Rüyada Baba Dövmek – RuyaTabirleri.com

Rüyada Baba Dövmek

Rüyada baba dövmek, ne bu dünyada, ne de ahirette insanın mutlu olamayacağını, katiyen iki yakasının bir araya gelmeyeceğini ve günahkar olmasından, tövbe etmemesinden ötürü işlerinin bozulacağını bildirir. Büyük bir hatanın, günahın, yapılan kötülüğün yada fena niyetin işareti olan rüya, kişiye yapılan ciddi bir uyarı olarak da görülmelidir. Yaşam seçimi, davranış şekli bozuk olan rüyayı gören kişinin kendisine, hayatına dikkat etmediği takdirde bugüne dek çabaladığı her şeyin boşa gideceğini, yaşamının kontrolünü kaybedeceğini ve mutsuz biri haline geleceğini ifade eder. Zararı olan alışkanlıkların pençesine düşmenin, anne ve babanın bedduasını almanın, evlatlarından hayır görmemenin de tabiri olan rüya, çoğu zaman şer olayların yaklaştığını, yaşanmış olan üzücü durumların sebebini kendisinde araması gerekmekte olan rüyayı gören kişinin Tanrı’a sığınıp, bir an evvel günahlarından tövbe etmesi icap ettiğini de bildirir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyada Baba Öldürmek

Kendi babasını öldürdüğünü gören bireyler, çoğu zaman babalarıyla dayanışma içerisinde hareket ederler. Insanın babasının uzun ömürlü olacağını, iyi bir yaşam süreceğini, evlatlarıyla arasının her daim iyi olacağını, her durumda aile içerisinde karşılıklı fikirler alınacağını ve her insanın fikrine saygı duyulan bir ortamda yaşanılacağını ifade eder. Rüyayı gören kişinin yapmak istediği bir işte bütün aile büyüklerinin kendisine vereceği destekten ötürü duygu dolu anlamış olur yaşayacağını, kendisine güvenen insanları hayal kırıklığına uğratmamak için sabah akşam çalışıp didineceğini tabir eder.

Rüyada Babasını Döverek Yaralamak

İyi ve doğru işler yapmak için çıkılan bir yolda bilincinde olmadan yanlışlara düşmek, sevilen kişileri, aile üyelerini azca da olsa hayal kırıklığına uğratmak ve yapılan yanlışların kısa süre içerisinde farkına varmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin babasıyla içinde geçecek kısa bir münakaşaya yada ağız dalaşına dikkat çeken rüya, bu durumun geçici olacağını, kısa süre sonrasında yine eski iyi ilişkilerin devam edeceğini delalet eder.

Rüyada Baba Dövmenin Ruhsal Yorumu

Babasıyla içinde problemler olan, babasına söylemek istediklerini devamlı içerisine atan ve seneler içerisinde artan bir hiddet duyan kişileri bildirir. Babasız büyüne kimselerin de çoğunlukla görmüş olduğu rüyalardan birisidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*