Rüyada Abiyi Görmek – RuyaTabirleri.com

Rüyada Abiyi Görmek

Rüyada abiyi görmek, uzak bir yerden gelecek hayırlı ve müjdeli bir haber yardımıyla iş yaşamının oldukca iyi bir duruma geleceğine, büyük kazançlar getireceğine, oldukca başarıya ulaşmış projelerin gerçekleştirileceğine ve yapılacak hayırlı emekler ile rahata erileceğine delalet eder. Bununla beraber, iş yaşamı ile ilgili olarak bir ortaklık kurulacağına, bu ortaklık yardımıyla daha öncesinde tanışılmamış ve bilinmeyen bölgelere adım atılacağına, oldukca büyük iş deneyimi kazanılacağına ve aileden birine yapacağı bir iş için maddi ve içsel olarak büyük destek verileceğine işaret eder.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyada Abiyi Öpmek

Rüyayı gören insanın, iş hayatında uzun zamandan beri sorun yaşayan abisine maddi ve içsel olarak oldukca büyük bir destek vereceğine, bu sayede bu insanın oldukca hayırlı ve büyük kazançlar elde etmesini sağlayacağına ve oldukca daha iyi işler için ileride beraber hareket edileceğine rivayet eder.

Rüyada Abiyi Hasta Görmek

Rüyayı gören kişinin, abisinin yaşamış olduğu bir sorundan dolayı oldukca büyük bir eendişe duyduğuna, bu sebepten abisi ile ilgili olarak oldukca büyük kararlar aldığına, şayet yakın bir süre içerisinde abisi ile ilgili pozitif yönde ve güzel bir haber almaz ise oldukca büyük üzüntü yaşayacağına, işittiği endişenin iki kat artacağına ve kendisini oldukca yıpratacağına yorulur.

Rüyada Abiyi Ölmüş Görmek

Aile hayatında oldukca zor bir dönemden geçen rüyayı gören kişinin, yakın bir zamanda ailesindeki birinin yapmış olduğu bir hata ile ilgili olarak oldukca büyük bir üzüntü duyacağına, bu sebepten kısa bir süreliğine işlerinden elini eteğini çekeceğine ve ister istemez aile içerisinde problemler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Abiyi Dövmek

Rüyayı gören kişinin, yakın bir kişiden alacağı hayırlı ve güzel bir haberi abisine ileteceğine ve abisini bu sayede oldukca mutlu edeceğine yorulur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*