Rüyada Abdest Bozmak – RuyaTabirleri.com

Rüyada Abdest Bozmak

Rüyada abdest bozmak oldukça hayırlı ve makbuldür. Insanın çekmiş olduğu zahmetten, içerisinde bulunmuş olduğu sıkıntılı ve zor durumdan kurtulmasına işaret eder. Rüyasında ufak abdeste çıktığını görmek de sorun ve dertlerden uzaklaşmaya esenliğe kavuşmaya işaret eder. Hem de kazancının ve rızkının sadakası olarak bir hayır işi yapamaya delalet eder. Rüyada abdestin yapıldığı yer net değilse ve görünmüyorsa bu bir sıhhat problemi sebebi ile veya kendisini rahat ettirecek bir şey için varlığından harcayamaya işarettir. Şayet şahıs bir yere ufak veya büyük abdestini yaptıktan sonrasında, onu örttüğünü görürse bu gerçek hayatta da hususi veya kişisel bir malı bir bölgelere saklamak manasına gelir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyada Abdesthane Görmek

Rüyada abdesthanede gereksinim giderdiğini gören şahıs, tutumlu kişidir. Malını ve parasını lüzumsuz yere harcamaz, bütün harcamalarını hakikaten gereksinim doğrultusunda yapar.

Rüyada Tuvaletin Gelmesi

Rüyada tuvaleti gelen ve oldukça sıkıştığı halde tuvaletini hayata geçirmeye elverişli bir yer bulamayan insanın, saklamak istediği bir şey bulunduğunu fakat bir türlü onu saklamaya elverişli olan bir yer bulamadığını işaret eder.

Rüyada Tuvalette Abdest Bozmak

Rüyada tuvalette abdest bozmak iyi değildir, insanın bütün mal varlığını ve parasını lüzumsuz yere çar çur ederek kaybedeceği manasına gelir.

Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest almak, rüya sahibi için hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin iyiyle ve güzel olanla karşılaşarak, rahatlık bulacağına ve insanın gereksinim işittiği şeyi aile büyüklerinin yanında yapması manasına gelir.

Rüyada Ufak Abdest Bozmak

Rüyada ufak abdestin bozulduğunu görmek iyiliklere ve güzelliklere işaret eder. Rüyasında ufak abdest bozduğunu gören şahıs, borçlarından, iç sıkıntılarından, dertlerinden ve içerisinde bulunmuş olduğu bütün zor koşullardan kurtularak, feraha ve esenliğe erecek ve rahatlık bulacak anlama gelir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*