Rüyada Abdest Görmek – RuyaTabirleri.com

Rüyada Abdest Görmek

Rüyada abdest görmek, iyilik, güzellik ve hayır ile karşılaşmaya, sıkıntılardan, zorluklardan ve borçlardan kurtulmaya, dertleri atlatmaya, hastalığı yenmeye ve borçları da ödemeyi başarmaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin üzüntülerin verdiği ve yaşamın omuzlarına yüklediği ağırlıktan kurtulacağına, deyim yerindeyse üstündeki ölü toprağından silkeleneceğine, canlanacağına, yaşam bulacağına ve yaşam sevincine kavuşacağına rivayet edilir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest almak, rüyayı gören insanın işlerinin yoluna gireceğine ve durağan(durgun) bir gelirinin olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin tehlikelerden, kazalardan ve belalardan uzak duracağına ve de Tanrı’ına yakınlaşacağına tabir edilir. Şahıs tinsel huzura kavuşacak ve yüzünde güller açacak anlama gelir.

Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmak

Rüyada abdest alıp namaz kılmak, iç huzurun yakalanacağına, insanın dünya hayatında gerçekleştirmek istediklerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına ve insanın edeceği tövbelerin de kabul olacağına işaret eder.

Rüyada Abdestsiz Namaz Kılmak

Rüyada abdestsiz namaz kılmak, rüyayı gören kişinin çalışmasına gerek kalmadan ve {hiç de} planda olmadan hazırdan ve bedavadan varlık sahibi olacağı manasına gelir. Şahıs, babadan veya deden kendisine miras duracak hisseyi alacak ve bu da kendisine ilaç olacaktır diye anlatılır.

Rüyada Temiz Su ile Abdest Almak

Rüyada temiz su ile abdest almak, insanın en büyük arzusuna kavuşacağına ve muradının yerine geleceğine tabir edilir. İyi ve temiz duygularla çıkılan yolda zafer kazanılacağına yorulur.

Rüyada Abdestin Bozulduğunu Görmek

Rüyada abdestin bozulduğunu görmek, aksiliklere, başarısızlıklara, mutsuzluklara ve sıkıntılara işaret eder. Bu durumun rüya sahibi için geçici bir süreç olacağına, yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına rivayet edilir.

Rüyada Gusül Abdesti Almak

Rüyada gusül abdesti almak, insanın maddi zararını yavaş yavaş karşılayacağı biçiminde tabir edilir.

Etiketler: Rüyada Abdestsiz Namaz Kılmak

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*