Rüyada Abur Cubur Görmek – RuyaTabirleri.com

Rüyada Abur Cubur Görmek

Rüyada abur cubur görmek, fantezilerle dolu bir hayal hayatına ve insanın gerçek yaşamın gereklilikleri ile ilgilenmediğinin ifadesidir. Rahat hareketleri ile herkes tarafınca şaşkınlıkla izlenen rüyayı gören kişinin iş hayatında seviye tutturamamasına ve hareketlerindeki sorumluluğu almadığı, yanlışlarını görmek istemediği süre boyunca de istediği koşullara hiçbir süre ulaşamayacağını bildirir. Aşkta bir türlü denge tutturamayan rüyayı gören kişinin ayran gönüllü biri olması yüzünden karşısına çıkan kısmetleri doğru biçimde değerlendiremediğini de tabir eder.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyada Abur Cubur İkram Etmek

Evindeki misafirlere abur cubur ikram ettiğini gören kimse gevezeliği ve boşboğazlığı yüzünden sorun çeker ve devamlı eleştiri alır. Arkadaşlarına ikram ettiğini görenler ise lüzumsuz konuşmalar ve arkadaşlarının hayatına karışmak suretiyle giderek yalnız kalır ve bütün dostlarını kaybetmeye başlarlar. Tahammülsüz biri olunduğu için işyerinde de huzuru kaçan rüyayı gören kişinin boş işler ardında koşmaktan vazgeçmediği için devamlı tatsızlıklar yaşayacağına alamet eder. Yerleşik yaşamdan hoşlanmayan bireyler için devamlı yeni maceralara atılacakları seyahatlere başlayacaklarını ve yarı zamanlı işler yaparak hayatlarını kazanacaklarının, zaman içinde tertipli bir hayata olan özlemlerinin artması ile başladıkları yere geri döneceklerinin de tabiridir.

Rüyada Abur Cubur Yiyecek

Her güzel kişiyle flörtleşen bekar adamların duygusal yaşamlarının kargaşa ve bunalımlı geçeceğini ve ruhlarına hitap edecek biriyle karşılaşamayacaklarını, oldukca geç evlenip yuva kuracaklarını ve çocuk sahibi olmak mevzusunda güvenilir olmadıklarını, mesuliyet almaktan kaçındıklarını gösterir. Yeni insanoğlu tanımak için daha farklı ülkelere gitmek ve yeni diller öğrenmek, kültürel tarihle yakından ilgilenmek ve üniversitede yüksek lisans yada hekime yapmak manasına da gelir.

Rüyada Abur Cubur Görmenin Ruhsal Yorumu

İlgi dağınıklığı olan ve bir mevzuya veya vakaya tam olarak odaklanmakta güçlük çeken, konsantrasyon mevzusunda zayıf olan kişilerin yaşamış olduğu sorunların sembolüdür. Günlük yaşamı negatif tesir eden bu tip özelliklerin, insanın iş hayatında da problemlere yol açtığını sembolize eder.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*