Rüyada Aç Görmek – RuyaTabirleri.com

Rüyada Aç Görmek

Rüyada aç görmek, gereksinim sahibi olmak, başkalarından yardım isteyecek duruma düşmek, işlerin bozulması benzer biçimde anlamlara gelir ve çoğu zaman maddi kayıpların, zorlukların haberini verir. Aç birini görmek o hiç kimseye yapılacak desteğe yada insanın dost çevresinde zor günler geçirenlere el uzatacağına alamet eder. Sevap işleyecek fırsatların meydana gelmesine yorumlanan rüya, aç hayvan gören ve onu doyuran kimseler için hayırların en güzelini işleyeceklerini, ahiret hayatlarının da bu davranışlarının karşılığı olarak güzel geçeceğini bildirir. Şahıs kendini aç görüyorsa nefsiyle yaşayacağı bir mücadelenin ifadesi olarak kabul edilir ve inancını kuvvetlendirmek isteyen kimselerin, nefis kontrolü yaparken bazen zorlanacaklarını ancak gene de yollarından dönmeyeceklerini işaret eder.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyada Aç İnsan Doyurmak

Büyük bir sevap işleyecek olan rüyayı gören kişinin ne kadar varlıklı olursa olsun daima gönlü bolca ve merhametli biri olacağını, çevresindeki kötülüklere karşı duracağı benzer biçimde, haksızlıklarla da mücadele ederek geçireceği yaşamını tabir eder. Aç insan doyurmak, gerçek hayatta da insanların yararına işler yapmak, hayratlar, musluk, hastane yada okul yaptırmak anlama gelir. Insanın maddi olanaklarının artacağına ve yanında pek oldukca hiç kimseye ekmek verecek kadar işlerini büyüteceğine de yorumlanır.

Rüyada Aç Hayvan Görmek

Genel manada aç hayvan görmek, acıma gösterilecek bir duruma işaret eder fakat görülen hayvanın ne olduğu da ehemmiyet taşır. Aç ayı görmek, yakın çevrede gözü doymak bilmeyen bir tanıdığa yorulur. Aç köpek görmek dostlardan birinin yaşayacağı sıkıntıya işarettir. Aç kedi görmek ise hanede maddi problemler olduğuna ancak kısa süre sonrasında düzeleceğine haber verir.

Rüyada Aç Görmenin Ruhsal Yorumu

Açlık çoğunlukla insanın hayatındaki boşlukları temsil eder. Hem de ruhsal bir boşluğun da simgesidir. Insanın devamlı olarak içindeki boşluğu doldurmak adına alışveriş yaptığını veya fazla yiyecek yediğini, sorunlarını bu biçimde kapatmaya çalıştığını da ifade eder.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*