Rüyada Abiye Giymek – RuyaTabirleri.com

Rüyada Abiye Giymek

Rüyada abiye giymek, her insanın dikkatini çeken, güzel ve alımlı bir hanıma işarettir. Rüyasında abiye giyen şahıs, nezih bir ortamda güzel bir toplantıya katılır yada bu rüya sizin de bulunacağınız bir nikaha, bir düğün törenine işarettir. Rüyada abiye giyip bir organizasyona katılan, gerçek hayatında lüks bir mekanda bulunur. Parlak ve canlı renkli abiyeler, insanın yaşama luğu ile dolu olmasına ve önüne çıkacak güzel fırsatlara işaretken; siyah ve eskimiş bir abiye ise sıkıntıya, karamsarlığa ve kimi zaman de depresyona dalalet eder. Rüyada uzun abiye giyen şahıs uzun ve güzel bir ömre sahip olur yada uzun bir gönül ilişkisi olur. Rüyada kısa abiye ise, yakın mesafede bir yere gideceğinize yada fazlaca yakın bir zamanda size gelecek bir kısmete işaret eder.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyada Abiye Görmek

Rüyada parlak, canlı renkli abiyeler dünya yaşamının zevklerine bu zevklerden nasibini alan, kendisini dünya hayatına adayan ve maneviyatı unutan bir hiç kimseye işarettir. Yeşil abiye görmek, dindar, iffetli fakat heybetli bir hanıma; kırmızı abiye görmek çekici, çekici fakat erkeklere hile düşünen egoist bir bayana; sarı abiye güzel fakat hastalıklı bir hanıma işarettir. Siyah abiye gören asil bir hanımla evlenir. Mavi abiye ise aile hayatındaki refah ve mutluluk anlamındadır.

Rüyada Abiye Dikmek

Rüyada abiye diken şahıs, şayet erkekse heybetli ve güzel bir hanımla tanışır; ancak bu bayanın hilelerine maruz kalır. Abiye dikmek dünyevi yaşamın geçici heveslerine kanmaya ve kendisini aldatmaya da işarettir.

Rüyada Abiye Giymenin Ruhsal Tabiri

Rüyasında abiye giyen şahıs, gösterişi seven ve çevresin tarafınca çekici ve çekici olarak addedilen bir kişidir. Bu rüya içinizdeki yaşama sevincini, eğlence arzunuzu ve dünya nimetlerini doyasıya yaşama talebinizi göstermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*