancın temiz, yaşam şeklinin topluma yeterli, hal ve hareketlerinin de insanoğlu içinde kabul gören tarzda olduğuna işaret eder.

Rüyada Baba Ve Amca Görmek

Insanın arkasının sağlam, çevresinin geniş, maddi gücünün de yerinde olduğuna alamet eder.  Hayata karşı hep kuvvetli ve dik durmayı sağlayacak bütün lüzumlu imkanlara sahip olmaya ve bu sayede asla kimsenin veya hiçbir şeyin peşinde kalmamaya delalet eder.

Rüyada Baba Evine Taşınmak

Fazlaca mutlu olunacak, kendini rahat, özgür ve bir o denli da hususi hissedecek bir yere gidileceğine veya kendisine oldukca mühim ve kıymetli bulunduğunu hissettirecek insanların bulunmuş olduğu bir topluluğa girileceğine, o kişilerden güzel sözler duyulacağına ve jestler görüleceğine yorulur.

Rüyada Baba Evinde Olmak

Kişiye iyi gelecek, onun zevkine hitap edecek, duygu ve düşünceleriyle de birebir uyum gösterecek bir etkinliğe katılacağı ve orada samimi olduğu, oldukca sevilmiş olduğu ve kardeşten yakın benzer biçimde görmüş olduğu kimselerle keyifli zamanlar geçireceği manasına gelir.

Rüyada Başka birisine Baba Demek

Sahici bir dost edinileceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin kelimenin tam anlamıyla sığınacağı limanı haline gelecek, hiç kimseye anlatamadığı dertlerini ona anlatacağı, onda moral bulacağı, sakinleşeceği bir insanın hayatında olacağına ve tekrar da asla çıkmayacağına alamet eder.

Rüyada Baba Evinin Yandığını Görmek

Büyük güçlük ve zahmet anlama gelir. İşini, kariyerini ve makamını kaybetmeye, ekmek kullanmadan kalmaya, en zaruri gereksinimleri dahi karşılayamamaya, gittikçe borçlanmaya ve büyük bir borç batağına saplanarak bir dar boğaza girileceğine delalet eder.

Rüyada Baba İle Zina Yaptığını Görmek

Deyim yerindeyse rüyayı gören insanın şimşekleri üstüne çekecek bir söz söyleyeceğine veya bu tarzda bir davranışta bulunacağına veya bu yönde bir iş yapacağına yorulur. Yapılacak birtakım yanlışlar sebebiyle cemiyet tarafınca tabiri caizse aforoz edilmeye şu demek oluyor ki dışlanmaya alamet eder.

Rüyada Baba Görmek Ve Ağlamak

Babanın hasta olması durumunda sağlığıyla ilgili mühim ve güzel bir gelişme yaşayacağına, şayet baba uzaktaysa ona kavuşulacağına veya arada bir küslük var ise bunun son bulacağına işaret eder. Her durumda babayla ilgili olarak mutluluk gözyaşı dökmek anlama gelir.

Rüyada Baba İle Otomobile Binmek

Baba hayattaysa onunla beraber, şayet baba hayatta değilse baba benzer biçimde görülen oldukca yakın bir kişiyle ortak bir şey hayata geçirmeye yorulur. Bu ticari yönde bir iş değil ortak yapılacak bir eylemdir. Mesela beraber köye gitmek, bir akrabayı veya hastayı ziyaret etmek veya bir problemi çözüme kavuşturmak için el ele vermek benzer biçimde.

Rüyada Baba ile Dedikodu Yapmak

Fena niyetli kimseler tarafınca töhmet altında bırakılmaya şu demek oluyor ki suçlanmaya veya zanlı duyuru edilmeye alamet eder. Rüyayı gören kişinin cezalandırılması için bahsi geçen art niyetli kimselerin kafa kafaya vererek onun arkasından hain planlar kurarak, kendisine karacılık atmak için uğraştıklarına ve kendisine zarar vermeye çalıştıklarına yorulur. Insanın ayağını kaydırmak ve adını lekelemek amacında olan şerli birtakım kimselerin varlığıdır.

Rüyada Baba Görmek Ruhsal Çözümleme

Rüyada baba görmek ile ilgili genel anlamlara baktığımız süre iyilikleri, güzelliklerin ve huzurun habercisi bulunduğunu görüyoruz. Baba kısmet, bolluk, mutluluk, güç ve iktidarın habercisidir. Rüyada babanın mutlu bir halde görülmesi, baba ile geçirilmiş olan dönemin kaliteli ve mutlu olduğuna yorumlanır. Babanın rüyada zor durumda bulunduğunun görülmesi tecim yaşantısında yada aile yaşantısında baştan geçen olumsuzlukları ifade eder. Babanın ölümü yada vefat haberi ise fena günlerin başlangıcı olarak yorumlanmaktadır. Babanın rüyada sizle iletişime geçemeye emek harcaması baba ile evlat içinde birtakım duyguların özlem olduğu manasını ortaya çıkmaktadır.

Etiketler: Rüyada Baba Evinin Yandığını Görmek, Rüyada Baba İle Otomobile Binmek, Rüyada babanın ağladığını görmek, Rüyada babayı hasta görmek, Rüyada üvey baba görmek

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*