Rüyada Ablasını Görmek – RuyaTabirleri.com

Rüyada Ablasını Görmek

Rüyada ablasını gören insanın her işi kolay bir şekilde hallolacak, hayatına sevinç, keyif ve eğlence gelecek ve rüya sahibi hayata geçirmeye niyetlendiği her işten başarı elde edecek anlama gelir. Güzel ve sevindirici vakalar yaşamaya yorulurken bununla beraber rüyayı gören kişinin çevresinde kendisi için devamlı yararlı olan ve ona hayır getiren bir kimsenin olduğu biçiminde kabul edilir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyada Ablasını Öldürdüğünü Görmek

Rüyanın tam aksine, rüyayı gören insanın ablası ile oldukca daha çok yakınlaşmasına, kaynaşmasına, kenetlenmesine ve sımsıkı bağlanmasına vesile olacak bir olayın yaşanacağına bunun da her iki tarafın birbirinin kıymetini daha iyi anlamasına neden olacağına rivayet edilir.

Rüyada Ablasını Ölmüş Görmek

Rüyayı gören insanın ablasına olan sevgisinin ne denli büyük olduğuna işaret eder bu sebeple bu rüya, insanın ablasını kaybı yaşamaktan ne kadar oldukca korktuğunu gösterir. Bununla beraber rüyayı gören insanın ablası için talih olarak değerlendirilir ve uzun bir ömrü olacağı biçiminde yorumlanır.

Rüyada Ablasını Dövmek

Rüyada ablasını dövdüğünü gören şahıs, ona her mevzuda destek olacak, ablasının almış olduğu her kararın arkasında duracak, onu her zaman koruyacak, kollayacak, bakış açısından sakınacak ve ondan hiçbir vakit ayrılmayacak anlama gelir. Bu rüya da kardeşler arasındaki sevgiye ve bağlılığa alamet eder.

Rüyada Ablasını Nişanlı Görmek

Rüyayı gören insanın ablası ile ilgili güzel ve müjdeli haberler alacağına, onun sevincini de, mutluluğunu da kendi luğu ve mutluluğu bileceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin ablasından yana yüzünün gülmesine vesile olacak sürpriz bir gelişme ile karşılaşacağı manasına gelir.

Rüyada Ablasını Gebe Görmek

Rüyayı gören kişinin ablası yardımıyla iş veya ekmek sahibi olacağına delalet eder. Rüyayı gören insanın ablasından göreceği ve {hiç de} küçümsenemeyecek derecede mühim olan maddi desteğe işaret eder.

Etiketler: Rüyada Ablasını Gebe Görmek

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*