Rüyada Abla Görmek – RuyaTabirleri.com

Rüyada Abla Görmek

Rüyada abla görmek fazlaca iyidir, müjdeli ve mutluluk verici bir haber manasına gelir. Şayet hemen hemen evlenmemiş biri rüyasında kendi ablasını görürse bu onun için güzel ve temiz bir nikâh manasına gelir. Rüyasında bir ablasının bulunduğunu gören insanın, onu devamlı koruyacak, gözetecek, her işinde arkasında durup destek olacak bir yakını, akrabası veya arkadaşı olacak anlama gelir. Abla bununla beraber rüyayı gören kişinin önünde upuzun bir yaşam olacağı manasına gelir. Rüyada evli bir bayan şayet kendi ablasını görürse veya bir ablası bulunduğunu görürse bu o bayanın bir kız evladı olacağına işaret eder. Şayet bir erkek rüyasında ablasını görürse bu da bir talih oyunundan veya hasbel alınyazısı bir yerden kazanç elde edeceğine işaret eder. Doğrusu abla hanım için evlat, erkek için kısmet anlama gelir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyada Ablayı Öpmek

Rüyada ablasını öptüğünü gören insanın şansı, bahtı, kısmeti açık olur, istikbali de fazlaca parlaktır. Rüyayı gören kişinin rüyada ablası tarafınca öpülmesi ise insanın ailesine ne kadar düşkün olduğu manasına gelir.

Rüyada Ablası Bulunduğunu Görmek

Rüyada ablası olmadığı halde bir ablası bulunduğunu görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde, arkadaşları, akrabaları ve ailesi içerisinde ne kadar fazlaca sevilen, aranan ve özlenen biri olduğuna işaret eder. Bu şahıs ailesi için göz bebeğidir ve üzerine titrenen birisidir.

Rüyada Ablanın Kocasını Görmek

Ablası olmadığı halde, veya ablası olmasına karşın evli olmadığı halde rüyasında ablasının kocasını kısaca eniştesini gören şahıs dertlerinden ve kederinden uzaklaşır, meslek hayatında yükselişe geçer.

Rüyada Ablanın Öldüğünü Görmek

Rüyada ablanın öldüğünü görmek iyidir. Ölen insanın ömrünün uzadığına delalet eder. Bununla birlikte rüya sahibi içerisinde mutlu, sıhhatli ve başarıya ulaşmış geçecek uzun bir yaşam manasına gelir.

Rüyada Abla İle Yürümek

Aile yaşamı ve iş yaşamı ile ilgili olarak fazlaca hayırlı ve güzel haberler alınacağına, işlerin aniden yoluna gireceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları yardımıyla fazlaca iyi bir mevkiye terfi alınacağına, anne-baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolay bir şekilde aşılacağına ve kazancın artması yardımıyla yardım isteyen kişilere yardım edileceğine ve mutlu olunacağına yorulur. Bu rüyanın görülmesi, aslına bakarsak yeni bir devrin başladığının ve artık eskiden gidilen yolun değişeceğine ve bunun fazlaca pozitif yönde sonuçlar doğuracağına işaret etmektedir. Rüyada abla ile taşlı yolda yürümek, kimi zaman sıkıntılı durumlarla karşılaşılsa dahi gerek eğitim hayatında gerek iş hayatında fazlaca iyi bir geleceğe ve fazlaca iyi bir kariyere sahip olunacağına alamettir.

Rüyada Abla İle Tartışmak

Rüyayı gören insanın, yaşamış olduğu problemlerden ve içerisine düşmüş olduğu ruhsal sıkıntılardan dolayı etrafındaki kişileri lüzumsuz yere kırdığına, bu sebepten dolayı kendisini seven ve kıymet veren kişileri uzaklaştırdığına, bu sebepten dolayı kendisine bir çeki seviye verip yaptıklarından dolayı oturup düşünmesi gerektiğine aksi takdirde daha fazlaca insan kaybedeceğine yorulur. Rüyada abla ile tartışmak ve barışmak, fena kalpli kişilerin arada söz taşımasından dolayı fazlaca sevilen bir şahıs ile kırgınlık yaşanacağına, yaşanmış olan durumun araştırılması yardımıyla bu durumun düzeltileceğine ve gerçeklerin açığa çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Abla İle Kavga Etmek

Rüyayı gören kişinin, iş dünyasında sırtını kollaması gerektiğine, kendisine rakip olan kişilerin fenalık yapmak için en savunmasız olduğu anı beklediklerine, şayet böyle bir durum gerçekleşirse yakın arkadaşlardan ve işte ortaklık kurulmuş olan kişilerden bazıları ile yolların ayrılacağına ve sonrasında bu sebepten dolayı büyük pişmanlık duyulacağına yorumlanır. Rüyada abla ile kavga etmek ve küsmek, hayırlı bir halde süregelen bir olayın hayırsız bir hal alacağı, sevilen şahıslarla ayrı düşüleceği, yapılan işte büyük zarara uğranacağı, atılan adımların kısa süre içerisinde problem yaratacağı, dört duvar içerisinde kalınabileceği ve sevilen bir insanın kaybedilebileceği manasına gelir.

Rüyada Abla İle Konuşmak

İş mevzusunda deneyim sahibi bir insanın, teklifinin kabul edilmesi yardımıyla uzun bir vakit sonrasında yeniden iş hayatında dönüleceğine, böylelikle zor durumda kalınan ve maddi sorun çekilen bir devrin kapanacağına, bu sayede son zamanlarda fena giden her şeyin düzeleceğine, dertlerin son bulacağına ve mal ve mülk sahibi olunacağına rivayet edilir. Rüyada abla ile konuşmak ve ağlamak, uzak bir yere gitmiş olan bir insanın geri döneceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, yakın bir zamanda okul yaşamının yeniden başlayacağına, fazlaca istenen bir şeyin gerçekleşeceğine ve ebeveynin fazlaca sevineceği bir olayın yaşanacağına delalettir.

Rüyada Abla Kardeş Görmek

Rüyayı gören kişinin, aile fertleri arasındaki bağın daha da kuvvetleneceğine, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda fazlaca ses getirecek bir işe gireceğine, bolluk ve bolluk dolu günler yaşayacağına, hem kendisini hem ailesini fazlaca mutlu edecek bir haber alacağına ve ferahlığa çıkacağına yorulur. Rüyada abla anne görmek, insanın, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, hayallerindeki eve sahip olacağına, yeni bir sayfa açacağına ve rahat bir yaşam süreceğine işarettir.

Rüyada Abla İle Yiyecek Yiyecek

Rüyayı gören insanın, ruhen ve kalben refah dolu olacağı, etrafındaki her insana yardım etmek isteyeceği, parasal konulardaki sorunların kısa süre içerisinde ortadan kalkacağı, sahip oldukları için daima şükredeceği, uzun zamandan beri küs olduğu bir kişiyle barışacağı, daha öncesinde yapmadığı ve denemediği şeyler deneyeceği ve yaşamdan tat alacağı manasına gelir. Rüyada abla ile pişmemiş yiyecek yiyecek, aile içerisine fitne sokmaya çalışan bireyler olduğuna, bu kişilerin bir an öncesinde haneden uzaklaştırılması gerektiğine, rüyada da görüldüğü suretiyle pişmemiş kısaca kendini bilmez bir insanın ortalığı karıştırma çabaları içerisinde olduğuna alamettir.

Rüyada Abla Ve Yeğen Görmek

Elde edilecek başarılar yardımıyla mevki makam sahibi olunacağına, güzel bir hayata sahip olunacağına, bolluk içerisinde yaşanacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha çok devam eden işsizlik sürecinin son bulacağına ve yeni bir başlangıç için adım atılacağı biçiminde yorulur. Rüyada abla ve kuzen görmek, zararı olan bir alışkanlığın terk edileceğine, fazlaca kazançlı bir işe sahip olunacağına, rahat bir yaşamın kapısının açılacağına, çıkılacak bir tatil yardımıyla kucak kucak moral depolanacağına, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına delalettir.

Rüyada Abla İle İlişkiye Girmek

İş hayatında yaşanacak fena bir vakadan dolayı hem moral kaybı hem de hayal kırıklığı yaşanacağına, antipatik bir şahıs ile iş yapmak mecburiyetinde kalınacağına, atılacak adımların boşa çıkacağına, sağlıkla ilgili birtakım sorunların baş göstereceğine, anne veya baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına ve problem yaratacağına işarettir. Rüyada abla ile ilişkiye girmek ve pişman olmak, yapılan hatadan dönmeye, tövbe etmeye, Tanrı yolunda ilerlemeye, pişman olmaya, yapılan hatayı düzeltmeye çalışmaya, problemleri çözmeye, yaşananları telafi etmeye ve elden geldiği kadar düzeni sağlamaya yorumlanır.

Rüyada Abla İle Evlenmek

Rüyayı gören insanın, rakiplerinin yapacağı bir üçkağıt yüzünden hem kendisi için fena olacak hem de iş dünyasında sahip olduğu prestije zarar verecek bir durumla uğraşmak mecburiyetinde kalacağına, bu işten kurtulmak için pek çok kapıya ve kişiye başvuracağına, sonrasında sevilmiş olduğu işinin ehli bir insanın vereceği fikirler yardımıyla durumu düzelteceğine ve rahat bir nefes alacağına delalettir. Rüyada abla ile evlenmek ve boşanmak, büyük emek sarf edilerek yapılan şeyin doğru olmayan bulunduğunun farkına varıldığı aniden vazgeçileceğine, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirmiş olduğu fark edilmiş olduğu anda feshedileceğine ve uğranılan ziyanı düzeltmek için epey uğraşılacağına rivayet edilir.

Rüyada Abla İle Telefonda Konuşmak

Hayırlı bir haber alınacağına, bu haber üstüne fazlaca problem yaratmış ve maddi zarara neden olmuş bir işin nihayete erdirileceğine, bu sayede problemli durumlardan birinin çözüme kavuşacağına, sonrasında işle ilgili birtakım emek harcamalar için toplantılar yapılacağına ve bu toplantıların arkasından gerekmekte olan her neyse en elverişli biçimde  yerine getirilmesi için çalışılacağına alamettir. Rüyada abla ile telefonda konuşmak ve  ağlamak, rüyayı gören kişinin, kafasını kurcalayan ve bir türlü rahat vermeyen bir problemle ilgili olarak büyük bir karar alacağına ve başarı sağlayacağına tabir edilir.

Rüyada Abla Görmenin Ruhsal Yorumu

Fert için büyük kıymeti olan ve ona karşı büyük bir sevgi işittiği bir insanı ifade eder. Bu kimse {muhtemelen} kişi için yol göstericiliği yardımıyla onun pek fazlaca sorun ve beladan kurtulmasına vesile olan ve bunun için de kişi tarafınca kahramanı olarak görülen birisidir. Çok açık ki yaşamının da fazlaca için de belkide merkezindedir ki bilinçaltı rüyalarında dahi onu kendisine göstermektedir. Ferdin gerek informasyon, kültür, gerek terbiye, davranış ve davranış mevzusunda kendisine örnek almış olduğu ve ondan beslendiği olasılık de fazlaca yüksektir. Bu rüya, bireydeki iyi ve pozitif ruh halini yansıtır kısaca insanın iç dünyası şu sıralar dingin ve rahat anlama gelir.

Etiketler: Rüyada Ablanın Kocasını Görmek, Rüyada Ablanın Öldüğünü Görmek

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*